Sencor SHI 130 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Sencor SHI 130 (6 pagina’s), behorend tot de categorie Stijltang. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 22 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Sencor SHI 130 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/6

Before using this appliance, please read this user manual thoroughly, even if you are already familiar
with using similar types of appliances. Only use the appliance in the manner described in this user
manual. Keep the user manual in a safe place where it can be easily retrieved for future use.
11/2011
HAIR IRON
User manual
EN
EN-1
SHI 130
Product specificaties
| Merk: | Sencor |
| Categorie: | Stijltang |
| Model: | SHI 130 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 400 g |
| Breedte: | 260 mm |
| Diepte: | 30 mm |
| Hoogte: | 35 mm |
| Soort: | Warme stijltang |
| Automatisch uitschakelen: | Nee |
| Technologie: | Warm |
| Instelbare thermostaat: | Nee |
| Temperatuur (max): | 200 °C |
| Opwarmtijd: | 20 s |
| Ionic functie: | Nee |
| Keramisch verwarmingssysteem: | Ja |
| Ionenconditioner: | Nee |
| Haarontkrullen: | Ja |
| Haarkrullen: | Nee |
| Haartextureren: | Nee |
| Haardrogen: | Nee |
| Plaatbreedte: | 90 mm |
| Plaatdiepte: | 24 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sencor SHI 130 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stijltang Sencor
29 Juli 2025
28 Juli 2025
1 December 2024
2 Juli 2024
16 Mei 2023
18 Maart 2023
24 Februari 2023
7 Februari 2023
8 Januari 2023
22 November 2022
Handleiding Stijltang
Nieuwste handleidingen voor Stijltang
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
11 Mei 2026
5 Mei 2026
30 April 2026
29 April 2026