Rowenta Travel-Ready DA1560 Handleiding
Rowenta Strijkijzer Travel-Ready DA1560
Bekijk gratis de handleiding van Rowenta Travel-Ready DA1560 (2 pagina’s), behorend tot de categorie Strijkijzer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 43 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Rowenta Travel-Ready DA1560 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

FIRST CLASS
www.rowenta.com
Groupe SEB USA - 2121 Eden Road
Millville, NJ 08332, USA - Tel: 1-800-769-3682
Groupe SEB Canada Inc, 345 Passmore Avenue
Toronto, Ontario, M1V 3N8
Tel: 1-800-418-3325
Groupe.S.E.B. México, S.A. DE C.V. - Goldsmith 38 Desp. 401,
Col. Polanco - Delegación Miguel Hildalgo
11 560 México D.F. - Tel: (01800) 112 8325
RFC GSM8211123P5
Instruction for use
Mode d’emploi
Instructivo de operación
EN
FR
ES
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Travel-Ready DA1560 |
| Kleur van het product: | Burgundy, White |
| Snoerlengte: | - m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Vermogen: | - W |
| Capaciteit watertank: | 0.07 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 10 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Microsteam 200-strijkzool |
| Steam boost performance: | 45 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Ontworpen voor reizen: | Ja |
| Reisetui: | Ja |
| Dubbel voltage: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 120/240 V |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rowenta Travel-Ready DA1560 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026