Russell Hobbs Steam & Clean 21180 Handleiding
Russell Hobbs Stofzuiger Steam & Clean 21180
Bekijk gratis de handleiding van Russell Hobbs Steam & Clean 21180 (8 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 80 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Russell Hobbs Steam & Clean 21180 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

£10,000 prize draw
EXTRA year guarantee
FREE rewards gallery
www.productregister.co.uk/rhobbs
Register online now!
See back for
details
instructions
Product specificaties
| Merk: | Russell Hobbs |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | Steam & Clean 21180 |
| Kleur van het product: | Blue,White |
| Gewicht: | 1950 g |
| Snoerlengte: | 6 m |
| Geluidsniveau: | - dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Soort: | Rechtopstaande stoomreiniger |
| Vermogen: | 1500 W |
| Soort reiniging: | Nat |
| Stof capaciteit: | 0.3 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 1500 W |
| Stofzuigercontainer type: | Zakloos |
| Reinigt ondergronden: | Tapijt |
| Inhoud: | 0.3 l |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Russell Hobbs Steam & Clean 21180 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Russell Hobbs
20 November 2024
15 November 2024
11 Juni 2023
2 Juni 2023
2 Februari 2023
30 Mei 2023
2 Februari 2023
29 Mei 2023
2 Februari 2023
2 Februari 2023
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026