Oppo PM-2 Handleiding
Oppo Hoofdtelefoon PM-2
Bekijk gratis de handleiding van Oppo PM-2 (10 pagina’s), behorend tot de categorie Hoofdtelefoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 64 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Oppo PM-2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/10

PM-2
Product specificaties
| Merk: | Oppo |
| Categorie: | Hoofdtelefoon |
| Model: | PM-2 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 385 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Meegeleverde kabels: | Audio (3,5 mm) |
| Opbergetui: | Ja |
| Draagwijze: | Hoofdband |
| Impedantie: | 32 Ohm |
| Positie speakers koptelefoon: | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon: | 10 - 50000 Hz |
| 3,5mm-connector: | Ja |
| Gevoeligheid koptelefoon: | 102 dB |
| Maximum input vermogen: | 500 mW |
| Soort magneet: | Neodymium |
| Soort kabel: | OFC |
| Afneembare kabel: | Ja |
| Akoestisch systeem: | Open |
| Type product: | Hoofdtelefoons |
| 6,35mm-connector: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Oppo PM-2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Hoofdtelefoon Oppo
27 Februari 2026
8 Juni 2023
20 April 2023
15 Maart 2023
Handleiding Hoofdtelefoon
Nieuwste handleidingen voor Hoofdtelefoon
27 Mei 2026
27 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026