Severin WK 3646 Handleiding


Pagina's 68 Nederlands Waterkoker

Bekijk de handleiding van Severin WK 3646 gratis online of download de PDF. 107 mensen vonden deze handleiding nuttig. Vraag over dit model? Stel een vraag

DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FR Mode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
IT Manuale d’uso
DK Brugsanvisning
SE Bruksanvisning
FI Käyttöohje
PL Instrukcja obsugił
GRO 
RU   
Reise-Wasserkocher 4
Electric travel kettle 9
Bouilloire électrique de voyage 14
Elektrische Reis Waterkoker 20
Hervidor de agua eléctrico de viaje 25
Bollitore elettrico da viaggio 30
Elkedel til rejsebrug 35
Elektrisk vattenkokare för resor 40
Sähköinen matkavedenkeitin 44
Podróny czajnik elektryczny 48ż
Η αα α 53
   58
www.severin.com

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Severin
Categorie: Waterkoker
Model: WK 3646
Kleur van het product: Black,Stainless steel
Waterniveau-indicator: Ja
Materiaal behuizing: Roestvrijstaal
Stroombron: AC
Vermogen: 1000 W
Capaciteit watertank: 0.5 l
Instelbare thermostaat: Nee
Draadloos: Ja
AC-ingangsspanning: 115/230 V

Handleiding Severin WK 3646 – volledige tekst

20Elektrische Reis WaterkokerBeste klantVoordat men dit apparaat gebruikt, moet men de volgende instructies goed doorlezen en bewaar dit manuaal voor latere referentie. Dit apparaat moet alleen gebruikt worden door personen bekent met de gebruiksaanwijzing.AansluitingDit apparaat mag alleen worden aangesloten op een volgens de voorschriften geïnstalleerd geaard stopcontact. Dit apparaat is uitgerust met een voltage selector welke men kan gebruiken om verschillende voltages in te stellen. Zorg er altijd voor dat de selector naar het juiste voltage gezet is.Dit product voldoet aan de richtlijnen aangegeven op het CE-label.Beschrijving 1. Watercontainer deksel met greep uitsparing 2. Aan/Uit knop met indicatielampje3. Hendel 4. Stekker met snoer5. Controlelampje 6. Voltage selector (aan onderzijde) 7. Typeplaatje (aan de onderzijde van het apparaat)8. Waterkoker9. Giettuit 10.

2 koppen (geen foto) 11. Lepel (geen foto) 12. Reistas (geen foto)Belangrijke veiligheidsinstructies ∙ Om risico te voorkomen, en te voldoen aan de veiligheidseisen, mogen reparaties aan dit elektrische apparaat of het power snoer slechts uitgevoerd worden door onze klantenservice. Wanneer reparaties nodig zijn, stuur het dan aan de klantenservice van de fabrikant (zie aanhangsel). ∙ Voordat het apparaat schoongemaakt wordt, ervoor zorgen dat het losgekoppeld is van de netvoeding en volledig afgekoeld is. ∙Om het risico van een elektrische schok te voorkomen, de waterkoker niet onderdompelen in een vloeistof en niet onder de kraan schoonmaken. ∙Het apparaat moet regelmatig ontkalkt worden. Wanneer nodig, de waterkoker schoonmaken NL

21met een vochtige doek. ∙ Gedetailleerde informatie over het schoonmaken van het apparaat vindt u in de paragraaf: Onderhoud en schoonmaken. ∙ Dit apparaat mag gebruikt worden door kinderen (tenminste 8 jaar oud) en door personen met verminderde fysische, zintuigelijke of mentale bekwaamheden, of gebrek aan ervaring en kennis, mits zij onder begeleiding zijn of instructies ontvangen hebben over het gebruik van dit apparaat en de gevaren en veiligheidsvoorschriften volledig begrijpen. ∙ Kinderen mogen niet met het apparaat spelen. ∙Kinderen mogen in geen geval dit apparaat schoonmaken of onderhoudswerkzaamheden uitvoeren behalve wanneer onder toezicht van een volwassene en ze tenminste 8 jaar oud zijn. ∙ Het apparaat en het snoer moeten altijd goed weggehouden worden van kinderen jonger dan 8 jaar.

∙ Dit apparaat is bestemd voor huishoudelijk of gelijkwaardig gebruik, zoals - in bedrijfskeukens, in winkels, kantoren of andere bedrijfsruimtes, - in agrarische instellingen, - door klanten in hotels, motels enz. en gelijkwaardige accommodaties, - in bed and breakfast gasthuizen. ∙ De uitwendige oppervlaktes zullen heet worden tijdens gebruik en zullen voor een lange periode heet blijven. ∙ Laat de waterkoker tijdens werking niet onbeheerd achter; gebruik alleen

22zuiver water en let altijd op de (0,1 l) / minimummaximum (0,5 l) markering wanneer men de waterkoker vult. Overvullen van de waterkoker kan gevaarlijk zijn vanwege kokend water wat uitgestoten kan worden. ∙Pas ook op voor verbranding door hete stoom wat uitgestoten kan worden. Daarom, tijdens gebruik, geen enkel ander deel van het apparaat aanraken behalve het handvat. ∙ Let op. Tijdens het kookproces en als er heet water uitgeschonken wordt, de deksel altijd gesloten houden. ∙ Waarschuwing: Verkeert gebruik van dit apparaat kan persoonlijk letsel veroorzaken. ∙ Het apparaat mag alleen voor water gebruikt worden. ∙Waarschuwing: Houdt kinderen weg van inpakmateriaal, daar deze een bron van gevaar zijn b. v. door verstikking.

∙ Elke keer dat het apparaat wordt gebruikt moet zowel de hoofdeenheid inclusief het netsnoer en elk hulpstuk dat wordt aangebracht, eerst zorgvuldig op eventuele defecten worden gecontroleerd. Ingeval het apparaat, bijvoorbeeld, op een hard oppervlak is gevallen, of wanneer men met overdadige kracht aan het netsnoer getrokken heeft, mag het niet meer gebruikt worden: zelfs een onzichtbare beschadiging kan ongewenste effecten hebben op de gebruiksveiligheid van het apparaat. ∙De kopjes en lepel moeten altijd eerst uit de waterkoker verwijderd zijn voordat de waterkoker wordt gebruikt. ∙ Het apparaat mag alleen op een hittebestendig, vlak oppervlak gebruikt worden. ∙ Gebruik dit apparaat niet onder overhangende kastjes of gelijkwaardige voorwerpen; er bestaat gevaar dat de stoom die hieronder vrijkomt, gevangen blijft zitten.

∙ Zorg ervoor dat de behuizing en het netsnoer niet in contact komen met open vuur of andere hete oppervlakken zoals kookplaten. ∙ Laat het snoer nooit los hangen en zorg ervoor dat het snoer niet in de nabijheid komt van hete delen van de behuizing. ∙ Verwijder altijd de stekker uit het stopcontact; - wanneer het apparaat niet werkt, - na gebruik, - wanneer men het apparaat schoonmaakt.

23accepteren voor eventuele schades. Thermische beveiligingDe vooraf ingestelde thermisch beveiliging beschermt het verwarmingselement tegen oververhitting in het geval dat het apparaat abusievelijk aangezet wordt zonder water, of als het verwarmingselement kalkaanslag heeft. Wanneer de thermische beveiliging de waterkoker heeft uitgeschakeld moet men deze voldoende laten afkoelen of men moet de waterkoker ontkalken voordat men deze weer kan aanzetten. Voordat de waterkoker voor het eerst gebruikt wordtOm de waterkoker schoon te maken, de eerste vulling met water laten koken en dan weggooien. Water koken ∙ Zet de voltage selector naar het juiste voltage. ∙ Open het deksel van de waterkoker en verwijder indien nodig de kopjes en lepel. ∙ Vul de waterkoker met de gewenste hoeveelheid water, met inachtneming van de (0,1 l) en (0,5 l) markeringen Min Maxbinnenin de waterkoker.

∙ Sluit de deksel. ∙ Stop de stekker in het stopcontact en druk op de Aan/Uit knop. Het controlelampje zal nu aangaan. ∙ Het kookproces zal nu beginnen. Nadat het kookpunt bereikt is zal het apparaat automatisch uitgeschakeld worden door het ingebouwde stoombeveiligingssysteem. Het controlelampje gaat uit. ∙ Om het kookproces te onderbreken moet men de Aan/Uit knop in de Uit stand zetten. ∙ Verwijder altijd eerst de stekker uit het stopcontact voordat men heet water uit de waterkoker giet. ∙ Om te voorkomen dat er hete stoom wordt uitgestoten zorg ervoor dat de deksel gesloten blijft terwijl men water uitgiet. ∙ Laat nooit water in de container. Ontkalken ∙Afhankelijk van de waterkwaliteit in uw omgeving, kan kalkaanslag zich opbouwen op het verhittingselement. Het wordt aangeraden om dit op regelmatige basis te verwijderen.

∙ Schakel het apparaat aan en laat het mengsel aan de kook komen. ∙ Laat het koken voor een korte periode staan om het gewenste effect te bereiken. ∙ Om de waterkoker na het ontkalken schoon te maken deze goed uitspoelen met schoon water. ∙ Tijdens het ontkalken, zorgen voor goede ventilatie en geen azijndampen inhaleren. ∙ Giet geen ontkalker in geëmailleerde gootstenen. Onderhoud en schoonmaken ∙ Voordat het apparaat schoongemaakt wordt, ervoor zorgen dat het losgekoppeld is van de netvoeding en volledig is afgekoeld.

24 ∙ Om het risico van een elektrische schok te voorkomen, de waterkoker niet onderdompelen in een vloeistof en niet onder de kraan schoonmaken. ∙ Voor het schoonmaken mag een vochtige, pluisvrije doek gebruikt worden. ∙ Gebruik geen schuurmiddel of bijtende schoonmaakmiddelen en gebruik geen harde borstels voor het schoonmaken.OpbergenOm ruimte te besparen, kunnen de koppen in elkaar opgestapeld worden en opgeborgen worden in de watercontainer, samen met de lepel. Niettemin, moet men ervoor zorgen dat de waterkoker eerst geheel is afgekoeld.Afval weggooienInstrumenten gemerkt met dit symbool moeten apart weggegooit worden van het huishouidelijke afval, daar deze waardevolle materialen bevatten welke men kan recyclen. Juist wegdoen zal het milieu en de menselijke gezondheid beschermen.

De plaatselijke autoriteit of handelaar kan daar informatie over geven.GarantieverklaringVoor dit apparaat geldt een garantie van twee jaar na de aankoopdatum voor materiaal- en fabrieksfouten. Uitgesloten van garantie is schade die ontstaan is door het niet in acht nemen van de gebruiksaanwijzing, normale slijtage en zeer breekbare onderdelen zoals glazen kannen etc. Deze garantieverklaring heeft geen invloed op uw wettelijke rechten, en ook niet op uw legale rechten welke men heeft als een consument onder de toepasselijke nationale wetgeving welke de aankoop van goederen beheerst. De garantie vervalt bij reparatie door niet door ons bevoegde instellingen.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Severin WK 3646 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden