Motus Pro 10 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Motus Pro 10 (53 pagina’s), behorend tot de categorie Scooter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 53 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Motus Pro 10 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/53

ORYGINALNA INSTRUKCJA OBSŁUGI
ORIGINAL USER MANUAL
Model 2022
Product specificaties
| Merk: | Motus |
| Categorie: | Scooter |
| Model: | Pro 10 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 22700 g |
| Breedte: | 650 mm |
| Diepte: | 1230 mm |
| Hoogte: | 1250 mm |
| Soort: | Klassieke step |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Motor vermogen: | 350 W |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IPX4 |
| Voorlicht: | Ja |
| Maximaal gewicht belasting: | 120 kg |
| Oplaadtijd: | 10 uur |
| Aanbevolen leeftijd (min): | - jaar |
| Maximum snelheid: | 20 km/h |
| Accu/Batterij voltage: | 48 V |
| Waterdicht: | Ja |
| Aantal wielen: | 2 wiel(en) |
| Display technologie: | LCD |
| Inclusief acculader: | Ja |
| Batterij capaciteit: | 18 Ah |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Inklapbaar: | Ja |
| Afstand per acculading (max): | 70 km |
| Achterremsysteem: | Schijfrem |
| Diameter voorwielen: | 254 mm |
| Diameter achterwielen: | 254 mm |
| Zadel inbegrepen: | Nee |
| Aanbevolen geslacht: | Elk geslacht |
| Standaard: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 110 - 240 V |
| Type motor: | Borstelloos |
| Weergegeven parameters: | Battery status, Speed |
| Type wielen: | Stevige wielen |
| Voorremsysteem: | Diskette |
| Afstand per batterijlading (min): | 55 km |
| Schokdemper: | Ja |
| Maximaal motorvermogen: | 700 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Motus Pro 10 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scooter Motus
13 April 2026
18 November 2024
18 November 2024
10 November 2024
15 November 2023
15 Augustus 2023
3 Augustus 2023
3 Augustus 2023
Handleiding Scooter
Nieuwste handleidingen voor Scooter
28 Mei 2026
27 Mei 2026
2 Mei 2026
30 April 2026
22 April 2026
20 April 2026
15 April 2026
23 Maart 2026
18 Maart 2026
17 Maart 2026