Perixx PERIDUO-713 Handleiding
Perixx Niet gecategoriseerd PERIDUO-713
Bekijk gratis de handleiding van Perixx PERIDUO-713 (32 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 141 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Perixx PERIDUO-713 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/32

User Manual Bedienungsanleitung Manual de instrucciones
Mode D'Emploi Manuale Utente
PERIDUO-713
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | PERIDUO-713 |
| Kleur van het product: | Pink, White |
| Vormfactor: | Rechtshandig |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Aantal toetsen, toetsenbord: | 85 |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Backlight: | Nee |
| Aantal knoppen: | 3 |
| Aansluiting: | RF Draadloos |
| Numeriek toetsenblok: | Nee |
| Stroomverbruik: | 30 mA |
| Inclusief muis: | Ja |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 1000 DPI |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Scroll: | Ja |
| Scroll richtingen: | Verticaal |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Mini |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 320 x 137 x 30 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 516 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 2 stuk(s) |
| Taal toetsenbord: | UK English, US English |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 75 x 95 x 40 mm |
| Keyboard batterij type: | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard): | 2 |
| Muis batterij type: | AAA |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 8 miljoen tekens |
| Gewicht muis: | 82 g |
| Aan-/uitschakelaar van muis: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Perixx PERIDUO-713 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Perixx
7 Januari 2025
26 Februari 2024
26 Februari 2024
26 Februari 2024
26 Februari 2024
26 Februari 2024
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026