Redragon Storm Pro M808-KS Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Redragon Storm Pro M808-KS (2 pagina’s), behorend tot de categorie Muis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 28 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Redragon Storm Pro M808-KS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

Product specificaties
| Merk: | Redragon |
| Categorie: | Muis |
| Model: | Storm Pro M808-KS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 96.5 g |
| Breedte: | 66 mm |
| Diepte: | 127 mm |
| Hoogte: | 40 mm |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Gewicht verpakking: | 190.7 g |
| Breedte verpakking: | 150 mm |
| Diepte verpakking: | 200 mm |
| Hoogte verpakking: | 50 mm |
| Stroombron: | Batterijen/kabel |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 1000 mAh |
| Type verpakking: | Doos |
| Vormfactor: | Rechtshandig |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Responstijd: | 1 ms |
| Bedoeld voor: | Gamen |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Aantal knoppen: | 8 |
| Aansluiting: | RF Wireless + USB Type-A |
| Kleur van de verlichting: | Multi |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Charging port type: | USB Type-C |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 16000 DPI |
| Meegeleverde ontvanger: | Ja |
| Soort knoppen: | Drukknoppen |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Aantal scroll wheels: | 1 |
| Scroll richtingen: | Verticaal |
| Wireless ontvanger interface: | USB Type-A |
| Ontvanger type: | Nano-ontvanger |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| Belichting: | Ja |
| Verstelbare pollingsnelheid: | Ja |
| Stemmingsrato: | 125,1000 Hz |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken): | 20 |
| Trackingsnelheid muis: | 400 ips |
| Versnelling (max): | 40 G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Redragon Storm Pro M808-KS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Muis Redragon
9 April 2026
8 April 2026
7 April 2026
7 April 2026
7 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
Handleiding Muis
Nieuwste handleidingen voor Muis
30 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
13 Mei 2026