Novy Pureline 745999 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Novy Pureline 745999 (20 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Novy Pureline 745999 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

NL Installatievoorschriften p. 3
FR Instructions d’installation p. 6
DE Montageanleitung p. 9
EN Operating and installation Instructions p. 12
645999 – 655999
745999 – 755999
Product specificaties
| Merk: | Novy |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Pureline 745999 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Breedte: | 388 mm |
| Diepte: | 388 mm |
| Hoogte: | 465 mm |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Soort: | Afzuigkap motor |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Aantal snelheden: | 4 |
| Vermogensverbruik (max): | 191 W |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Merkcompatibiliteit: | Novy |
| Luchtstroom (hoge snelheid): | 1150 m³/uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Novy Pureline 745999 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap Novy
14 Februari 2026
21 December 2025
3 Oktober 2024
3 Oktober 2024
3 Oktober 2024
3 Oktober 2024
3 Oktober 2024
3 Oktober 2024
26 Februari 2025
3 Oktober 2024
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026