Riviera Bar PPM530 Handleiding
Riviera Bar Blender PPM530
Bekijk gratis de handleiding van Riviera Bar PPM530 (13 pagina’s), behorend tot de categorie Blender. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 5 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Riviera Bar PPM530 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/13

Gebruiksaanwijzing
Mixer set Xellence
PPM 530
Product specificaties
| Merk: | Riviera Bar |
| Categorie: | Blender |
| Model: | PPM530 |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Gewicht: | 1350 g |
| Breedte: | 65 mm |
| Diepte: | 95 mm |
| Hoogte: | 410 mm |
| Gewicht verpakking: | 1800 g |
| Breedte verpakking: | 245 mm |
| Diepte verpakking: | 185 mm |
| Hoogte verpakking: | 200 mm |
| Soort: | Staafmixer |
| Stroombron: | AC |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 1200 W |
| Inhoud bak/kan: | 0.8 l |
| Ergonomische grip: | Ja |
| Materiaal mes: | Roestvrijstaal |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte: | 425 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte: | 505 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: | 15200 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte: | 385 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: | 8 stuk(s) |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Riviera Bar PPM530 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Blender Riviera Bar
7 April 2026
Handleiding Blender
Nieuwste handleidingen voor Blender
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026