Philips HD4689 Handleiding
Philips Waterkokers HD4689
Bekijk gratis de handleiding van Philips HD4689 (13 pagina’s), behorend tot de categorie Waterkokers. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 12 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Philips HD4689 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/13

User manual
4222.005.0483.1
1.0L
1.5L
0.5L
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Waterkokers |
| Model: | HD4689 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 160 mm |
| Diepte: | 244 mm |
| Hoogte: | 222 mm |
| Snoerlengte: | 0.75 m |
| Waterniveau-indicator: | Ja |
| Breedte verpakking: | 230 mm |
| Diepte verpakking: | 190 mm |
| Hoogte verpakking: | 275 mm |
| Materiaal behuizing: | ABS kunststof |
| Vermogen: | 2400 W |
| Capaciteit watertank: | 1.2 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Snoeropslag: | Ja |
| Verborgen verwarmingselement: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Ergonomische grip: | Ja |
| Filtratie: | Ja |
| Draadloos: | Ja |
| Droogkookbeveiliging: | Ja |
| Voet met draaihoek van 360 graden: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Brede opening van het deksel: | Ja |
| Scharnierend deksel: | Ja |
| Materiaal verwarmingselement: | Roestvrijstaal |
| Goed vullen via schenktuit: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips HD4689 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Waterkokers Philips
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
Handleiding Waterkokers
Nieuwste handleidingen voor Waterkokers
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022
4 Oktober 2022