Perixx PERIMICE-513L Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Perixx PERIMICE-513L (26 pagina’s), behorend tot de categorie Muis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 33 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Perixx PERIMICE-513L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/26

Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Muis |
| Model: | PERIMICE-513L |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 152 g |
| Breedte: | 63 mm |
| Diepte: | 120 mm |
| Hoogte: | 75 mm |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Stroombron: | Kabel |
| Vormfactor: | Linkshandig |
| Bedoeld voor: | Kantoor |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Aantal: | 1 |
| Aantal knoppen: | 6 |
| Aansluiting: | USB Type-A |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 1600 DPI |
| Soort knoppen: | Drukknoppen |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Aanpasbare bewegingsresolutie: | Ja |
| Aantal bewegingsresolutiemodi: | 2 |
| Verticaal ontwerp: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Perixx PERIMICE-513L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Muis Perixx
27 Mei 2026
26 Mei 2026
22 December 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Muis
Nieuwste handleidingen voor Muis
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026