Progress Maximus 2200 Handleiding

Progress Stofzuiger Maximus 2200

Bekijk gratis de handleiding van Progress Maximus 2200 (60 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 59 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Progress Maximus 2200 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/60

Beoordeel deze handleiding

4.1/5 (7 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Progress
Categorie: Stofzuiger
Model: Maximus 2200

Handleiding Progress Maximus 2200 – volledige tekst

21InhoudBeschrijving van het apparaat 20Vóór het in gebruik nemen 21Ter wille van het milieu 21Aanwijzingen m. b. t. de veiligheid van de gebruiker 21Stofzuiger gebruiksklaar maken 22Het werken met de zuigmonden 22In gebruik nemen 23Onderhoud en reiniging 24Papieren stofzak 25Wat is er aan de hand als 25Vóór het in gebruik nemenLees deze gebruiksaanwijzing aandachtigdoor. U vindt hierin belangrijke aanwijzingenm. b. t. veiligheid, gebruik en onderhoud vanhet apparaat. Bewaar de gebruiksaanwijzinggoed en geef hem door aan een eventuelevolgende eigenaar van de stofzuiger. Ter wille van het milieu Verpakkingsmateriaal en afgedankte apparatenniet zomaar weggooien. Verpakking: Het verpakkingskarton kunt u bij het oudpapier deponeren. De kunststof zak van polyethyleen (PE) kanworden hergebruikt.

Verwerking van het apparaat nabeëindiging van de levensduur: De kunststof onderdelen zijn voorzien vaneen materiaalaanduiding zodat ze, evenalsde overige materialen, kunnen wordenhergebruikt. Informeer bij uw gemeeente naar de mogelijk-heden voor afvalverwerking in uw woonplaats. Aanwijzingen m. b. t. de veiligheid Dit apparaat voldoet aan de volgendeEU-richtlijnen:  73/23 EG van 19. 02. 1973  laags-panningsrichtlijn  89/336/EGvan 03. 05. 1989 (incl. wijzigingsrichtlijn92/31/EG)  EMC-richt-lijn. Apparaat alleen aan wisselspanning  220/230 volt  aansluiten. De zekering voor de gebruikte contactdoosmoet minstens 10 A zijn. De stekker nooit aan het snoer uit het stop-contact trekken. De stofzuiger niet in gebruik nemen als: het snoer beschadigd is.  de ommantelingzichtbare schade vertoont. Rijd niet met de stofzuiger of de zuigborstelover het snoer.

De isolatie zou hierdoorbeschadigd kunnen worden. Als er geen stofzak in de stofzuiger zit,kan het deksel niet worden gesloten. Geen geweld gebruiken. Let erop dat er altijd een papieren stofzak,een MICROFILTER en een HEPA filter in destofzui-ger zitten.

Het tonerstof dat bij laserprinters enkopieerapparaten ontstaat, mag metnormale huishoudelijke stofzuigers nietworden weggezogen. Deze stofzuiger mag alleen in hethuishouden worden gebruikt om drogestoffen op te zuigen. Mensen of dierenmogen niet met het apparaat wordenafgezogen. Houd kinderen uit de buurt vanelektrische apparaten. De fabrikant is niet aansprakelijk voor evt. schade die ontstaat door gebruik van destofzuiger voor verkeerde doeleinden offoutieve bediening. Laat vochtig gereinigd tapijt helemaaldrogen. Anders wordt de stofzuigerbeschadigd. Bovendien kan de beveiligingtegen elektrische schokken beschadigdworden. Zuig geen lucifers, gloeiende as ofsigarettenpeuken op. Zuig ook liever geenharde, spitse voorwerpen op. Die zoudende stofzuiger of de stofzak kunnenbeschadigen. De stofzuiger niet blootstellen aanweersinvloeden, vocht of hitte.

Als het aansluitsnoer defect is, moet hetcomplete snoerhaspel door de PROGRESSserviceafdeling worden vervangen. Reparaties aan elektrische apparatenmogen alleen door vakmensen wordenuitgevoerd. Onvakkundige reparatieskunnen tot aanzienlijke risico's voor degebruiker leiden. Wend u daarom in geval van storing altijd totuw vakhandelaar of de PROGRESSserviceafdeling.

22Stofzuiger gebruiksklaar maken De hulpstukken kunnen door drukken endraaien worden aangebracht en door trekkenen draaien worden losgenomen. Zuigslang en zuigbuis monteren. Uiteinde van de zuigslang stevig in de zuigbuisbevestigen. Zuigbuizen monteren De beide buizen met elkaar verbinden. Telescooopbuis instellen (naar gelanguitvoering)Zuigslang aansluiten Aansluitstuk van de zuigslang in dezuigopening steken. De slang klikt vast en isrondom draaibaar. Om de zuigslang los te nemen deontgrendelingstoets indrukken en hetaansluitstuk naar buiten trekken. Aansluiting/snoerhaspel Het snoer bevindt zich in het snoervak. Snoernaar buiten trekken en stekker in hetstopcontact steken. Stekker uit hetstopcontact trekken. Voettoets indrukken, hetsnoer rolt automatisch de stofzuiger in. Het werken met de zuigmonden Gebruik van de zuigmond* Voor het dagelijkse onderhoud van tapijt engladde vloeren.

23Gebruik van de zuigmond* Voor het dagelijkse onderhoud van tapijt engladde vloeren. De zuigmond kan met de handworden omgeschakeld. Met de borstels naarbuiten voor gladde vloeren en met de borstelsnaar binnen voor tapijt. Kieren- en meubelzuigmond in destofzuiger Voor speciale karweitjes liggen in een geïnte-greerd vak* in de stofzuiger twee verschillendehulpstukken. Open het vak door er licht op tedrukken (zie afb.). De zuigmonden kunnen zowel op de zuigbuisals op de greep van de zuigslang wordengestoken, afhankelijk van het gebruik. Kierenzuigmond Voor het zuigen in kieren, hoeken en naden. MeubelzuigmondVoor het zuigen van alle gestoffeerdemeubelen, matrassen enz. Door de draadopnemers aan de zuigmondworden ook draden en pluisjes goedopgenomen. In gebruik nemen In- en uitschakelen Door een druk op de aan-/uit-toetsschakelt u de stofzuiger in resp. uit.

Zuigkrachtregeling: Zuigkrachtregeling - draaiknop* Met de elektronische zuigkrachtregeling kande zuigkracht aan de situatie wordenaangepast. Zuigkrachtregeling  luchtschuif* Met de regelaar op de greep kunt u de inge-stelde zuigkracht verminderen, bijv. bij het zui-gen van lichte voorwerpen (gordijnen,kleedjes). Hoe verder u de regelaar opent, desde geringer wordt de zuigkracht van dezuigmond *afhankelijk van uitvoering

24Onderhoud en reiniging Vóór onderhoud of reiniging altijd de stofzuigeruitschakelen en de stekker uit het stopcontacttrekken: Papieren stofzak vervangen Vervangen van de stofzak is nodig, als het ven-stertje van de stofzak-vol-indicatie helemaalrood is, terwijl de stofzuiger op de hoogstestand is ingeschakeld en de zuigmond los vande vloer is. Ook als de stofzak niet vol lijkt, moet hij wordenvervangen, omdat de poriën van deoppervlakte van de stofzak door fijn stofverstopt zijn. Door een druk op de toets kan het deksel wor-den geopend en omhooggeklapt. Hygiëneslot: als u de volle stofzak uit destofzuiger neemt, trekt u met het afsluitlipje deopening automatisch dicht. Daarbij moet u eenlichte weerstand overwinnen. Volle stofzakken met normaal huisstof kunnenzonder problemen bij het huisvuil.

De nieuwe papieren stofzak zo ver mogelijk inde geleiders schuiven, alleen dan kan hetdeksel worden gesloten. Als er geen stofzak inde stofzuiger zit, kan het deksel niet wordengesloten. Geen geweld gebruiken! Microfilter vervangen Wij raden u aan het microfilter te vervangenelke vijfde keer dat de stofzak wordtvervangen, maar uiterlijk dan als de stofzak-vol-indicatie helemaal rood is, terwijl de stofzaknog leeg is. Deksel openen en omhoogklappen. Het vuilemicrofilter aan het schone hygiënelipje (afb.)uitnemen en weggooien (normaal huisvuil). Htenieuwe microfilter inzetten en de cassettedichtklappen. HEPA filter Zeer effectief filter uit klasse "S". Dit nuttigefilter maakt het makkelijker voor mensen meteen allergie. Het HEPA filter moet na een jaarworden vervangen. HEPA filter - verkrijgbaar bij de PROGRESSserviceafdeling.

Moter beschermingsfilter Het moter beschermingsfilter is eenpermanente filter en hoeft niet vervangen teworden. Uitzondering: Als het filter isbeschadigd, zie wat te doen als"Reiniging De ommanteling en het stofzakvak indien nodigmet een vochtige doek afnemen en dan afdro-gen. Geen schuurmiddelen en geen

25oplosmiddelen gebruiken. De zuigmond en deborstels af en toe met de kierenzuigmondafzuigen. Papieren stofzak Progress P60 Vervoeren en opbergen Voor makkelijk opbergen en vervoeren de zuig-mond in de zuigbuishouder schuiven. Parkeersysteem Om de zuigbuis en de zuigmond tijdens kortewerkonderbrekingen neer te zetten. De houderaan de zuigmond wordt in het parkeersysteemvan de stofzuiger geschoven. Wat is er aan de hand als... ... de zuigmond zwaar loopt Verminder de zuigkracht van de stofzuiger. Hetreinigingseffect wordt hierdoor niet minder. ... de motor-oververhittingsbeveiliging inwerking treedt Bij overbelasting van de motor, bijv. door eenvolle stofzak of verstopte hulpstukken, schakeltde oververhittingsbeveiliging de motor uit.

Stof-zuiger dan uitschakelen, stekker uit het stop-contact trekken en de motor laten afkoelen.Papieren stofzak, zuigbuis en zuigslang contro-leren, eventuele verstopping opheffen. Na ca.30 minuten kan de stofzuiger opnieuw wordeningeschakeld. ... de zekering in de huisinstallatieuitschakelt Als u andere elektrische apparaten met eenhoge aansluitwaarde op dezelfde stroomgroephebt aangesloten en tegelijk de stofzuigergebruikt, dan kan de zekering uitschakelen.Dat kunt u voorkomen door vóór het inschake-len de elektronische zuigkrachtregeling op delaagste stand in te stellen en pas na het inscha-kelen een hogere stand te kiezen. Uwstofzuiger kan uitgerust zijn met een sof-taanloopsturing, die de aanloopstroom van demotor verlaagt en daardoor onder normaleomstandigheden voorkomt dat de zekering uit-schakelt. Daardoor is een aanloopvertragingvan het apparaat op de laagstevermogensstand van ca.

4 seconden mogelijk..Het paieren filter is ergens beschadigden het moter beschermingsfilter wordt vuilverwijder het moter beschermingsfilter,maak het schoon, en vervang het plaatseen nieuw papieren filter.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Progress Maximus 2200 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden