Philips HR1841/80 Handleiding
Philips Sapcentrifuge HR1841/80
Bekijk gratis de handleiding van Philips HR1841/80 (48 pagina’s), behorend tot de categorie Sapcentrifuge. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Philips HR1841/80 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/48

HR1843, 1842, 1841, 1840
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Sapcentrifuge |
| Model: | HR1841/80 |
| Kleur van het product: | White, Yellow |
| Snoerlengte: | 1.2 m |
| Aantal snelheden: | 2 |
| Vermogen: | 300 W |
| Snoeropslag: | Ja |
| Pulse function: | Ja |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Deksel materiaal: | SAN |
| Kan: | Ja |
| Blender: | 1.5 l |
| Sapcentrifuge: | Ja |
| Molen: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Sapcentrifuge |
| Veiligheidsklemmen: | Ja |
| Zuigvoeten: | Ja |
| Sapkan: | 700 ml |
| Materiaal duwboot: | Polypropyleen |
| Sluitsysteem: | Veiligheidsklem |
| Materiaal behuizing & klemmen: | PP |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips HR1841/80 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Sapcentrifuge Philips
27 Mei 2026
1 Juli 2025
3 April 2024
22 Februari 2024
21 Oktober 2023
16 Juli 2023
28 Juni 2023
30 Mei 2023
18 Mei 2023
29 Maart 2023
Handleiding Sapcentrifuge
Nieuwste handleidingen voor Sapcentrifuge
4 Mei 2026
3 Mei 2026
2 Mei 2026
2 Mei 2026
1 Mei 2026
1 Mei 2026
20 April 2026
20 April 2026
14 April 2026
13 April 2026