Philips Bodygroom BG5020 Handleiding
Philips Scheerapparat Bodygroom BG5020
Bekijk gratis de handleiding van Philips Bodygroom BG5020 (14 pagina’s), behorend tot de categorie Scheerapparat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 100 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Philips Bodygroom BG5020 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/14

BG5020
BG3016
BG3015
BG3011
BG3010
BG3006
BG3005
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | Bodygroom BG5020 |
| Kleur van het product: | Black, Grey |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Waterdicht: | Ja |
| Batterij-indicator: | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd: | 1 uur |
| Gebruikstijd: | 60 min |
| Wasbaar: | Ja |
| Minimale haarlengte: | 3 mm |
| Maximale haarlengte: | 7 mm |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Aantal kammen: | 3 |
| Draadloos: | Ja |
| Aantal lengte stappen: | 3 |
| Mesbreedte: | 32 mm |
| Onderhoudsvrij - geen olie nodig: | Nee |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| Oplaadbare batterij: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips Bodygroom BG5020 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
12 Februari 2026
9 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026
17 December 2025
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
18 Maart 2026
16 Maart 2026
12 Maart 2026