Siemens SE64M350EU Handleiding
Siemens Vaatwasser SE64M350EU
Bekijk gratis de handleiding van Siemens SE64M350EU (34 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Siemens SE64M350EU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/34

Product specificaties
| Merk: | Siemens |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | SE64M350EU |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 47000 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 810 mm |
| Netbelasting: | 230 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.7 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 19 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Nee |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 140 min |
| Geluidsniveau: | 47 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 231 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A |
| Installatie compartiment breedte: | 598 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 810 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 14 l |
| Wasklasse: | A |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 810 mm |
| Aantal wasprogramma's: | 4 |
| Kleur bedieningspaneel: | Roestvrijstaal |
| Verborgen verwarmingselement: | Ja |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Nee |
| Afwasprogramma's: | Auto 55-65°C, Eco, Pre-wash, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.05 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 3080 l |
| Lengte afvoerslang: | 1.7 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.4 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 870 mm |
| Temperatuur (max): | 65 °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Ingebouwde water verzachter: | Ja |
Hello, i have this dishwasher at home siemens se64m350eu and i need to replace it. what is the measure the height of its niche (nishoogte) ? can i install a new siemens with this measurement niche height 81.5 - 87.5 cm?, many thanks.paola
Paola - 25 Mei 2026Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Siemens SE64M350EU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Siemens
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
23 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026