Sharkoon X-Tatic S7 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Sharkoon X-Tatic S7 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Headset. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 47 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Sharkoon X-Tatic S7 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

Manual for use with
Product specificaties
| Merk: | Sharkoon |
| Categorie: | Headset |
| Model: | X-Tatic S7 |
| Gewicht: | 89 g |
| Breedte: | 22.5 mm |
| Diepte: | 106 mm |
| Hoogte: | 63 mm |
| Snoerlengte: | 4.1 m |
| Oplader: | Nee |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Meegeleverde kabels: | Audio (3.5mm), AUX |
| Volumeregeling: | Digitaal |
| Ondersteunt Windows: | Ja |
| Uitgangsvermogen: | 0.3 W |
| Draagwijze: | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik: | Gamen |
| Headset type: | Stereofonisch |
| Impedantie: | 32 Ohm |
| Positie speakers koptelefoon: | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon: | 20 - 20000 Hz |
| 3,5mm-connector: | Ja |
| Microfoontype: | Boom |
| Gevoeligheid koptelefoon: | 120 dB |
| Diameter van de luidspreker: | 40 mm |
| Soort magneet: | Neodymium |
| Compatibiliteit: | Xbox, Xbox 360, PS3, PCs, Laptops, DVD, players\nTablet, Smartphones, MP3/MVP, iPod, iPad, iPhone |
| Aansluiting(en): | 2.5mm, 3.5mm, 6 pin-G6 |
| Akoestisch systeem: | Gesloten |
| Gevoeligheid microfoon: | -58 dB |
| Contact geleider materiaal: | Chroom |
| Afmetingen (B x D x H): | 22.5 x 106 x 63 mm |
| Frequentie microfoon: | 100 - 20000 Hz |
| Microphone input impedance: | 2200 Ohm |
| Microfoonaansluiting: | 3,5 mm |
| Type product: | Headset |
| Digital Signal Processing (DSP): | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sharkoon X-Tatic S7 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Headset Sharkoon
29 Mei 2026
7 Mei 2025
7 Mei 2025
27 Mei 2024
5 Juli 2023
3 Juli 2023
2 Juli 2023
29 Juni 2023
28 Juni 2023
26 Juni 2023
Handleiding Headset
Nieuwste handleidingen voor Headset
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
20 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026