Rosenlew RW4501 Handleiding
Rosenlew Vaatwasser RW4501
Bekijk gratis de handleiding van Rosenlew RW4501 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Rosenlew RW4501 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

DA
Installationsvejledning
Vigtigt! Læs brugsanvisningens instruktioner ve-
drørende sikkerhed, før installationen påbegyndes.
* Kun tilgængeligt for visse modeller.
EN
Installation Instruction
Warning!Before proceeding with installation, read
the safety information in the User Manual.
*Available only on some models.
FI
Asennusohjeet
Varoitus!Ennen kuin aloitat asennuksen, lue käyt-
töohjeen sisältämät turvallisuusohjeet.
* Saatavilla vain joihinkin malleihin.
IT
Istruzioni di installazione
Attenzione! Prima di procedere all’installazione,
leggere le istruzioni di sicurezza contenute nel
Libretto Istruzioni.
* Disponibile solo su alcuni modelli.
IS
Uppsetningarleiðbeininga
Aðvörun! Lesið öryggisleiðbeiningarnar í
notendahandbókinni áður en haldið er áfram með
uppsetninguna.
* Einungis tiltækt fyrir vissar gerðir tækja.
NO
Monteringsanvisning
Advarsel! Les sikkerhetsinformasjonene i bruksan-
visningen før du begynner installasjonen.
* Bare tilgjengelig på enkelte modeller.
SV
Installationsanvisningar
Varning! Läs säkerhetsanvisningarna i bruksanvis-
ningen innan du fortsätter med installationen.
* Finns endast på vissa modeller.
Product specificaties
| Merk: | Rosenlew |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | RW4501 |
| Apparaatplaatsing: | Onderbouw |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Gewicht: | 35220 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 590 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Geluidsniveau: | 50 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 295 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Wasklasse: | A |
| Stroom: | 10 A |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.039 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 3080 l |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rosenlew RW4501 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Rosenlew
27 Mei 2026
28 Februari 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026