Nacon Pro Compact Handleiding
Nacon Controller Pro Compact
Bekijk gratis de handleiding van Nacon Pro Compact (56 pagina’s), behorend tot de categorie Controller. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 20 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Nacon Pro Compact of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56

©2O20 NACON - 396 Rue de la Voyette CRT2 59273 Fretin
*
Product specificaties
| Merk: | Nacon |
| Categorie: | Controller |
| Model: | Pro Compact |
| Kleur van het product: | Wit |
| Snoerlengte: | 3 m |
| Gewicht verpakking: | 465 g |
| Breedte verpakking: | 75 mm |
| Diepte verpakking: | 170 mm |
| Hoogte verpakking: | 195 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Stroombron: | Kabel |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Meegeleverde kabels: | USB |
| Soort apparaat: | Gamepad |
| Aansluiting: | USB |
| Gaming platforms ondersteund: | Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Nacon Pro Compact stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Controller Nacon
20 Maart 2026
12 April 2025
12 April 2025
12 April 2025
4 December 2024
29 Mei 2024
16 November 2023
2 Mei 2023
10 April 2023
7 April 2023
Handleiding Controller
Nieuwste handleidingen voor Controller
11 Mei 2026
28 April 2026
15 April 2026
15 April 2026
14 April 2026
2 April 2026
30 Maart 2026
28 Maart 2026