Rosenlew RFM20200W Handleiding
Rosenlew Niet gecategoriseerd RFM20200W
Bekijk gratis de handleiding van Rosenlew RFM20200W (36 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Rosenlew RFM20200W of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

User manual
Microwave
Oven
Käyttöohje
Mikroaaltouuni
Bruks-
anvisning
Mikrovågsugn
RFM20200
Product specificaties
| Merk: | Rosenlew |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | RFM20200W |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Inhoud (binnenkant): | 20 l |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Magnetronvermogen: | 700 W |
| Kleur van het product: | Wit |
| Aantal vermogenniveau's: | 5 |
| Draaitafel: | Ja |
| Afmeting draaiplateau: | 245 mm |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 458 mm |
| Diepte: | 335 mm |
| Hoogte: | 261 mm |
| Netbelasting: | - W |
| Ontdooifunctie: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rosenlew RFM20200W stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Rosenlew
27 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
27 Februari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026