Rosenlew RJVL1632 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Rosenlew RJVL1632 (12 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Rosenlew RJVL1632 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

User manual
Refrigerator
RJVL1632
Product specificaties
| Merk: | Rosenlew |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | RJVL1632 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Gewicht: | 31000 g |
| Breedte: | 550 mm |
| Diepte: | 612 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 50 W |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 124 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 153 l |
| Brutocapaciteit koelkast: | 155 l |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Eierenrekje: | Ja |
| Flessenrek: | Ja |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rosenlew RJVL1632 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Rosenlew
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
8 Mei 2026
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026