Philips S5585 Handleiding
Philips Scheerapparat S5585
Bekijk gratis de handleiding van Philips S5585 (29 pagina’s), behorend tot de categorie Scheerapparat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 111 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Philips S5585 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/29

www.philips.com/support/ifu
S5000 series
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | S5585 |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Gewicht: | 370 g |
| Breedte: | 162 mm |
| Diepte: | 92 mm |
| Hoogte: | 245 mm |
| Gewicht verpakking: | 575 g |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Type verpakking: | Doos |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.04 W |
| Vermogensverbruik (max): | 9 W |
| Groene oplaadindicator (LED): | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Batterij-indicator: | Ja |
| Gebruikstijd: | 60 min |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Ja |
| Aantal scheerkoppen/bladen: | 2 |
| Wasbaar: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Vervangingsperiode scheerkop: | 2 jaar |
| Reserve scheerkop: | SH71 |
| Indicator LED-batterij: | Ja |
| Verbinding kammen: | Neus |
| AC-ingangsspanning: | 100–240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85101000 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips S5585 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
12 Februari 2026
9 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026
17 December 2025
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
18 Maart 2026
16 Maart 2026
12 Maart 2026