Novy Flat'Line 7411 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Novy Flat'Line 7411 (12 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 26 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Novy Flat'Line 7411 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Novy |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Flat'Line 7411 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Breedte: | 1200 mm |
| Diepte: | 554 mm |
| Hoogte: | 1160 mm |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Soort: | Muurmontage |
| Motor vermogen: | 250 W |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 1080 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Luchtafvoer |
| Aantal lampen: | 4 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | Halogeen |
| Hoogte (min): | 620 mm |
| Hoogte (max): | 1160 mm |
| Vermogen lamp: | 20 W |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Stroomvoorziening: | 230V, 50Hz |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 250 W |
Handleiding Novy Flat'Line 7411 – volledige tekst
22 7411/9 – 7414/9 – 7221/9 3GEBRUIKSAANWIJZINGGEBRUIKSAANWIJZINGGEBRUIKSAANWIJZINGGEBRUIKSAANWIJZING 1. ALGEMEEN1. ALGEMEEN1. ALGEMEEN1. ALGEMEEN Dit is een dampkap om te monteren boven een kookveld. Door het aanzienlijk eigen gewicht van het apparaat is het aanbevolen om de installatie te laten doen door een bevoegd persoon. Voor schade die door niet voorschriftmatige of door verkeerde installatie veroorzaakt wordt, wijst de producent, fabrikant elke vorm van aansprakelijkheid af. Indien de NOVY dampkap zonder NOVY motor wordt geïnstalleerd (of de motor zonder NOVY kap), vervalt elke garantie. 2222. WERKING. WERKING. WERKING. WERKING De dampkap is uitgerust met een krachtige turbine van het type 600 m³/u (7401/9 - 7404/9 – 7470 – 7211/9) of 1080 m3/u (7411/9 – 7414/9 – 7221/9) en de bekende NOVY geluiddemper. De dampkap heeft 1 uitlaat naar boven van Ø 150 mm.
De dampen worden opgezogen doorheen het filter via randafzuiging, dit betekent dat het ganse oppervlak nuttig wordt gebruikt, terwijl een maximum afzuiging ontstaat aan de randen, een waarborg voor een degelijke afvoer. 3. MONTAGE VAN DE DAMPKAP3. MONTAGE VAN DE DAMPKAP3. MONTAGE VAN DE DAMPKAP3. MONTAGE VAN DE DAMPKAP (zie bijgevoegd schetsenblad) Opgelet. Opgelet. Opgelet. Opgelet. - Bij gebruik van een achterwand (graniet,…) dient men rekening te houden dat deze maximum 20 mm dik mag zijn. - De schouwen moeten ten alle tijde verwijderbaar zijn. - Minimale montagehoogte: 60 cm boven elektrisch, 65 cm boven gas, 75 cm boven een inductie. 4. AFMETINGEN4. AFMETINGEN4. AFMETINGEN4. AFMETINGEN Pagina 20 5555. ELEKTRISCHE AANSLUITING. ELEKTRISCHE AANSLUITING. ELEKTRISCHE AANSLUITING.
ELEKTRISCHE AANSLUITING Voor de aansluiting van de elektrische stroom is een snoer met stekker, voorzien van een aarding, gemonteerd. Stroomsterkte en verbruik zijn aangegeven op het specificatieplaatje. Zorg ervoor dat de stekker op een contactdoos wordt aangesloten.
47777. LUCHTLUCHTLUCHTLUCHTAFVOERAFVOERAFVOERAFVOER De afvoer moet goed worden verzorgd. Elke vermindering in diameter of fout i De afvoer moet goed worden verzorgd. Elke vermindering in diameter of fout iDe afvoer moet goed worden verzorgd. Elke vermindering in diameter of fout i De afvoer moet goed worden verzorgd. Elke vermindering in diameter of fout in n n n afvoer zal de capaciteit verminderen en het geluidsniveau verhogen. afvoer zal de capaciteit verminderen en het geluidsniveau verhogen. afvoer zal de capaciteit verminderen en het geluidsniveau verhogen. afvoer zal de capaciteit verminderen en het geluidsniveau verhogen.
• Verminder de afvoerdiameter niet • Ga met de afvoer zo vlug mogelijk en met zo weinig mogelijk bochten naar buiten • Maak zachte bochten Slecht Slecht Goed • Gebruik gladde, onbrandbare buizen • Flexibele buizen maximaal uittrekken en op maat afsnijden • Gebruik de ALU-folio kleefband 906. 292 en klemband 906. 291 voor luchtdichte verbindingen • Gebruik Novy wanduitblaasklep 906. 178 • Gebruik dakdoorvoer met voldoende capaciteit • Er mag in geen geval worden aangesloten op een verwarmingsschouw, het moet een verluchtingsschouw zijn • Platte buizen: oppervlakte platte buis moet even groot zijn Ø 150 mm = 177 m² • Luchtaanvoer voorzien (aanvoeropening, rooster in raam of deur) 8888. LUCHTTOEVOER. LUCHTTOEVOER. LUCHTTOEVOER. LUCHTTOEVOER Bij gebruik van de afzuigkap dient er in de ruimte altijd een luchttoevoeropening aanwezig te zijn, waardoor verse lucht kan toestromen.
Hoe groot de keuken of de ruimte met open keuken ook is, er kan slechts zoveel lucht uit de ruimte worden afgezogen als dat er wordt toegevoerd. Een te kleine of geen luchttoevoeropening zal de afzuigcapaciteit van de kap sterk verminderen en zal het geluid doen toenemen. Door te weinig luchttoevoer kan terugslag ontstaan in andere aanwezige afvoerkanalen, zoals bijvoorbeeld via het rookafvoerkanaal van de open haard of andere verbrandingstoestellen.
Het aanvoeren van verse lucht kan geschieden door een raam of binnendeur enigszins te openen of door een toevoerrooster aan te brengen. Bij gelijktijdig gebruik van de dampkap en toestellen gevoed met energie, anders dan elektrisch, mag de onderdruk in de ruimte niet groter zijn dan 4 Pa (= 0,04 mBar). 217401/9 – 7404/9 – 7470 – 7211/9.
Uitschakelen zonder naloopstand: Uitschakelen zonder naloopstand: Uitschakelen zonder naloopstand: Uitschakelen zonder naloopstand: Tweemaal drukken op toets. VentilatorsnelheidVentilatorsnelheidVentilatorsnelheidVentilatorsnelheid Om de snelheid te verlagen drukt u op toets. Om de snelheid te verhogen drukt u op toets. De LED’s geven de snelheid aan die in werking is. Drie groene LED’s geven stand één tot drie aan, een rode LED geeft de ‘POWER’ stand aan. De ‘POWER’ stand wordt enkel gebruikt bij een sterke ontwikkeling van geur, rook of damp. Rekening houdend met de grote afvoer van lucht bij deze stand, moet het gebruik tot een minimum herleid worden. De ‘POWER’ stand keert na 20 minuten automatisch terug naar snelheid drie. Verlichting Verlichting Verlichting Verlichting Om de verlichting aan of uit te schakelen drukt u op toets.
610101010. ONDERH. ONDERH. ONDERH. ONDERHOUDOUDOUDOUD Onderhoud van de vetfilterOnderhoud van de vetfilterOnderhoud van de vetfilterOnderhoud van de vetfilter In de dampkap bevindt zich één metalen vetfilter die naargelang het gebruik en minstens 2 keer per maand dient gereinigd te worden. De inox onderplaat aan het linker en rechter uiteinde vastnemen en naar onder trekken. De vetfilter kunt u verwijderen door aan het haakje te trekken dat zich op de filter bevindt. De filter kan als volgt gereinigd worden: - In de vaatwasmachine. - Handmatig: Dompel de filter in een oplossing van heet water en een ontvettend vloeibaar detergent. Spoel vervolgens de filter onder de kraan met heet water en laat ze daarna uitdrogen. Belangrijk. Belangrijk. Belangrijk. Belangrijk. Indien de bovenvermelde instructies niet worden uitgevoerd, ontstaat er door een te sterke vervuiling, kans op brandgevaar.
Halogeenlampjes vervangen: - trek het zwarte socket (met draden) weg van het voetje van de lamp - de veer, waarmee de lamp wordt vastgehouden, samendrukken met wijsvinger en duim en uit de uitsparing trekken. - lamp kan worden verwijderd. Een nieuwe lamp kan worden gemonteerd. - monteer de veer terug in de daarvoor voorziene uitsparingen - plaats het socket terug op de lamp Plaats de lichtbalk voorzichtig terug op zijn plaats en zorg ervoor dat de lip in de voorziene uitsparing past. Schroef de lichtbak vast en klap de onderplaat dicht. De wandkap heeft 4 halogeenspots van 12V/20W/Ø35/GU4/38°. Totaal verbruik met verlichting: 250 Watt (7401/9 – 7404/9 – 7470 – 7211/9) 380 Watt (7411/9 – 7414/9 – 7221/9).
812121212. VEILIGHEID. VEILIGHEID. VEILIGHEID. VEILIGHEID Om een goede werking te verzekeren is het evenwel nuttig de volgende tips in acht te nemen: Alleen onder voortdurend toezicht mag onder de dampkap gefrituurd worden. Flamberen onder de dampkap is in geen geval toegestaan. In geval van brand schakel altijd uw dampkap uit. Blus brandende vetten nooit met water, maar dek de pan af met een passend deksel of een blusdeken. De keukendampen worden het meest doeltreffend verwijderd door: Inschakelen van de dampkap enkele minuten voor de aanvang van het koken. Uitschakelen van de dampkap ongeveer 10 minuten na het beëindigen van het koken (Uitschakelen met naloopstand). Vermijd elke tocht boven het kookvlak. Plaats uw kookgerei zodanig dat opwellende dampen onder het aanzuigoppervlak van de kap terechtkomen.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Novy Flat'Line 7411 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap Novy
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap