Rane Twelve Handleiding
Rane Platenspeler Twelve
Bekijk gratis de handleiding van Rane Twelve (84 pagina’s), behorend tot de categorie Platenspeler. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Rane Twelve of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/84
Product specificaties
| Merk: | Rane |
| Categorie: | Platenspeler |
| Model: | Twelve |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Gewicht: | 9300 g |
| Breedte: | 368 mm |
| Diepte: | 413 mm |
| Hoogte: | 90 mm |
| Soort: | Draaitafel (dj) met directe aandrijving |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Aantal snelheden: | 2 |
| USB-poort: | Ja |
| Opstarttijd: | 0.4 s |
| Nominale snelheid: | 33 1/3, 45 RPM |
| PC connected: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 60 W |
| Remsysteem: | Elektronische rem |
| Startmoment: | 5 kg/cm |
| Pitch control: | Ja |
| Bereik toonhoogteregeling: | 8 - 50 procent |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rane Twelve stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Platenspeler Rane
27 Maart 2025
Handleiding Platenspeler
Nieuwste handleidingen voor Platenspeler
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
