Rowenta Effective 2 DW2130 Handleiding
Rowenta Strijkijzer Effective 2 DW2130
Bekijk gratis de handleiding van Rowenta Effective 2 DW2130 (14 pagina’s), behorend tot de categorie Strijkijzer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 45 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Rowenta Effective 2 DW2130 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/14

EN • Safety instructions
DE • Sicherheitshinweise
FR • Consignes de sécurité
NL • Veiligheidsvoorschriften
IT • Istruzioni di sicurezza
ES • Advertencias de seguridad
PT • Instruções de segurança
DA • Sikkerhedsanvisninger
NO • Viktige anbefalinger
SV • Säkerhetsanvisningar
FI • Turvaohjeet
EL•Οδηγίεςασφαλείας
•
AR
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Effective 2 DW2130 |
| Kleur van het product: | White, Blue |
| Gewicht: | 1000 g |
| Breedte: | 120 mm |
| Diepte: | 300 mm |
| Hoogte: | 180 mm |
| Snoerlengte: | 2 m |
| Gewicht verpakking: | 1675 g |
| Breedte verpakking: | 137 mm |
| Diepte verpakking: | 305 mm |
| Hoogte verpakking: | 173 mm |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.25 l |
| Land van herkomst: | China |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Automatische snoeropwinder: | Nee |
| Snelle hitte: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Waterreservoir: | Ingebouwd |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 35 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Roestvrijstalen zoolplaat |
| Steam boost performance: | 120 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Ergonomische handvat: | Ja |
| Kalkindicator: | Nee |
| Precisiepunt: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2200 W |
| Anti-kalkcassette: | Nee |
| Sterwaardering krasbestendige zoolplaat: | 5 |
| Continue stoomverspreiding: | Heart, Side, Tip |
| Vulopening grootte: | Medium |
| Stabiele steun voor onderkant van strijkijzer: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rowenta Effective 2 DW2130 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026