Nodor GTC L Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Nodor GTC L (24 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Nodor GTC L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/24

Installasjons-, bruks- og vedlikeholdsmanual for dekorative hetter
NK
60808605.12.03.2007.qxp 24/8/07 16:49 Página 1

Beoordeel deze handleiding

4.2/5 (8 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Nodor
Categorie: Afzuigkap
Model: GTC L
Kleur van het product: Metallic
Ingebouwd display: Nee
Timer: Ja
Breedte: 830 mm
Diepte: 280 mm
Geluidsniveau: 64 dB
Energie-efficiëntieklasse: A
Jaarlijks energieverbruik: 32 kWu
Soort: Inbouw
Motor vermogen: 130 W
Motor inbegrepen: Ja
Maximale afzuigcapaciteit: 645 m³/uur
Fluid dynamic efficiency class: A
Verlichtingefficiëntieklasse: C
Vetfilterefficiëntieklasse: B
Geluidsniveau (lage snelheid): 40 dB
Minimale afstand van electrische hob: 550 mm
Minimale afstand van gas hob: 650 mm
Aantal lampen: 2 gloeilamp(en)
Type lamp: LED
Soort vetfilter: Metaal
Wasbaar filter: Ja
Hoogte (max): 352 mm
Geluidsniveau (hoge snelheid: 64 dB
Verwijderbare filter: Ja
Aantal filters: 3 stuk(s)
Aantal snelheden: 4
Verlichtingspositie: Voorkant
Automatisch uitschakelen: Ja
Intensieve stand: Ja
Druk (Pa): 455
Energie-efficiëntieschaal: A tot G
Type motor: Borstelloze motor
Indicator filterreiniging: Ja

Handleiding Nodor GTC L – volledige tekst

11CAMPAGNE SIERAFZUIGKAPGeachte klant,Wij danken u voor de aankoop van onze afzuigkap. Wij verzoeken u deze instructies voor een optimale installatie, gebruik en onderhoud aandachtig te lezen. Nota: de afbeeldingen waarnaar deze handleiding verwijst bevinden zich op de eerste pagina’s. Wandinstallatie van de afzuigkap (zoek het symbool in de afbeeldingen)Opgelet: raadpleeg de plaatselijke voorschriften voor de afvoer van rook. Sluit de afzuigkap niet aan op een rook-, ventilatie- of warmeluchtkanaal. Bevestig bij de plaatselijke autoriteiten dat de ventilatie van de omgeving geschikt is. Controleer dat het maximale debiet van de afgevoerde lucht 4 Pa (0,04 mbar) niet overschrijdt. Als tegelijkertijd een afzuigkap en op gas of een andere brandstof draaiende apparaten worden gebruikt, dan moet de ruimte over voldoende ventilatie beschikken.

De afgevoerde lucht mag niet door leidingen stromen die gebruikt worden voor het afvoeren van de rook die door op gas of een andere brandstof draaiende apparaten wordt geproduceerd. De voorschriften met betrekking tot luchtafvoer moeten worden nageleefd. Voor de rookafvoer naar buiten moet een stijve pvc-buis gebruikt worden van min. Ø l20 mm. De vorige beperkingen zijn niet van toepassing op afzuigkappen zonder rookafvoer naar buiten (recirculatiesysteem met actief koollter). Installeer de afzuigkap volgens de instructies van de meegeleverde sjabloon. De aanwijzingen van de fabrikant van het kooktoestel in acht nemen indien de hoogte vanaf het kookoppervlak tot de afzuigkap groter is dan de waarde aangegeven in de meegeleverde sjabloon. Enkel voor toestellen met koken op gas: De afstand tot de afzuigkap moet minimaal 65 cm bedragen.

Aansluiting van de afzuigkap op het lichtnetOpgelet: voor het aansluiten van de afzuigkap: sluit de stroomtoevoer af en controleer dat de geleverde spanning en frequentie overeenkomen met de waarden aangegeven op het gegevensplaatje van de inrichting.

Als het apparaat uitgerust is met een stekker, sluit de afzuigkap dan volgens de geldende voorschriften in een makkelijk toegankelijke zone aan op een stekkerdoos. Als het apparaat niet uitgerust is met een stekker, sluit het apparaat dan rechtstreeks aan op een wandcontactdoos. Deze moet voorzien zijn van een makkelijk toegankelijk scheidingselement om de stekker te kunnen verwijderen, moet meerpolig zijn en aan de plaatselijke voorschriften voldoen. Gebruik van de afzuigkap – VeiligheidOpgelet: bij een elektrostatische ontlading (b. v. een blikseminslag) kan het zijn dat de afzuigkap buiten werking wordt gesteld. Dit houdt geen risico op beschadiging in. Schakel de stroomtoevoer van de afzuigkap uit en zet het apparaat opnieuw aan na een minuut.

Sta in geen geval toe dat kinderen of personen met een fysieke, zintuiglijke of mentale handicap of personen zonder de nodige ervaring en/of kennis de afzuigkap bedienen, tenzij ze instructies ontvangen hebben over het gebruik ervan door een persoon die verantwoordelijk is voor hun veiligheid. Om te voorkomen dat kinderen met het apparaat spelen, moeten kinderen altijd onder toezicht staan. Om brand te voorkomen, moet u het metalen lter regelmatig reinigen, de opvangbakken met warme olie constant controleren en geen levensmiddelen onder de afzuigkap amberen. Gebruik de afzuigkap niet indien ze beschadigd of defect is. Neem contact op met een ociële distributeur of een bevoegde vertegenwoordiger. De toegankelijke onderdelen kunnen heet worden wanneer deze met kooktoestellen worden gebruikt.

Gebruik van de afzuigkap – Bedieningspaneel (zoek het symbool in de afbeeldingen)Hieronder worden de verschillende bedieningspanelen beschreven. Ga na welk paneelmodel geïnstalleerd is in uw afzuigkap en raadpleeg tevens de afbeelding die aangegeven is in elk geval. Paneel met schuifschakelaar(g. P1)1- Snelheid van de afzuigkap - posities: OFF, 1e, 2e en 3e snelh. 2- Controlelampje werking van de afzuigkap.

5- Snelheid van de afzuigkap verhogen. 6- Turbosnelheid van de afzuigkap activeren. 7- Tijdsinstelling van de afzuigkap activeren en deactiveren. Tijdsinstelling: de afzuigkap werkt gedurende 5 min met de lopende snelheid en daarna telkens 5 min met elk van de lagere snelheden tot ze stopt en de verlichting uitgaat. Paneel met vijf drukknoppen (g. P4)1- Controlelampje werking van de afzuigkap. 2- Aan- en uitzetten van de verlichting. 3- Uitzetten van de afzuigkap. 4- Snelheid van de afzuigkap - drukknop: 1e, 2e en 3e snelh. Aanraakpaneel (g. P5)1- Indicatorlampje/drukknop waarschuwing reiniging van lters. Wijst erop dat het lter vervangen moet worden - drukken om te deactiveren na reiniging of vervanging van het lter. 2- Tijdsinstelling van de afzuigkap activeren en deactiveren. 3- Aan- en uitzetten van de verlichting. Blijven drukken om de intensiteit van de verlichting te regelen.

Tijdsinstelling: de afzuigkap werkt gedurende 5 min met de lopende snelheid en daarna telkens 5 min met elk van de lagere snelheden tot ze stopt. Schuifaanraakpaneel (g. P6)1- Aan- en uitzetten van de afzuigkap. 2- Schuifaanraakpaneel voor snelheidscontrole van de afzuigkap. Wordt ook gebruikt in combinatie met de drukknop -3-. 3- Aan- en uitzetten van de verlichting. Druk de knop in en regel terwijl die knippert de intensiteit van de verlichting met het schuifaanraakpaneel -2-. 4- Tijdsinstelling van de afzuigkap activeren en deactiveren. 5- Indicatorlampje/drukknop waarschuwing reiniging van lters. Wijst erop dat het lter vervangen moet worden - drukken om te deactiveren na reiniging of vervanging van het lter. Tijdsinstelling: de afzuigkap werkt gedurende 2 min met de lopende snelheid en daarna telkens 2 min met elk van de lagere snelheden tot ze stopt en de verlichting uitgaat.

Aanraakpaneel TC5V (g. P7)1- Aan- en uitzetten van de afzuigkap. 2- Snelheid van de afzuigkap - drukknop: SILENT 1e, 2e, 3e en TURBO snelh. 3- Tijdsinstelling van de afzuigkap activeren en deactiveren. 4- Aan- en uitzetten van de verlichting. 5- Drukknop vermindering van de lichtsterkte6- Drukknop verhoging van de lichtsterkteTijdsinstelling: de afzuigkap werkt gedurende 5 min met de lopende snelheid en daarna telkens 5 min met elk van de lagere snelheden tot ze stopt. Onderhoud van de afzuigkapOpgelet: sluit steeds de stroomtoevoer af alvorens de afzuigkap te onderhouden. Neem in geval van storing contact op met een ociële distributeur of een bevoegde vertegenwoordiger. Externe reiniging: gebruik een vloeibaar, niet-bijtend reinigingsmiddel en vermijd het gebruik van schurende producten.

Vetlters: om ontbranding te vermijden, moeten de lters een keer per maand, of wanneer het indicatorlampje dit aangeeft, grondig gereinigd worden. Daarvoor moeten de lters uitgenomen en gewassen worden met warm water en een reinigingsmiddel.

Indien u een vaatwasser gebruikt, dient u de lters verticaal te plaatsen om de afzetting van vaste resten te voorkomen. Actieve koollters: moeten elk kwartaal worden vervangen. Belangrijk: verhoog de frequentie van de reiniging/vervanging van de lters indien de afzuigkap meer dan 2 uur per dag gebruikt wordt. Gebruik steeds originele lters van de fabrikant. Vervanging van de lampen (zoek het symbool in de afbeeldingen)Opgelet: neem de lampen niet vast alvorens de stroomtoevoer afgesloten is en de lampen voldoende afgekoeld zijn. Belangrijk: gebruik nieuwe lampen in overeenkomst met de aanwijzingen op het gegevensplaatje van de afzuigkap. Gebruik lampen met aluminiumreector ter vervanging van halogeenlampen. Gebruik geen koudlichtlampen - risico op oververhitting.

Bij afzuigkappen die uitgerust zijn met wolfraamlampen dienen de lichten uitsluitend te worden gebruikt als de motor aanstaat. Ze mogen niet permanent aanblijven en als een lichtbron worden gebruikt. Wettelijke informatieDe fabrikant:- Verklaart dat deze inrichting voldoet aan de wezenlijke vereisten betreende elektrisch materieel volgens de laagspanningsrichtlijn 2006/95/EG van 12/12/06 en betreende de elektromagnetische compatibiliteit volgens de EMC-richtlijn 2004/108/EG van 15/12/04. - Kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de niet-naleving van de aanwijzingen van deze handleiding en de geldende veiligheidsnormen voor het correct gebruik van de inrichting. - Behoudt zich het recht voor om eender welke wijziging door te voeren aan de inrichting of deze handleiding zonder voorafgaande kennisgeving.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Nodor GTC L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden