Phonic SAFARI 1000 LITE Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Phonic SAFARI 1000 LITE (20 pagina’s), behorend tot de categorie Speaker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 47 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Phonic SAFARI 1000 LITE of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

User's Manual
Manual del Usuario
SAFARI 1000
M
SAFARI 1000
LITE
Product specificaties
| Merk: | Phonic |
| Categorie: | Speaker |
| Model: | SAFARI 1000 LITE |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 1700 g |
| Breedte: | 156 mm |
| Diepte: | 280 mm |
| Hoogte: | 170 mm |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Accu/Batterij voltage: | 14.8 V |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 25 W |
| Aantal luidsprekers: | 1 |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Levensduur accu/batterij: | 10 uur |
| Impedantie: | - Ohm |
| Audio-uitgangskanalen: | - kanalen |
| Aantal drivers: | 1 |
| Peak Music Power Output (PMPO): | 50 W |
| Frequentiebereik: | 50 - 18000 Hz |
| AUX ingang: | Ja |
| Haak: | Ja |
| Versterker: | Ingebouwd |
| Schouderband: | Ja |
| Productontwerp: | Overige |
| Batterijtechnologie: | Lithium |
| Diameter driver subwoofer: | 133.3 mm |
| Huidige batterij: | 2.6 A |
| Versterker klasse: | D |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Phonic SAFARI 1000 LITE stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Speaker Phonic
12 Augustus 2025
12 Augustus 2025
11 Augustus 2025
11 Augustus 2025
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
Handleiding Speaker
Nieuwste handleidingen voor Speaker
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026