Planet Audio AC2600.2 Handleiding
Planet Audio Receiver AC2600.2
Bekijk gratis de handleiding van Planet Audio AC2600.2 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Receiver. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 24 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Planet Audio AC2600.2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

Product specificaties
| Merk: | Planet Audio |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | AC2600.2 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 457.2 mm |
| Diepte: | 254 mm |
| Hoogte: | 60.96 mm |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Signaal/ruis-verhouding: | 102 dB |
| Maximaal uitgangsvermogen (RMS): | 2600 W |
| Audio RCA-ingangen: | 2 |
| Versterker klasse: | A/B |
| Aantal versterker kanalen: | 2 kanalen |
| High pass filter: | Ja |
| Low pass filter: | Ja |
| Bass boost: | 0 - 18 dB |
| Maximaal uitgangsvermogen per kanaal (4 Ohm): | 488 W |
| Maximaal uitgangsvermogen per kanaal (2 Ohm): | 1300 W |
| High-pass filterbereik: | 50 - 500 Hz |
| Low-pass filterbereik: | 45 - 90 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Planet Audio AC2600.2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Receiver Planet Audio
15 Juni 2025
14 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026