Perixx PERIMICE-519 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Perixx PERIMICE-519 (25 pagina’s), behorend tot de categorie Muis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 9 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Perixx PERIMICE-519 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/25

Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Muis |
| Model: | PERIMICE-519 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 145 g |
| Breedte: | 105 mm |
| Diepte: | 58 mm |
| Hoogte: | 67 mm |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Stroombron: | Kabel |
| Vormfactor: | Rechtshandig |
| Certificering: | CE, FCC |
| Materiaal: | ABS synthetics, Rubber |
| Bedoeld voor: | Gamen |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Aantal knoppen: | 6 |
| Aansluiting: | USB Type-A |
| Stroomverbruik: | 60 mA |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 1600 DPI |
| Rubberen handgrepen: | Ja |
| Soort knoppen: | Drukknoppen |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Programmeerbare muisknoppen: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Perixx PERIMICE-519 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Muis Perixx
27 Mei 2026
26 Mei 2026
22 December 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Muis
Nieuwste handleidingen voor Muis
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026