Meireles MMI 20 X Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Meireles MMI 20 X (13 pagina’s), behorend tot de categorie Magnetron. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 57 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Meireles MMI 20 X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/13

Forno microondas
MANUAL DE INSTRUÇÕES
Antes de utilizar o forno microondas, leia as
instruções com atenção e guarde-as em boas condições.
Se seguir as instruções aqui indicadas, o seu forno garantir-lhe-á excelentes
serviços por muitos anos.
GUARDE ESTAS INSTRUÇÕES COM CUIDADO
MODELOS: M 20 XMI
Product specificaties
| Merk: | Meireles |
| Categorie: | Magnetron |
| Model: | MMI 20 X |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Inhoud (binnenkant): | 20 l |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Magnetronvermogen: | 800 W |
| Vermogen grill: | 1000 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Aantal vermogenniveau's: | 5 |
| Deurscharnieren: | Links |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | - mm |
| Diepte: | - mm |
| Hoogte: | - mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Grill: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Deur open mechanisme: | Knop |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Aantal automatische programma's: | 8 |
| Type beeldscherm: | LED |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Meireles MMI 20 X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Magnetron Meireles
17 Juni 2023
5 Juni 2023
3 Juni 2023
23 Mei 2023
Handleiding Magnetron
Nieuwste handleidingen voor Magnetron
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026