Meireles MI 2601 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Meireles MI 2601 (32 pagina’s), behorend tot de categorie Fornuis. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 38 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Meireles MI 2601 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/32

PLACA DE INDUÇÃO
ENCIMERA DE INDUCCIÓN
INDUCTION HOB
INDUKTIONSKOCHFELD
INSTRUÇÕES TÉCNICAS
INSTRUCCIONES TECNICAS
TECHNICAL INSTRUCTIONS
TECHNISCHE ANWEISUNGEN
PT
Instalação Utilização Manutenção
ES
Instalación Uso Manutención
EN
Installation - Use - Maintenance
DE
Installation - Bedienung - Pflege
Product specificaties
| Merk: | Meireles |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | MI 2601 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 590 mm |
| Diepte: | 520 mm |
| Hoogte: | - mm |
| Kinderslot: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Keramisch |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2000 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1600 W |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Type brander/kookzone 1: | Sudderen |
| Type brander/kookzone 2: | Regulier |
| Type brander/kookzone 3: | Regulier |
| Aantal gaspitten: | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 4 zone(s) |
| Normale brander/kookzone: | - W |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Installatie compartiment breedte: | 560 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 490 mm |
| Installatie compartiment diepte (min): | 30 mm |
| Panherkenning: | Ja |
| Type brander/kookzone 4: | Sudderen |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1600 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Electrisch |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Rechts achter |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts voor |
| Kookzone 1 vorm: | Rond |
| Kookzone 2 vorm: | Rond |
| Kookzone 3 vorm: | Rond |
| Kookzone 4 vorm: | Rond |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Meireles MI 2601 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fornuis Meireles
24 December 2025
30 Januari 2025
30 Januari 2025
30 November 2024
30 November 2024
30 November 2024
30 November 2024
30 November 2024
30 November 2024
17 April 2023
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026