Russell Hobbs MaxiCook Handleiding
Russell Hobbs Vasaló sajtó MaxiCook
Bekijk gratis de handleiding van Russell Hobbs MaxiCook (124 pagina’s), behorend tot de categorie Vasaló sajtó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 27 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Russell Hobbs MaxiCook of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/124

instructions 3
Bedienungsanleitung 8
mode d’emploi 14
instructies 20
istruzioni per l’uso 25
instrucciones 30
instruções 35
brugsanvisning 40
bruksanvisning (Svenska) 45
bruksanvisning (Norsk) 50
käyttöohjeet 55
upute 81
talimatlar 102
r
Product specificaties
| Merk: | Russell Hobbs |
| Categorie: | Vasaló sajtó |
| Model: | MaxiCook |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 2210 g |
| Breedte: | 400 mm |
| Diepte: | 280 mm |
| Hoogte: | 195 mm |
| Opwarmfunctie: | Ja |
| Gewicht verpakking: | 6470 g |
| Breedte verpakking: | 353 mm |
| Diepte verpakking: | 256 mm |
| Hoogte verpakking: | 355 mm |
| Stoom koken: | Ja |
| Warmhoud functie: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Aantal automatische programma's: | 3 |
| Vermogen: | 200 W |
| Indicatielampje: | Ja |
| Temperatuurcontrole: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Draaghandvat: | Ja |
| Inhoud: | 6 l |
| Frituurfunctie: | Ja |
| Aantal personen: | 8 persoon/personen |
| Vlees: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Russell Hobbs MaxiCook stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vasaló sajtó Russell Hobbs
1 April 2026
31 Maart 2026
26 November 2025
25 November 2025
1 September 2025
1 September 2025
18 Juni 2024
25 Maart 2024
27 Augustus 2023
2 Juni 2023
Handleiding Vasaló sajtó
Nieuwste handleidingen voor Vasaló sajtó
20 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
24 Maart 2026
4 Maart 2026
3 Maart 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
11 Februari 2026
10 Februari 2026