Philips HU4816 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Philips HU4816 (45 pagina’s), behorend tot de categorie Barbecue. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 62 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Philips HU4816 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Barbecue |
| Model: | HU4816 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Champagne, White |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 249 mm |
| Diepte: | 249 mm |
| Hoogte: | 379 mm |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Geluidsniveau: | 33 dB |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Verwijderbare filter: | Ja |
| Vermogen: | - W |
| Capaciteit watertank: | 4 l |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 44 m² |
| Land van herkomst: | China |
| Soort voeding: | AC |
| Aantal: | 1 |
| Slaapstand: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 V |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | - m³ |
| Timerduur (maximum): | 8 uur |
| Verdampingstechnologie: | Natuurlijk |
| Luchtzuiverings capaciteit: | Nee |
| Bevochtigingscapaciteit: | 300 ml/u |
| Effectief gebied: | 44 m² |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips HU4816 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Barbecue Philips
24 Februari 2026
29 Oktober 2025
7 Oktober 2024
7 Oktober 2024
12 Januari 2024
22 Augustus 2023
10 April 2023
4 Februari 2023
22 Juni 2021
21 Juni 2021
Handleiding Barbecue
Nieuwste handleidingen voor Barbecue
31 Mei 2026
31 Mei 2026
26 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
11 Mei 2026