Siemens LE62031GB Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Siemens LE62031GB (44 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Siemens LE62031GB of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/44

Instructions for use
LE 64130
LE 62031
Product specificaties
| Merk: | Siemens |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | LE62031GB |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Breedte: | 599 mm |
| Diepte: | 280 mm |
| Hoogte: | 380 mm |
| Snoerlengte: | 1.3 m |
| Geluidsniveau: | 54 dB |
| Soort: | Onderbouw |
| Motor vermogen: | 130 W |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 280 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Aantal lampen: | 1 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Synthetisch |
| Vermogen lamp: | 40 W |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Stroomvoorziening: | 220 - 230V, 50Hz |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Intensieve stand: | Nee |
| Stroomverbruik (typisch): | 170 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Siemens LE62031GB stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap Siemens
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
28 April 2026
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
13 Mei 2026