Perixx PERIBOARD-312 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Perixx PERIBOARD-312 (14 pagina’s), behorend tot de categorie Keyboard. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 6 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Perixx PERIBOARD-312 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/14

Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Keyboard |
| Model: | PERIBOARD-312 |
| Type stroombron: | USB |
| Aantal toetsen, toetsenbord: | 111 |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Aansluiting: | USB |
| USB-hub: | Ja |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Stroomverbruik: | 100 mA |
| Inclusief muis: | Nee |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 512 x 275 x 58 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 1220 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 2 stuk(s) |
| Taal toetsenbord: | German, UK English, US English |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 10 miljoen tekens |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Perixx PERIBOARD-312 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Keyboard Perixx
3 Maart 2026
4 Maart 2025
4 Maart 2025
15 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
Handleiding Keyboard
Nieuwste handleidingen voor Keyboard
20 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
9 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
28 April 2026
27 April 2026
27 April 2026