Reflecta Film S1-scan Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Reflecta Film S1-scan (23 pagina’s), behorend tot de categorie Scanner. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Reflecta Film S1-scan of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

User manual
Product specificaties
| Merk: | Reflecta |
| Categorie: | Scanner |
| Model: | Film S1-scan |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 500 g |
| Breedte: | 90 mm |
| Diepte: | 92 mm |
| Hoogte: | 100 mm |
| Beeldscherm: | LCD |
| Beeldschermdiagonaal: | 2.4 " |
| USB-poort: | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten: | SD, SDHC |
| USB-versie: | 2.0 |
| Type beeldsensor: | CMOS |
| Intern geheugen: | 32 MB |
| Ingangsspanning: | 220 V |
| Standaard interfaces: | USB 2.0 |
| Soort scanner: | Film-/diascanner |
| Optische scanresolutie: | 1800 x 1800 DPI |
| USB: | Ja |
| Duplex scannen: | Nee |
| Kleurdiepte invoer: | 30 Bit |
| Maximum scanformaat: | 36.5 x 24.3 mm |
| Kleurenscans: | Ja |
| Film-scannen: | Ja |
| Dagelijkse diensten cyclus (max): | - pagina's |
| Optische dichtheid (Dmax): | 3 |
| Duur scan: | 1 s |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Reflecta Film S1-scan stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scanner Reflecta
21 Maart 2025
21 Augustus 2024
24 Mei 2023
5 Mei 2023
1 Mei 2023
29 April 2023
28 April 2023
28 April 2023
24 April 2023
1 April 2023
Handleiding Scanner
Nieuwste handleidingen voor Scanner
20 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
14 April 2026
11 April 2026
11 April 2026
6 April 2026
14 Maart 2026