Silvercrest SWD 100 E2 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Silvercrest SWD 100 E2 (44 pagina’s), behorend tot de categorie Elektrische deken/kussen. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Silvercrest SWD 100 E2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/44
IAN 75785
WärmeZudecke SWd 100 A2
WArmTedekeN
Bedienings- en veiligheidsinstructies
WärmeZudecke
Bedienungs- und Sicherheitshinweise
cOPerTA TermIcA
Indicazioni per l’uso e per la sicurezza
cOuVerTure cHAuFFANTe /
cOuVerTure de deSSuS
Instructions d‘utilisation et consignes de sécurité
eLecTrIc BLANkeT / OVerBLANkeT
Operation and Safety Notes
75785_silv_Waermezudecke_Cover_LB1.indd 230.05.12 15:46

Beoordeel deze handleiding

4.5/5 (4 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Silvercrest
Categorie: Elektrische deken/kussen
Model: SWD 100 E2

Handleiding Silvercrest SWD 100 E2 – volledige tekst

30 NLInleidingWarmtedeken InleidingGefeliciteerd met de koop van uw nieuwe apparaat. U hebt voor een hoogwaardig product gekozen. Maak u voor de eerste ingebruikname vertrouwd met de verwarmingsdeken. Lees daarvoor de volgende gebruiksaanwijzing en de ‘Belangrijke veiligheidsinstructies’ zorgvuldig door. Gebruik de verwarmingsdeken alleen op de beschre-ven manier en alleen voor de vermelde toepassin-gen. Bewaar deze gebruiksaanwijzing goed. Geef alle documenten door als u de verwarmingsdeken aan derden doorgeeft. Doelmatig gebruikDeze verwarmingsdeken is bedoeld voor de verwar-ming van het menselijke lichaam. Deze mag uitslui-tend worden gebruikt voor het toedekken, niet als onderlegger. Deze verwarmingsdeken is niet geschikt voor gebruik in ziekenhuizen of voor commercieel gebruik.

Het is niet toegestaan om dieren, zuigelingen, kleine kinderen, warmteongevoelige of hulpeloze personen met het kussen te verwarmen. Een ander In deze gebruiksaanwijzing / op de verwarmingsdeken vindt u de volgende pictogrammen:Instructies lezen!De voor deze verwarmingsdeken ge-bruikte textielsoorten voldoen aan de hoge humaan-ecologische eisen van de Eco-Tex standaard 100 zoals aangetoond door het Duitse onderzo-eksinstituut Hohenstein.Volt (Wisselspanning) Niet gebruiken in opgevouwen of in elkaar geschoven toestand!Hertz (netfrequentie) Let op voor elektrische schokken! Levensgevaar!Watt (Werkvermogen)De verwarmingsdeken is machinewas-baar. Stel de wasmachine in op extra fijne was op 30 °C.Beschermingsklasse II Niet bleken.Waarschuwings- en veiligheidsinstruc-ties in acht nemen! Niet in de wasdroger drogen.Houd kinderen van de verwarmings-deken verwijderd!

31 NLInleiding / Belangrijke veiligheidsinstructiesgebruik dan tevoren beschreven of een verandering aan de verwarmingsdeken is niet toegestaan en kan tot persoonlijk letsel en / of beschadigingen aan de verwarmingsdeken leiden. De fabrikant is niet aansprakelijk voor schade die terug te voeren is op ondoelmatig gebruik. Onderdelenbeschrijving1 Bedieningsdeel (zie afb. A)2 Functie-indicator (zie afb. A)3 Steekkoppeling (zie afb. B) LeveromvangControleer de levering direct na het uitpakken op volledigheid en optimale staat van de verwar-mingsdeken. 1 Verwarmingsdeken1 Bedieningsdeel / steekkoppeling1 Gebruiksaanwijzing Technische gegevensModel: SWD 100 A2Type: B10Spanningsverzorging: 230–240 V∼ / 50–60 HzPrestatievermogen: 100 W–110 WAfmetingen ca. 180 x 130 cmBeschermingsklasse: II / Elektrische veldsterkte: max. 5000 V / mMagnetische veldsterkte: max.

80 A / mMagnetische fluxdichtheid: max. 0,1 milliteslaMateriaal:88 % acryl, 6 % katoen, 6 % polyesterFabrikant:MGG Elektro GmbHKönigsbrückerstr. 6101099 Dresden, Duitsland Belangrijke veiligheidsinstructiesHet negeren van de onderstaande instructies kan leiden tot persoonlijk letsel (elektrische schokken, huidverbranding) en / of materiële schade (brand). De volgende veiligheids- en gevarenaanwijzingen zijn niet alleen voor uw eigen veiligheid resp. de veiligheid van derden, maar ook ter bescherming van de verwarmingsdeken. Neem daarom deze veilig-heidsinstructies in acht en geef de gebruiksaanwij-zing door als u de verwarmingsdeken doorgeeft. LEVENSGEVAAR EN GEVAAR VOOR ONGEVALLEN VOOR KLEUTERS EN KINDEREN. Laat kinderen nooit zonder toezicht bij het verpakkingsmateri-aal. Er bestaat verstikkingsgevaar. GEVAAR VOOR ELEKTRISCHE SCHOKKEN.

Gebruik de verwarmingsdeken niet in vochtige toestand. Er is kans op stroomschokken. Gebruik de netaansluiting niet om de verwarmingsdeken te dragen, om op te hangen of om de stekker uit het stopcontact te trekken.

32 NLBelangrijke veiligheidsinstructiesvrij van hitte, olie en scherpe kanten. Raakt de netleiding beschadigd of los, raak deze dan niet aan maar trek deze direct aan de stekker. Beschadigde of verwikkelde netleidingen ver-hogen het risico op een elektrische schok. GEVAAR VOOR STROOMSTO-TEN. Steek geen naalden of andere spitse voorwerpen in de verwar-mingsdeken. Er is kans op stroomschokken. Raadpleeg uw arts of de fabrikant van uw pacemaker voordat u deze verwarmingsdeken gebruikt. De van deze verwarmingsdeken uitgaande elektrische en magnetische velden kunnen de functie van uw pacemaker eventueel belemmeren. De magnetische velden liggen echter ver onder de grenswaarden. Voor informatie over deze waarden verwijzen wij naar het hoofdstuk „Technische gegevens“. GEVAAR VOOR ELEKTRISCHE SCHOKKEN EN GEVAAR VOOR LETSEL.

Controleer de verwarmingsde-ken vóór ieder gebruik zorgvuldig op zichtbare slijtage en / of schade. Indien deze zichtbaar zijn, de netaansluiting beschadigd is of als de verwarmingsdeken onjuist wordt gebruikt dan moet deze voor nieuw gebruik naar de fabrikant of de de dealer worden gebracht. Door onjuist gebruikt, slijtage of beschadigingen kunnen aanzienlijke gevaren voor de gebruiker ontstaan. Er bestaat gevaar voor stroomschokken en letsel. GEVAAR VOOR LETSEL. Kinderen of personen met onvoldoende kennis over en ervaring in de omgang met de verwarmingsdeken of met beperkte licha-melijke, sensorische of geestelijke vermogens mogen de verwarmingsdeken niet zonder toe-zicht of voorafgaande instructie door een voor hun veiligheid verantwoordelijke persoon ge-bruiken. Op kinderen dient toezicht te worden gehouden om te voorkomen dat ze met de ver-warmingsdeken spelen.

Daardoor bestaat ge-vaar voor letsel. GEVAAR VOOR LETSEL. Gebruik deze verwarmingsdeken niet voor kleine kinderen, hulpeloze of warm-teongevoelige personen (bijv.

diabetici, personen met door ziekte veroorzaakte huidveranderingen of littekens in het toepassingsgebied, na het in-nemen van pijnverzachtende medicijnen of al-cohol). Daardoor bestaat gevaar voor letsel. De voor deze verwar-mingsdeken gebruikte textielsoorten voldoen aan de hoge humaan-ecologische eisen van de Eco-Tex standaard 100 zoals aangetoond door het Duitse onderzoeksinstituut Hohenstein. VERBRANDINGSGEVAAR. Deze verwarmingsjas mag niet door kinderen worden gebruikt, tenzij het bedieningselement 1 door een ouder of een toezichthoudend persoon tevoren ingesteld wordt of het kind correct geïnstrueerd is over het veilige gebruik van de verwarmingsdeken. Er bestaat gevaar voor huidverbrandingen. VOORZICHTIG. Let op dat u niet in slaap valt wanneer de verwarmings-deken in bedrijf is. Te langdurig ge-bruik kan leiden tot huidverbrandingen. VOORZICHTIG.

Gebruik de ver-warmingsjas niet voor lichaamsdelen die ontstoken, gewond of gezwollen zijn. Neem in geval van twijfel vóór gebruik contact op met een arts. In het andere geval kunnen de ontstekingen, het letsel en / of de zwellingen erger worden. VOORZICHTIG. Reparaties mo-gen alleen worden uitgevoerd door vakpersoneel of een door de fabri-kant erkende reparatieservice omdat hiervoor speciale gereedschappen vereist zijn. Door on-deskundige reparaties kan aanzienlijk gevaar voor de gebruiker ontstaan. VOORZICHTIG. Als de netkabel van deze verwarmingsdeken bescha-digd is, dient u hem door de fabrikant, een door de fabrikant erkende reparatieservice of een soortgelijk gekwalificeerd persoon te laten vervangen om gevaren te vermijden. Daardoor bestaat gevaar voor letsel. 75785_silv_Waermezudecke_Content_LB1. indd 32 30. 05. 12 15:46.

33 NLBelangrijke veiligheidsinstructies / Veiligheidssysteem / Ingebruikname Vermijd beschadiging aan deze verwarmingsdeken. Let er alstublieft op dat u: · de warmtejas uitsluitend aan de op de ver-warmingsdeken (etiket) aangegeven span-ning aansluit, · de verwarmingsdeken alleen gebruikt in combinatie met het bedieningsdeel 1 dat op de warmtedeken (etiket) wordt aangegeven, · de verwarmingsjas niet in gevou-wen of samengeschoven toestand inschakelt, · de verwarmingsdeken niet inklemt, · de verwarmingsdeken niet scherp buigt, · geen voorwerpen, zoals bijv. koffers of een wasmand op de verwarmingsdeken legt, als het in gebruik is, · geen warmtebron als bijv. een kruik, een warmtekussen of iets dergelijks op de ver-warmingsdeken legt, als het gebruikt wordt. Anders kan de verwarmingsdeken worden be-schadigd.

Dek het bedieningsdeel 1 niet af en leg het niet op de verwarmingsdeken wanneer deze wordt gebruikt. De elektronische onderdelen in het bedieningselement 1 van de verwarmingsdeken veroorzaken tijdens het gebruik een lichte ver-warming van het bedieningselement 1. Let erop dat u niet aan de netaansluiting trekt of deze draait of scherp buigt. Anders kan de verwarmingsdeken worden beschadigd. VeiligheidssysteemOpmerking: de verwarmingsjas is uitgerust met een veiligheidssysteem. De elektronische sensortech-niek voorkomt een oververhitting van de verwarmings-deken (over het hele oppervlak) door middel van een automatische uitschakeling in geval van een storing.

Als er op basis van een fout een automatische uitscha-keling van de warmtejas door het veiligheidssysteem plaatsvindt, gaat de functieweergaven 2 van het bedieningspaneel 1 ook in de ingeschakelde toe-stand van de verwarmingsdeken niet meer branden. Let op dat de verwarmingsdeken na een storing om veiligheidsredenen niet meer mag worden gebruikt en naar het vermelde serviceadres moet worden opgestuurd.

IngebruiknameOpmerking: bij het eerste gebruik kan de ver-warmingsdeken een geur van kunststof veroorzaken die na korte tijd verdwijnt. Verbind voor de ingebruikname eerst het be-dieningsdeel 1 met de verwarmingsdeken als u de steekkoppeling 3 samenvoegt (zie afb. B). In- / uitschakelen / temperatuur selecterenInschakelen: Zet op het bedieningsdeel 1 stand 1, 2, 3, 4, 5 of 6 aan om de verwarmingsdeken in te schakelen. Opmerking: na het inschakelen van de ver-warmingsdeken brandt de functieweergave 2. Uitschakelen: Zet de knop op het bedieningspaneel 1 op stand 0 om de verwarmingsdeken uit te scha-kelen. Opmerking: de functieweergaven 2 komt te vervallen. Temperatuur instellen: Stel kort voor het gebruik het hoogste tempera-tuurniveau in (niveau 6). Zo wordt het verwar-mingskussen snel verwarmd. Stel voor het gebruik gedurende meerdere uren het laagste temperatuurniveau in (niveau 1).

34 NLIngebruikname / Reiniging en onderhoudStand 0: uitStand 1: minimale warmteStand 2–5: individuele warmteStand 6: maximale warmte Automatische uitschakelingOpmerking: de verwarmingsdeken wordt na ca. 180 minuten automatisch uitgeschakeld. De func-tieweergave van het bedieningsdeel 1 begint daarna te blinken. Kies vervolgens de stand 0 en na ca. 5 seconden de gewenste temperatuurstand om de verwar-mingsdeken weer in te schakelen. Schakel de verwarmingsdeken uit (stand 0) of trek de stekker uit het stopcontact indien u de verwarmingsdeken na de uitschakeltijd niet meer gebruikt. Reiniging en onderhoud LEVENSGEVAAR DOOR ELEK-TRISCHE SCHOKKEN. Trek voor de reininging van de verwarmingsdeken de stekker uit het stopcontact en verwijder de steekkoppeling 3 en daarmee het bedienings-paneel 1 van de verwarmingsdeken (zie afb. B). In het andere geval bestaat gevaar voor elek-trische schokken.

GEVAAR VOOR STROOMSTO-TEN. Verbind het bedieningselement 1 pas weer met de verwarmings-deken wanneer de steekkoppeling 3 en de verwarmingsdeken helemaal droog zijn. In het andere geval bestaat gevaar voor elektrische schokken. GEVAAR VOOR STROOMSTO-TEN. GEVAAR VOOR MATERI- ELE SCHADE. Schakel de verwarmingsdeken in géén geval in om het te drogen. In het andere geval bestaat gevaar voor elektrische schokken. GEVAAR VOOR MATERIËLE SCHADE. Gebruik voor de reiniging van de verwarmingsdeken en het bedieningselement 1 geen chemische reinigers of schuurmiddel. In het andere geval kan de verwarmingsdeken beschadigd raken. GEVAAR VOOR MATERIËLE SCHADE. Dompel het bedienings-element 1 nooit onder in water of andere vloeistoffen. Anders kan het bescha-digd worden. Gebruik voor de reiniging en het onderhoud van de verwarmingsdeken en het bedienings-element 1 een droge, pluisvrije doek.

Bij hardnekkige verontreinigingen van de ver-warmingsdeken kunt u met een iets vochtige doek en een beetje fijnwasmiddel te werk gaan. De verwarmingsdeken is machine-wasbaar.

Stel de wasmachine op een extra fijne was op 30 °C in. Was de verwarmingsdeken om ecologische redenen niet samen met andere textielen. Ge-bruik een fijnwasmiddel en doseer volgens de aanwijzingen van de fabrikant. Let op dat de verwarmingsdeken niet belast wordt door te veel wasbeurten. De verwarmings-deken mag daarom tijdens de hele levensduur max. 5 keer in de wasmachine worden gewassen. GEVAAR VOOR MATERIËLE SCHADE. Let erop dat de verwar-mingsdeken niet chemisch gereinigd, niet uitgewrongen, machinaal gedroogd, geman-geld of gestreken mag worden. In het andere geval kan de verwarmingsdeken beschadigd raken. GEVAAR VOOR MATERIËLE SCHADE. Bevestig de verwar-mingsdeken niet met wasknijpers of iets dergelijks om hem te laten drogen. In het andere geval kan de verwarmingsdeken be-schadigd raken.

Opmerking: Bij niet opletten van de volgende waarschuwing kan de verwarmingsdeken wor-den beschadigd. Niet bleken. Gebruik ook geen bleek-middelhoudende wasmiddelen (zoals bijv. wasmiddel voor alle temperaturen). 75785_silv_Waermezudecke_Content_LB1. indd 34 30. 05. 12 15:46.

35 NLReiniging en onderhoud / Bewaren / Afvoeren / Garantie / Service Niet in de wasdroger drogen. Niet strijken. Niet chemisch reinigen. Bewaren GEVAAR VOOR MATERIËLE SCHADE. Laat de verwarmingsde-ken goed afkoelen voor opslag. In het andere geval kan materiële schade het ge-volg zijn. GEVAAR VOOR MATERIËLE SCHADE. Leg tijdens de opslag geen voorwerpen op de verwarmingsde-ken om te vermijden dat de verwarmingsdeken scherp geknikt wordt. In het andere geval kan materiële schade het gevolg zijn. Bewaar de verwarmingsdeken als u hem gedu-rende een langere periode niet gebruik in de originele verpakking op een droge plaats en zonder er iets op te leggen. Afvoeren De verpakking is vervaardigd van mili-euvriendelijk materiaal. Deze kunnen in de lokale recyclingcontainers worden af-gevoerd. Deponeer elektrische apparaten niet bij het huisafval.

Conform de Europese richtlijn 2002 / 96 / EG be-treffende afgedankte elektrische en elektronische apparatuur en omzetting daarvan naar nationaal recht, moeten oude elektrische apparaten separaat worden ingezameld en op milieuvriendelijke wijze worden gerecycled. Uw gemeentelijke milieudienst kan u informatie geven over de afvalverwijdering van uitgediende apparaten. Garantie / ServiceWe geven 3 jaar garantie vanaf de aankoopdatum op materiaal- en fabricagefouten van de verwar-mingsdeken. De garantie geldt niet:· In geval van schade die terug te voeren is op ondeskundig gebruik. Op basis van bediening. · Voor slijtagedelen. · Voor gebreken die de klant reeds bij aankoop bekend waren. · Door eigen toedoen van de klant. De wettelijke garantieverlening voor de klant blijft onaangetast. Voor garantieclaims binnen de garantieperiode dient de klant het bewijs van aankoop te leveren.

De garantie moet binnen een periode van 3 jaar vanaf koopdatum tegenoverMGG Elektro GmbH-Servicec / o Dachser GmbH & Co. KGThomas-Dachser-Str. 189129 Langenau, Germanygeldend worden gemaakt.

In garantiegevallen heeft de klant het recht op re-paratie van het artikel bij onze eigen of door ons geautoriseerde servicepunten. De verwarmingsdeken nooit openen - in geval van opening of verandering vervalt de garantie. De klant heeft (op basis van de garantie) geen verdere rechten. In veel gevallen ligt de reden voor reclamaties bij bedieningsfouten. Deze zouden zonder problemen per telefoon of e-mail kunnen worden verholpen. Maakt u alstublieft gebruik van de daarvoor bestemde Service-Hotlijn, voordat u de verwarmingsdeken bij de fabrikant in-dient. 75785_silv_Waermezudecke_Content_LB1. indd 35 30. 05. 12 15:46.

36 NLGarantie / Service / Verklaring van conformiteitIAN 75785 020 2008466 Verklaring van conformiteit Deze verwarmingsdeken voldoet aan de eisen van de van toepassing zijnde Europese en nationale richtlijnen.Dit wordt bevestigd door het CE-keurmerk.Desbetreffende verklaringen liggen ter inzage bij de fabrikant.75785_silv_Waermezudecke_Content_LB1.indd 36 30.05.12 15:46

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Silvercrest SWD 100 E2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden