Pioneer TS-G1010F Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer TS-G1010F (2 pagina’s), behorend tot de categorie Speaker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 7 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Pioneer TS-G1010F of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

Lees deze instructiehandleiding voordat u deze luidspreker
installeert.
●Installatie Montagehandleiding
http://www.pioneer-carglobal.com/speakerfitting-Gseries
GEMAAKT IN VIETNAM
TS-G1010F
DUBBELE-CONE LUIDSPREKER
●VOORBEELD VAN TOEPASSINGEN●AFMETINGEN
●INBEGREPEN ONDERDELEN
MODELMODELJAARLOCATIE
FABRIKANT
BMW
CITROEN
Jeep
RENAULT
RENAULT
Volkswagen
1 Series
C1
WRANGLER
KWID
TWINGO
GOLF PLUS
2004 - 2011
2005 - 2014
2018 - heden
2015 - heden
1998 - 2000
2004 - 2014
Voordeur
Dashboard
Schoppaneel
Dashboard
Dashboard
Voordeur
φ4 mm×16 mm
× 8
①
× 8
②
× 2
③
30 cm
G-series geluidsontwerp is afgestemd
op wereldwijde voorkeur
- Krachtige bas
- Brede en vloeiende geluidsbalans
- Natuurlijke zang
●SPECIFICATIES
○
A
○
B
1. Raak de flexibele luidsprekerdraad niet aan.
2. Verander niet de richting van de luidsprekeraansluitingen .
3. Zorg ervoor dat de snoer-en luidsprekeraansluitingen niet
in contact komen met metaal.
4. Raadpleeg bij het maken van aansluitingen tevens de
gebruiksaanwijzing van de gebruikte autoradio.
WAARSCHUWING
45°
45°
φ134
φ117
4-φ4.3
Gaten
4-φ5×7
Gaten
17
43
2
φ60
φ106 ※
φ102
mm
※ Open het gat
・Reproductiesysteem …………………………Dubbele conus
・ Luidsprekerspecificaties
Afmetingen………………………………………ø102 mm
Magneet : 110 g
・Nominale impedantie ……………………………………… 4 Ω
・Gevoeligheid ……………………………… 89 dB (±1,5 dB)
・Frequentierespons ……………… 44 Hz tot 25 kHz (–20 dB)
・Maximaal muziekvermogen …………………………… 190 W
・Nominaal vermogen …………………………………… 30 W
・Grillemateriaal …………… Stalen net, hittebestendige hars
・Gewicht (per luidspreker inclusief accessoires) …… 0,34 kg
・Brutogewicht (2 luidsprekers inclusief verpakking)…0,81 kg
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Speaker |
| Model: | TS-G1010F |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 340 g |
| Diameter: | 100 mm |
| Vorm: | Rond |
| Aantal per verpakking: | - stuk(s) |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Frequentiebereik: | 44 - 25000 Hz |
| Gevoeligheid: | 89 dB |
| Piekvermogen: | 190 W |
| Tweeter: | Ja |
| Nominaal vermogen: | 30 W |
| Inbouwdiepte: | 43 mm |
| Diameter bevestigingsgat: | 106 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer TS-G1010F stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Speaker Pioneer
25 Mei 2026
7 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
5 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
Handleiding Speaker
Nieuwste handleidingen voor Speaker
25 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026