Philips FC8390 Handleiding
Philips Stofzuiger FC8390
Bekijk gratis de handleiding van Philips FC8390 (20 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Philips FC8390 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

FC8398 - FC8390
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | FC8390 |
| Kleur van het product: | Geel |
| Gewicht: | - g |
| Snoerlengte: | 6 m |
| Geluidsniveau: | 80 dB |
| Soort: | Cilinderstofzuiger |
| Vacuüm: | 25 kPa |
| Actieradius: | 9 m |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 2 l |
| Telescopische buis: | Ja |
| Maximaal ingangsvermogen: | 1500 W |
| Zuigkracht: | 275 AW |
| Opberg-/opslaghulpstuk: | Ja |
| Indicator voor volle stofreservoir: | Ja |
| Materiaal wielen: | Kunststof |
| Spleetzuigmond: | Ja |
| Luchtstroom: | 31 l/s |
| Invoervermogen (IEC): | 1300 W |
| Opslag van accessoires: | On tubeclip |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips FC8390 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Philips
27 Mei 2026
26 Mei 2026
28 April 2026
28 April 2026
9 Februari 2026
16 Januari 2026
15 Januari 2026
13 Januari 2026
13 Januari 2026
13 Januari 2026
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
24 Mei 2026
22 Mei 2026