Mooyee Relaxer Handleiding
Mooyee Massage apparaat Relaxer
Bekijk gratis de handleiding van Mooyee Relaxer (12 pagina’s), behorend tot de categorie Massage apparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 71 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Mooyee Relaxer of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

Instructions
Product specificaties
| Merk: | Mooyee |
| Categorie: | Massage apparaat |
| Model: | Relaxer |
| Kleur van het product: | Geel |
| Gewicht: | 49.2 g |
| Breedte: | 141 mm |
| Diepte: | 55 mm |
| Hoogte: | 12 mm |
| Oplaadtijd: | 2 uur |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Looptijd: | 300 min |
| Correct gebruik: | Universeel |
| Materiaal: | Silicone |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Gebruiksvriendelijk: | Ja |
| Handvat(en): | Nee |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mooyee Relaxer stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Massage apparaat Mooyee
10 April 2023
Handleiding Massage apparaat
Nieuwste handleidingen voor Massage apparaat
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
5 Mei 2026
24 April 2026