Philips FC8601 Handleiding
Philips Niet gecategoriseerd FC8601
Bekijk gratis de handleiding van Philips FC8601 (24 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Philips FC8601 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

FC8619 - FC8600
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | FC8601 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | - g |
| Snoerlengte: | 7 m |
| Geluidsniveau: | 82 dB |
| Soort: | Cilinderstofzuiger |
| Stofzuiger luchtfiltering: | HEPA |
| Vacuüm: | 30 kPa |
| Actieradius: | 10 m |
| Vuilafscheidingsmethode: | Filtrerend |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 3 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 1700 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Stofzuigercontainer type: | Stofzak |
| Zuigkracht: | 330 AW |
| Opberg-/opslaghulpstuk: | Ja |
| Indicator voor volle stofreservoir: | Ja |
| zuigkrachtregeling: | Elektronisch |
| Stofzuigerborstel inbegrepen: | Harde vloerborstel |
| Speciaal mondstuk: | Parquet nozzle |
| Spleetzuigmond: | Ja |
| Luchtstroom: | 40 l/s |
| Invoervermogen (IEC): | 1500 W |
| Type stofzak: | S-bag |
| HEPA-klasse: | HEPA 12 |
| Mondstuk: | All-purpose, wheeled nozzle |
| Extra accessoires: | Small nozzle |
| Clean Comfort Cassette: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips FC8601 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Philips
25 Mei 2026
12 Mei 2026
8 Mei 2026
28 April 2026
28 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026