OK ODL 40750FS-TB Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van OK ODL 40750FS-TB (184 pagina’s), behorend tot de categorie Televisie. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 62 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over OK ODL 40750FS-TB of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | OK |
| Categorie: | Televisie |
| Model: | ODL 40750FS-TB |
Handleiding OK ODL 40750FS-TB – volledige tekst
-63-NLWaarschuwing en voorzorgsmaatregelenGEFELICITEERDBedankt voor het kiezen van een product. Leest u deze instructies zorgvuldig door en bewaar ze ok. voor een volgend gebruik. Opmerking: Een gedetailleerde handleiding voor deze TV is beschikbaar op de volgende website: http://de. ok-online. com/nc/de/service/downloads. htmlBELANGRIJK VEILIGHEIDSAANWIJZINGEN. LEES DEZE HANDLEIDING AANDACHTIG DOOR EN BEWAAR HEM OM LATER TE KUNNEN RAADPLEGEN. VeiligheidsinformatieVOORZICHTIGRISICO OP EEN ELEKTRISCHESCHOK, NIET OPENMAKENVOORZICHTIG: OM HET RISICO OP EEN ELEKTRISCHE SCHOK TE VERKLEINEN DIENT U HET DEKSEL (OF DE ACHTERKANT) NIET TE VERWIJDEREN. DIT APPARAAT BEVAT GEEN ONDERDELEN DIE DOOR DE GEBRUIKER VERVANGEN KUNNEN WORDEN. LAAT ALLE ONDERHOUD OVER AAN GEKWALIFICEERD ONDERHOUDSPERSONEEL.
Bij extreme weersomstandigheden (stormen, bliksem) en bij langdurige afwezigheid (vakantie), haalt u de stekker uit het stopcontact. De stekker wordt gebruikt om de TV los te koppelen van de voeding en moet daarom altijd gemakkelijk bereikbaar zijn. Het apparaat gebruikt ook energie in de stand-by modus als het niet volledig is losgekoppeld van de voeding. Opmerking: Volg de instructies op het scherm voor de corresponderende kenmerken. BELANGRIJK - Lees deze handleiding volledig door voor installatie of bediening. WAARSCHUWING: Sta nooit toe dat personen (inclusief kinderen) met verminderde fysieke, zintuiglijke of mentale capaciteiten of gebrek aan ervaring en / of kennis zonder toezicht elektrische apparaten bedienen. 1. Deze TV is bedoeld voor gebruik op hoogtes van minder dan 2000 meter boven zeeniveau op een droge plaats en op plaatsen met een gemiddeld klimaat. 2.
Het apparaat is bedoeld voor huishoudelijk gebruik of gelijksoortig gebruik; het is niet toegestaan de TV te gebruiken op openbare plaatsen. 3. Laat voor de ventilatie tenminste 10 cm vrije ruimte rond de TV. 4.
Ventilatie mag niet gehinderd worden door afdekken of aanpassen van de ventilatieopeningen met voorwerpen zoals kranten, tafelkleden, gordijnen, etc. 5. De stekker dient goed toegankelijk te zijn. Plaats geen voorwerpen op het netsnoer (de TV zelf of meubilair, etc. ) en zorg dat de kabel niet bekneld raakt. Schade aan het netsnoer/stekker kan brand of een elektrische schok veroorzaken. Pak het netsnoer altijd bij de stekker aan, haal de stekker niet uit het stopcontact door aan het netsnoer te trekken. Raak nooit het netsnoer/stekker aan met natte handen omdat dit kan leiden tot kortsluiting of een elektrische schok. Leg nooit een knoop in het netsnoer en bind het nooit samen met andere kabels. Als de kabel beschadigd is, dient deze vervangen te worden. Het vervangen van onderdelen dient door een gekwaliceerde technicus te worden uitgevoerd. 6.
Size = A5-64-NLWaarschuwing en voorzorgsmaatregelen7. Bescherm de TV tegen direct zonlicht en plaats geen open vuur (zoals brandende kaarsen) op of naast de TV.8. Gebruik geen verwarmingsbronnen zoals elektrische kachels, radiatoren, etc. in de directe nabijheid van het toestel.9. Zet de TV niet op de vloer of op een schuin oppervlak.10. Om het risico op verstikking te voorkomen, dient u de plastic zakken buiten bereik van kinderen en huisdieren te houden.11. Bevestig de pootjes voorzichtig aan de TV. Als de levering schroeven bij de pootjes bevat, draai dan de schroeven aan om te voorkomen dat de TV voorover valt. Draai de schroeven echter niet te vast en bevestig de rubber stoppers op de juiste manier.12.
Gooi nooit batterijen in een open vuur of samen met gevaarlijke en/of brandbare stoen weg.Waarschuwing: Batterijen mogen niet worden blootgesteld aan overmatige warmte zoals direct zonlicht, vuur of iets dergelijks.Voorzichtig Kans op ernstig of dodelijk letselRisico op een elektrische schok Risico op gevaarlijke spanningOnderhoud Belangrijke onderhoudscomponentenIM_ODL 40750FS-TB_190724_V02_HR.indb 64 25/7/2019 10:54
-65-NLWaarschuwing en voorzorgsmaatregelenLabel op het toestelDe volgende symbolen worden gebruikt op het toestel als labels voor beperkingen en veiligheidsvoorzorgsmaatregelen en veiligheidsinstructies. Elk label dient opgevolgd te worden als het op het toestel aanwezig is. Let u op deze informatie om veiligheidsredenen. Beschermingsklasse II toestel: Dit toestel is ontworpen om geen beschermende geleider (elektrische aarding) te vereisen voor aansluiting op de voeding. Beschermingsklasse II toestel met functionele beschermende geleider: Dit toestel is ontworpen om geen beschermende geleider (elektrische aarding) te vereisen voor aansluiting op de voeding. De beschermende geleider dient functionele doelen. Beschermende geleider (aarde): De gemarkeerde aansluiting is bedoeld voor het aansluiten op de beschermende geleider (aarde) aangesloten op de voedingsaansluiting.
Mogelijke fatale aansluiting: De gemarkeerde aansluiting(en) is/zijn mogelijk fataal bij normaal gebruik. Voorzichtig. Volg de instructiehandleiding: De gemarkeerde delen bevatten knoopcel batterijen die vervangen dienen te worden door de gebruiker. WAARSCHUWINGBatterijen mogen niet ingeslikt worden omdat deze risico geven op chemische brandwonden. Het toestel of de meegeleverde accessoires kunnen een knoopcel batterij bevatten. Als er een knoopcel batterij wordt ingeslikt, kan dit binnen 2 uur leiden tot ernstige, mogelijk fatale brandwonden. Houd nieuwe en gebruikte batterijen buiten bereik van kinderen. Als het batterijcompartiment niet goed gesloten is, stop dan met gebruik van het toestel en houd het buiten bereik van kinderen. Als u vermoed dat er batterijen ingeslikt zijn of en een lichaamsopening geduwd zijn, neem dan onmiddellijk contact op met een arts.
Voer batterijen af in overeenstemming met alle relevante regels en beperkingen. Verwijder de batterijen uit het toestel voor u het afvoert. WAARSCHUWING: Stel batterijen niet bloot aan extreme hitte, zoals zonlicht of vuur.
Size = A5-66-NLWaarschuwing en voorzorgsmaatregelenWAARSCHUWINGZet de TV niet op een onstabiel of een schuin oppervlak. Anders kan de TV omvallen en mogelijk fatale, ernstige verwondingen veroorzaken. Vele verwondingen, vooral waar kinderen bij betrokken zijn, kunnen worden voorkomen als de volgende eenvoudige veiligheidsvoorzorgsmaatregelen genomen worden;• Gebruik alleen een door de fabrikant van het toestel aanbevolen TV meubel of standaard. • Gebruik alleen een TV meubel dat het gewicht van de TV kan dragen. • Zorg dat de TV niet uitsteekt buiten het TV meubel. • Zet de TV niet op een hoog meubel, planken of boekenplanken, zonder goede ondersteuning van de TV en de planken zelf. • Zet de TV niet op stoen of andere materialen die zich tussen de TV en het meubilair bevinden.
• Vertel uw kinderen over het gevaar van het klimmen op hoog meubilair om bij de TV of de afstandsbediening te kunnen komen. Als u de TV ergens anders neerzet, volg dan dezelfde voorzorgsmaatregelen. WAARSCHUWINGEN VOOR WANDMONTAGE• Lees de gebruiksaanwijzing zorgvuldig door voordat u het toestel aan de muur monteert. • De set voor wandmontage is optioneel. Deze kan gekocht worden bij een lokaal verkooppunt als u dit niet gelijk met uw TV gekocht heeft. • Monteer de TV niet aan het plafond of een schuine muur. • Gebruik voor wandmontage alleen de daarvoor bedoelde schroeven en accessoires. • Draai de schroeven voor wandmontage stevig vast om te voorkomen dat de TV valt. Draai de schroeven niet te vast.
WAARSCHUWINGHet aansluiten van apparaten die zijn aangesloten op de beschermende aarding van het gebouw via een netwerkverbinding of andere apparaten of op een TV distributiesysteem via een coaxkabel, kan brandgevaar opleveren. Verbinding via een kabelverdeelsysteem is alleen toegestaan als het apparaat isolatie onder een bepaald frequentiebereik biedt (galvanische isolatie, zie EN 60728-11).
Plaatsen van de TV• Installeer het scherm op een stevig horizontaal oppervlak zoals een tafel of bureau. Voor ventilatie dient u een vrije ruimte van ten minste 10 rondom de TV vrij te laten. Om storingen en onveilige situaties te voorkomen, dient u geen voorwerpen bovenop de TV te plaatsen. Dit toestel kan gebruikt worden in tropische en/of gematigde klimaten. Bevestig de achterkant van de behuizing aan de muur (geldt alleen voor bepaalde landen). 10CM10CM10CM10CMOpmerking: De afbeeldingen dienen uitsluitend ter informatie. • Waarschuwing: Zet nooit een TV op een on-stabiel oppervlak. De TV kan vallen en ernstig persoonlijk letsel of zelfs de dood veroorzaken. Vele verwondingen, vooral bij kinderen, kun-nen voorkomen worden door het nemen van eenvoudige voorzorgsmaatregelen zoals:IM_ODL 40750FS-TB_190724_V02_HR. indb 66 25/7/2019 10:54.
-67-NL - Gebruik door de fabrikant van de TV aanbevolen meubilair of standaards. - Gebruik alleen meubilair dat de TV veilig kan ondersteunen. - Zorg dat de TV niet buiten de randen van het meubel steekt. - Zet de TV niet op hoge meubels (bijvoorbeeld bergkasten of boekenkasten) zonder zowel de TV alsook het meubelstuk stevig te verankeren aan een stevige achtergrond. - Zet de TV niet op een kleed of andere materialen die zich tussen de TV en ondersteunend meubilair kunnen bevinden. - Vertel uw kinderen over het gevaar van het klimmen op het meubilair om bij de TV of de afstandsbediening te komen. • Als uw oude TV bewaard en verplaatst wordt, dienen dezelfde overwegingen als hierboven te worden toegepast. (Alleen voor TV’s die zwaarder dan 7 kg). Muurbeugel• Een optionele muurbeugel kan gebruikt worden met uw TV. Overleg met uw lokale verkoper welke de juiste muurbeugel voor uw TV is.
Bevestig de muurbeugel zorgvuldig aan de achterkant van de TV. Bevestig de muurbeugel aan een stevige muur die loodrecht op de vloer staat. Als u de TV bevestigt aan andere materialen, neem dan contact op met bevoegd personeel voor het installeren van de muurbeugel. Gedetailleerde instructies worden meegeleverd met de muurbeugel. Gebruik een muurbeugel waarbij het toestel voldoende aan de muur gezekerd is met voldoende ruimte om externe apparaten aan te sluiten. (4 Zoll)Opmerking: De afbeeldingen dienen uitsluitend ter informatie. • Koppel de stroom los voor u de TV installeert, anders kunt u een elektrische schok krijgen. • Voor u de TV op een muurbeugel monteert verwijdert u de pootjes door het bevestigen van de voetjes uit te voeren in omgekeerde volgorde. • Als u de TV aan een plafond of schuine muur installeert, kan deze vallen en ernstige verwondingen toebrengen.
• Draai de schroeven niet te vast aangezien dit schade aan de TV toe zou kunnen brengen en uw garantie doen vervallen. • Om verwondingen te voorkomen, dient dit toestel stevig aan de vloer/muur bevestigd te worden in overeenstemming met de installatie-instructies. • Gebruik de schroeven en muurbeugels die voldoen aan de volgende specicaties. Iedere schade of verwonding door verkeerd gebruik of het gebruik van een onjuiste accessoire worden niet gedekt door de garantie. EDABСModel afmetingen: 40”BovenkantOnderkantSchroefDiameter (mm) “E” M6 M6Diepte (mm) “D”Max 30 20Min 20 6Aantal 2 2A x B x C 200 x 300 x 200Opmerking:1) De afbeeldingen in deze handleiding zijn slechts ter referentie. Waarschuwing en voorzorgsmaatregelenIM_ODL 40750FS-TB_190724_V02_HR. indb 67 25/7/2019 10:54.
Size = A5-68-NLWaarschuwing en voorzorgsmaatregelen2) Voor TV’s met aansluitingen richting de muur, heeft u om genoeg vrije ruimte te laten om de aansluitingen te kunnen gebruiken een rubber opvulstukje bij de schroef nodig om de muurbeugel te bevestigen. Het is een klein busje met een binnendiameter van 8 mm, de buitendiameter is 18 mm en de lengte is ≥ 30mm. 3) De informatie in dit document kan zonder kennisgeving vooraf gewijzigd worden. De fabrikant accepteert geen verantwoordelijkheid voor schade die direct of indirect voortkomt uit fouten, onvolledigheid of discrepanties tussen de handleiding en het beschreven product. 4) In een droge omgeving kan het toestel door statische elektriciteit opnieuw opstarten en teruggaan naar het hoofd OSD interface, USB speler interface of de vorige bronmodus. Dit is normaal en ga gerust door met het gebruiken van de TV.
5) In een droge omgeving kan het toestel door statische elektriciteit de verbinding verliezen met het WLAN netwerk, start de TV opnieuw op om de WLAN verbinding automatisch te herstellen. Bedrijfsomgeving• Installeer dit toestel niet in een beperkte ruimte zoals een inbouwkast of iets soortgelijks. • Gebruik de TV niet in vochtige en koude omgevingen en bescherm de TV tegen oververhitting. • Houd uit de buurt van direct zonlicht. • Gebruik de TV niet in een stoge omgeving. • Plaats geen kaars in het gebied van de openingen om te voorkomen dat brandbaar materiaal de TV binnendringt. Voorzorgsmaatregelen voor het gebruik van de afstandsbediening• Gebruik de afstandsbediening door deze te richten op de afstandssensor. Voorwerpen die zich tussen de afstandsbediening en de afstandssensor bevinden zullen de normale werking verstoren.
• Maak geen heftige schudbewegingen met de afstandsbediening. Spat ook geen vloeistof op de afstandsbediening en bewaar de afstandsbediening ook niet op plaatsen met een hoge luchtvochtigheid.
• Plaats de afstandsbediening niet in direct zonlicht. Deze kan vervormen door de hitte. • Als de sensor zich in fel (zon)licht bevindt, zal de afstandsbediening niet werken. Als dit het geval is, wijzig dan de verlichting of de positie van de TV, of gebruik de afstandsbediening dichter bij de sensor. Voorzorgsmaatregelen voor het gebruik van batterijenOnjuist gebruik van de batterij veroorzaakt lekkage. Handel dus volgens de volgende methode en wees voorzichtig met het gebruiken. 1. Let op de polariteit van de batterijen om kortsluiting te voorkomen. 2. Als de batterij bijna leeg is, wat het bereik beperkt, dient u een nieuwe batterij te plaatsen. Verwijder de batterijen uit de afstandsbediening als u deze langere tijd niet gaat gebruiken. 3. Gebruik geen verschillende soorten batterijen (bijvoorbeeld mangaan en alkaline batterijen) tegelijk. 4.
Leg de batterij niet in vuur, laad de batterij niet op en haal deze niet uit elkaar. 5. Gooi batterijen weg volgens de relevante milieubeschermingsvoorschriften. 6. WAARSCHUWING: De batterijen (batterijpakket of geïnstalleerde batterijen) mogen niet worden blootgesteld aan overmatige hitte zoals zonlicht, vuur en dergelijke. IM_ODL 40750FS-TB_190724_V02_HR. indb 68 25/7/2019 10:54.
-69-NLOpmerking:1. De afbeelding dient uitsluitend ter informatie. 2. Bepaalde knoppen kunnen in bepaalde regio’s of voor bepaalde modellen niet beschikbaar zijn. 1 23571112131621174698101418182023222415191. De televisie aanzetten of in stand-by zetten. POWER ( ):2. DEMPING ( ): Het TV-geluid dempen of opnieuw inschakelen. 3. Cijferknoppen (0~9):Het kanaal direct selecteren of een cijfer invoeren. 4. Naar het vorig bekeken kanaal of het hoger RETURN/BACK:menu teruggaan. 5. CH LIST: De lijst met kanalen openen. 6. De ingangsbron selecteren. SOURCE:7. Het hoofdmenu openen. MENU:8. OMHOOG/OMLAAG/LINKS/RECHTS ( / / / ): Het menu doorlopen om de gewenste inhoud te selecteren. 9. OK: Het geselecteerde item bevestigen, openen of uitvoeren. 10. EXIT: Het huidige scherm of handeling afsluiten. 11. TV/RADIO: Tussen TV- en radiomodus schakelen. 12. QUICK: Het snelmenu openen. 13.
INFO: Gedetailleerde informatie van het huidige programma tonen. 14. Programma omhoog/omlaag (PR / ) Andere kanalen selecteren. 15. Volume omhoog/omlaag (VOL +/-) Het audiovolume regelen. 16. EPG: De EPG (Elektronische Programma Gids) in DTV modus openen. 17. NICAM I/II : Het geluidsuitvoertype afhankelijk van het uitgezonden programma selecteren. 18. *** Teletekstknoppen ***• TEXT: Het teletekstmenu openen of afsluiten. • SUB-PAGE: De subpaginamodus openen of afsluiten (indien subpagina beschikbaar is). • SIZE: De weergave van teletekst vergroten. • HOLD: De teletekstpagina op het scherm vasthouden zonder bij te werken of te wijzigen. • INDEX: De indexpagina van teletekst weergeven. • REVEAL: De verborgen informatie weergeven. • MIX: De teletekst over het TV-programma te leggen.
• CANCEL: Tijdelijk naar het Tv-programma terug te gaan terwijl naar een teletekstpagina wordt gezocht. 19. REC: Het huidig DTV-programma opnemen. 20. FREEZE: De schermweergave al dan niet vastzetten. 21. AD: De audiobeschrijving in- of uitschakelen. 22.
Size = A5-70-NLBasisbedieningDe batterijen van de afstandsbediening installerenInstalleer twee AAA batterijen in het batterijvak van de afstandsbediening volgens de poolmarkeringen die binnenin het vak zijn aangegeven.Opmerking: De afbeelding dient uitsluitend ter informatie.Hoe de E-Manual gebruikenEen E-Manual is in uw televisie geïntegreerd en kan op het scherm worden weergegeven. Om meer over de functies van uw televisie te weten te komen, open uw E-Manual op de volgende manier.E-ManualOpmerking: De afbeelding dient uitsluitend ter informatie.1. Druk op de knop om het hoofdmenu MENUte openen.2. Druk op de BLUE knop om de “E-Manual” te openen en instructies over de TV-functies te bekijken.3.
De volgende knoppen op de afstandsbediening worden gebruikt om de televisie in de E-Manual te bedienen.0~9Cijferknoppen Pagina selecterenOK Naar de pagina gaan / Naar het vorig of volgend bestand gaan.RETURN/EXIT De E-Manual afsluiten.TV regelknopTV knop De televisie aanzetten: Druk in stand-by modus kort op de TV knop om de TV aan te zetten. Schermtoetsenbord-functie: Nadat u de TV hebt aangezet, druk kort op de knop TV om het volgende schermtoetsenbord aan de onderkant van het scherm weer te geven. Druk kort op de TV knop om het gewenste item te kiezen. Druk lang op de TV knop om het gewenste item te openen.SchermtoetsenbordPictogram Naam FunctieProgramma omlaag/omhoogWijzig naar vorige of volgende kanaal in TV modus.
-71-NLContactaansluitingenAansluitingen ANTENNE INAansluiting voor een coaxiale kabel om a signaal vanaf een antenne, kabel of satelliet te ontvangen.ANTENNE IN USBUSB-poort.USBUSB-STATION DIGITAAL AUDIO OUTGebruik een optische kabel om het TV-audiosignaal via een compatibele audio-ontvanger te laten afspelen.DIGITAALAUDIO OUTDigitaal audioapparaat HDMISluit een HDMI-ingangssignaalbron, zoals een DVD-speler, aan via de HDMI-interfaces.HDMI CamcorderRecorder / Speler AV INSluit audio- en videosignaalbronnen via AV IN aan.AV INSpelerCamcorderSpelconsole CICI-kaartsleuf.CI KOPTELEFOONDe luidsprekers worden gedempt wanneer er een koptelefoon is aangesloten.Koptelefoon PC INSluit een PC aan op de TV.PC INComputer PC AUDIO INSluit een audioingangssignaal van PC aan.PCAUDIO INComputerOpmerking:1. De afbeeldingen zijn slechts ter referentie.2.
Size = A5-72-NLProbleemoplossing ALGEMEEN PROBLEEM /OPLOSSINGAfstandsbediening werkt niet• Controleer de afstandssensor op de afstandsbediening. • Vervang de batterijen. • Batterijen zijn niet correct geplaatst. • Het apparaat is niet aangesloten op de netvoeding. Slecht signaalDit wordt meestal veroorzaakt door interferentie van mobiele telefoons, walkie-talkies, ontstekingssystemen van auto’s; neon, elektrische boormachines of andere elektronische apparatuur of radio-interferentiebronnen. BEELD & GELUID / OPLOSSINGGeen beeld, geen geluid• Controleer de signaalbron. • Sluit een ander elektrisch apparaat aan op het stopcontact om er zeker van te zijn dat het werkt of is ingeschakeld. • Stekker maakt slecht contact met het stopcontact. Geen geluid, beeld OK• Als er geen geluid is, demp dan het geluid niet of verhoog het volume. • Open het geluidsmenu en pas de “Balans” aan.
• Controleer of er koptelefoon is aangesloten. Als dit het geval is, ontkoppel deze. Abnormaal beeld• Voor geen kleur of slechte kwaliteit beeld kunt u:1. De kleur optie aanpassen in het menu instellingen. 2. De TV op voldoende afstand van andere elektronische apparaten plaatsen. 3. Probeer een ander kanaal, er kan een probleem met de uitzending. • Slecht TV signaal (blokkerig of sneeuw)1. Controleer de signaalkabel en stel de antenne bij. 2. Stem het kanaal goed af. 3. Probeer een ander kanaal. MULTIMEDIA SPELER / OPLOSSING“Dit bestand is ongeldig” verschijnt of het geluid is normaal maar het beeld is abnormaal• Het mediabestand kan beschadigd zijn, controleer of het bestand afgespeeld kan worden op de PC. • Controleer of de video en audio codec wordt ondersteund.
“Niet ondersteunde audio” verschijnt of het beeld is normaal maar het geluid is abnormaal• Het mediabestand kan beschadigd zijn, controleer of het bestand afgespeeld kan worden op de PC. • Controleer of de video en audio codec wordt ondersteund.
a) Handelsmerk van de leverancier ok.b) Model identicatie ODL 40750FS-TBc) Energie eciëntie klasse AWaarde Eenheidd)Zichtbare schermdiagonaalin centimeters 101 cmin inches 40 ”e) Aan-modus energieverbruik 61,0 Wf) Jaarlijkse energieverbruik 190 kWh/jaarg) Energieverbruik in stand-by modus 0,29 WHet stroomverbruik in uit-stand Geen uit-standh)Schermresolutie fysiekpixels horizontaal 1920pixels verticaal 1080AABCD+A++Wa90kWh/annum101 40inch2010/1062-2017EA61cmODL 40750FS-TB____________________________1 Op basis van het stroomverbruik van de televisie die 4 uur per dag gedurende 365 dagen in bedrijf is. Het werkelijke energieverbruik hangt af van hoe de televisie wordt gebruikt.IM_ODL 40750FS-TB_190724_V02_HR.indb 74 25/7/2019 10:54
-75-NLSpecificatiesLand beperkingenDit apparaat is bedoeld voor gebruik door huishoudens en / of kantoren in alle EU-landen (en andere landen waar de overeenkomstige EU-richtlijn van kracht is) zonder enige beperking, met uitzondering van de hieronder vermelde landen. Land BeperkingBulgarije Algemene vergunning voor gebruik buitenshuis en gebruik in openbare voorzieningenFrankrijk Gebruik in gesloten ruimtes alleen voor 2454-2483,5 MHz. Italië Een algemene vergunning is vereist voor gebruik buiten privéruimten. Griekenland Gebruik in gesloten ruimtes alleen voor 5470-5725 MHz. Luxemburg Algemene vergunning voor netwerken bediening oers (niet geschikt voor spectrum)Noorwegen Het uitzenden van radiogolven is niet toegestaan in een geograsche straal van 20 km rond het centrum van Ny-Alesund.
Russische Federatie Gebruik alleen in gesloten ruimtes toegestaanDe voorschriften van afzonderlijke landen kunnen op elk moment worden gewijzigd. Het wordt aanbevolen dat de gebruiker bij de betrokken instanties navraag doet naar de huidige stand van nationale regelgeving voor 2,4GHz en 5 GHz WiFi. MILIEU INFORMATIEGedurende de ontwikkeling van deze TV werd grote waarde toegekend aan de milieu prestaties. Om minder energie te verbruiken, gaat u als volgt te werk:De volgende manieren zijn eectief voor het verlagen van het energieverbruik. • Verminder de achtergrondverlichting van de TV• Schakel de “Wake-on-WiFi” (WoW) functie uit• Verkort de tijd waarna de tv automatisch wordt uitgeschakeld (automatische uitschakeling)Schakel het product uit en koppel het netsnoer los wanneer de tv niet in gebruik is. Dit zal ook het energieverbruik verminderen.
Gebruikersinformatie over het weggooien van gebruikte apparaten en batterijenApparaten die dit symbool dragen, mogen niet met huishoudelijk afval worden weggegooid. Informeer uzelf over geschikte recyclingcentra of systemen om deze producten af te voeren.
AFVOERENHet symbool met de doorstreepte afvalbak vereist een gescheiden afvoer van afgedankte elektrische en elektronische apparaten (WEEE). Elektrische en elektronische apparaten kunnen materialen bevatten die een gevaar voor de gezondheid en het milieu vormen. Voer dit apparaat niet af met ongesorteerd huishoudelijk afval; voer het af naar een aangewezen inzamelpunt voor afgedankte elektrische en elektronische apparaten. Op deze manier zult u uw steentje bijdragen om onze natuurlijke hulpbronnen en onze omgeving te beschermen. Neem voor meer informatie contact op met de verkoper of uw plaatselijke overheid. Voer batterijen op een milieuvriendelijke wijze af. Gooi de batterijen niet bij uw huishoudelijke afval. Gebruik lokale recycling- en inzamelpunten of neem contact op met de winkel waar u het product hebt gekocht. IM_ODL 40750FS-TB_190724_V02_HR. indb 75 25/7/2019 10:54.
Size = A5-76-NLLicentieDe termen HDMI en HDMI High-Denition Multimedia Interface en het HDMI-logo zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc in de Verenigde Staten en andere landen. Gefabriceerd onder licentie van Dolby Laboratories. Dolby, Dolby Audio en het dubbele D-symbool zijn handelsmerken van Dolby Laboratories. Dit product bevat gratis software die valt onder de GNU General Public License (GPL) en / of de GNU Lesser General Public License (LGPL). U mag het verspreiden en / of publiceren onder de voorwaarden van de GNU General Public License of de GNU Lesser General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation, hetzij volgens Versie 2 of (naar uw keuze) elke latere versie.
Dit programma wordt gepubliceerd in de hoop dat het van nut is voor u, maar ZONDER ENIGE GARANTIE en vooral zonder de impliciete garantie KLAAR TE ZIJN VOOR DE MARKT of GEBRUIK VOOR EEN BEPAALD DOEL. U kunt details vinden in de GNU General Public License (GPL) en de GNU Lesser General Public License (LGPL). U kunt de software verkrijgen bij de klantenservice van Imtron GmbH (per e-mail op contact@imtron. eu of via het postadres Imtron GmbH, Wankelstr. 5,85046 Ingolstadt, Duitsland). U kunt de GNU General Public License (GPL) en de GNU Lesser General Public License (LGPL) downloaden op www. gnu. org/licenses/. Dit toestel is alleen geschikt voor gebruik in gesloten ruimtes. Het toestel mag in alle EU landen gebruikt worden. Imtron GmbH verklaart hierbij dat de radioapparatuur ODL 40750FS-TB voldoet aan de EU-richtlijn 2014/53 / EU.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met OK ODL 40750FS-TB stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Televisie OK
Handleiding Televisie
Nieuwste handleidingen voor Televisie