Peg Perego Tata Mia Handleiding
Peg Perego MIKROHULLÁMOK Tata Mia
Bekijk gratis de handleiding van Peg Perego Tata Mia (14 pagina’s), behorend tot de categorie MIKROHULLÁMOK. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 43 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Peg Perego Tata Mia of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/14

tatamia
IT Istruzioni d’uso
EN Instructions for use
FR Notice d’emploi
DE Gebrauchsanleitung
ES Instrucciones de uso
BR-PT Instruções para uso
NL Gebruiksaanwijzing
DK Brugsanvisning
FI Käyttöohjeet
CZ Návod na použití
SK Návod na použitie
HU Használati útmutató
SL Navodila za uporabo
RU Инструкции по пользованию
TR Kullanim klavuzu
HR/SRB/MNE/BiH Upute za uporabu
EL Οδηγίες χρήσεως
CN使用说明
Product specificaties
| Merk: | Peg Perego |
| Categorie: | MIKROHULLÁMOK |
| Model: | Tata Mia |
| Kleur van het product: | Black, Grey, White |
| Gewicht: | 14000 g |
| Breedte: | 590 mm |
| Diepte: | 780 mm |
| Hoogte: | 1070 mm |
| dienblad: | Ja |
| Soort: | Multifunctionele kinderstoel |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Aanbevolen leeftijd (max): | 36 maand(en) |
| Aanbevolen leeftijd (min): | 0 maand(en) |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Wasbaar: | Ja |
| Aantal hoogte posities: | 9 |
| Aanbevolen geslacht: | Jongen/meisje |
| Kleuring: | Monochromatisch |
| Riem vastmaak systeem: | 5 punten |
| Verstelbare rugsteun: | Ja |
| Voetensteun: | Ja |
| Verstelbare voetensteun: | Ja |
| Soort stoel: | Gecapitonneerde zitting |
| Verstelbare lade: | Ja |
| Aantal voetsteunen: | 3 |
| Aantal ladeposities: | 2 |
| Aantal rugleuningstanden: | 4 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Peg Perego Tata Mia stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding MIKROHULLÁMOK Peg Perego
30 Januari 2023
23 Januari 2023
30 Oktober 2022
17 Oktober 2022
Handleiding MIKROHULLÁMOK
Nieuwste handleidingen voor MIKROHULLÁMOK
12 Mei 2026
1 April 2026
10 Maart 2026
10 Maart 2026
10 Maart 2026
9 Maart 2026
9 Maart 2026
9 Maart 2026
6 Maart 2026
4 Maart 2026