Maytronics Dolphin S300i Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Maytronics Dolphin S300i (16 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 9 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Maytronics Dolphin S300i of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Maytronics |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Dolphin S300i |
Handleiding Maytronics Dolphin S300i – volledige tekst
1CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | GebruikersinstructiesCLASSIC 10 / CLASSIC 10+Robot ZwembadreinigerGebruikersinstructiesNLInhoud1. INLEIDING. 22. SPECIFICATIE. 23. WAARSCHUWINGEN EN AANDACHTSPUNTEN. 24. ROBOT ZWEMBADREINIGER ONDERDELEN. 45. DE ZWEMBADREINIGER GEBRUIKEN. 5 5. 1 Installatie. 5 5. 2 De Zwembadreiniger in het zwembad plaatsen. 6 5. 3 Robot indicatielampjes – Alleen voor modellen die hiervoor in aanmerking komen. 6 5. 4 De Zwembadreiniger uit het water verwijderen. 76. HET GEBRUIK VAN DE MyDolphin™ Plus IOT MOBILE APP. 8 6. 1 Aan de slag met de MyDolphin™ Plus App. 8 6. 2 Communicatie instellen met de Zwembadreiniger. 8 6. 3 De Zwembadreiniger activeren met uw mobiele smartapparaat. 8 6. 4 LED lampjes. 97. OPSLAG BUITEN HET SEIZOEN. 98. DE DUAL FILTERKORF SCHOONMAKEN. 10 8. 1 Schoonmaken na gebruik – De dual filterkorf verwijderen en schoonmaken. 10 8.
2CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies1. INLEIDINGHartelijk dank voor de aankoop van een Maytronics Robot Zwembadreiniger.Wij zijn ervan overtuigd, dat het reinigen met uw Maytronics Robot Zwembadreiniger betrouwbaar, gemakkelijk en goedkoop zal blijken te zijn. Het betrouwbare filtreren in alle zwembad omstandigheden, het actief borstelen en de klimborstel voor alle oppervlakten, verbetert een maximale hygiëne van uw zwembad.De Maytronics Robot Zwembadreinigers bieden geavanceerde reiniging technologieën, duurzame prestaties en eenvoudig onderhoud. Het gehele gezin zal, in het volledige vertrouwen dat het zwembad helemaal schoon is, een duik kunnen nemen.2.
SPECIFICATIERobotMotor beveiliging: IP68Minimale diepte: 0.40 m/ 1.33 ftMaximale diepte: 5 m / 16.4 ftDit product is overeenkomstig EU Verordening en Richtlijn 2014/431EUNeem voor volledige informatie contact met ons op via www.maytronics.com/contact-us-enen vraag naar de EG-verklaring van overeenstemming.3. WAARSCHUWINGEN EN AANDACHTSPUNTENBELANGRIJKE VEILIGHEIDSINSTRUCTIESLEES EN VOLG ALLE INSTRUCTIES OP.Houd strikt de volgende WAARSCHUWINGEN in acht:Alleen aansluiten op een geaard stopcontact (GFI), dat beschermd wordt met een aardlekschakelaar (ELI).
De stroomvoorziening mag niet met stilstaand water in aanraking komen.Plaats de stroomvoorziening tenminste 3,5 m/10 ft vanaf de rand van het zwembad.Ga niet in het zwembad terwijl de Zwembadreiniger zich in het water bevindt.Voordat onderhoud wordt verricht, moet de stroomvoorziening worden losgekoppeld.Verwijder de Robot Zwembadreiniger uit het zwembad voordat van het zwembad gebruik wordt gemaakt.Wanneer u de Robot Zwembadreiniger nakijkt, moet deze worden losgekoppeld van de stroomvoorziening.Gebruik alleen de geleverde originele stroomvoorziening.Houd de Robot Zwembadreiniger buiten het bereik van kinderen of van personen met Digital switch-mode power supplyIP 54 Input: 100-125 AC Volts, 200-230 AC Volts, 50-60Hertz, 120 WattOutput:
3CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructiesverminderde lichamelijke, sensorische of geestelijke capaciteiten, of die een gebrek aan ervaring en kennis hebben, tenzij zij instructies hebben gekregen of indien er toezicht is. Het apparaat mag alleen worden aangesloten op een voeding, die beschermd wordt door een aardlekschakelaar (GFCI). Deze GFCI moet geregeld worden getest. Voor het testen van de GFCI moet de testknop worden ingedrukt. Dit veroorzaakt een stroomonderbreking in de GFCI. Druk op de reset knop. De stroomvoorziening wordt hersteld. Als de GFCI op deze wijze niet werkt, is de GFCI defect. Als de GFCI de stroom naar de stroomvoorziening onderbreekt zonder dat de testknop wordt ingedrukt, kan er een aardstroom lopen, wat wijst op de mogelijkheid van een elektrische schok. Gebruik dan de stroomvoorziening niet.
Ontkoppel de stroomvoorziening en neem contact op voor assistentie met de fabrikant. Te allen tijde mag slechts een originele voedingskabel worden gebruikt. In geval van gevaar, wordt deze wordt vervangen door een Robot Zwembadreiniger gecertificeerde technicus. Vervang onmiddellijk de beschadigde kabel om het risico van een elektrische schok te verminderen. Gebruik geen verlengsnoer om het apparaat met de stroomvoorziening te verbinden; zorg voor een juist geplaatst stopcontact. Zorg dat de volgende VOORZORGSMAATSREGELEN zijn geïmplementeerd:De operator moet zijn handen uit de buurt van het aandrijfriemmechanisme houden. Plaats tijdens de werking, de caddy en de stroomvoorziening op minstens 3,5 m/12 ft afstand van de rand van het zwembad. Voor een permanente bescherming tegen mogelijke elektrische schokken, moet de stroomvoorziening minstens 11 cm/4” boven de grond worden geplaatst.
Let op dat u rugletsel voorkomt bij het optillen van de Robot Zwembadreiniger. Begraaf de kabel niet - leg de kabel zodanig neer dat schade, veroorzaakt door grasmaaiers, heggenscharen en andere apparatuur, tot een minimum wordt beperkt.
5CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies5. DE ZWEMBADREINIGER GEBRUIKEN5.1 InstallatieDe Zwembadreiniger is erg gemakkelijk te gebruiken. Plaats hem eenvoudig in het zwembad en controleer dat hij zich goed op de bodem van het zwembad bevindt.Schakel IN en maak het daarmee mogelijk de taak te volbrengen.Voordat de Zwembadreiniger voor de eerste keer wordt gebruikt, moeten de volgende stappen worden uitgevoerd.Plaats de stroomvoorziening op ongeveer in het midden van de lange kant van het zwembad, op een afstand van 3,5 m /12 ft.Rol de kabel af en leg deze geheel uit, zodat duidelijk is dat het geen kinken heeft.
6CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies5.2 De Zwembadreiniger in het zwembad plaatsenPlaats de Zwembadreiniger in het zwembad. Laat hem los en naar de bodem van het zwembad zinken.Zorg ervoor dat de blauwe kabel vrij is van obstakels.5.2.1Schakel de stroomvoorziening IN. De Zwembadreiniger zal nu werken totdat deze het einde van de reinigingscyclus heeft bereikt.5.2.2Lampje IndicatieKnippert blauw Normale werking (extra opties zijn in de App beschikbaar)Knippert groen Smartphone communicatie met Zwembadreiniger – handmatige besturing5.3 Robot indicatielampjes - Alleen voor modellen die hiervoor in aanmerking komen5.3.1ONIndicatielampjes.
7CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | GebruikersinstructiesTrek met de blauwe kabel de Zwembadreiniger naar de kant van het zwembad. Verwijder de Zwembadreiniger uit het zwembad met gebruikmaking van de handgreep.Plaats de Zwembadreiniger aan de kant van het zwembad en laat het water eruit weglopen.5.4.35.4.25.4 De Zwembadreiniger uit het water verwijderen5.4.1Schakel de stroomvoorziening UIT.Gebruik de kabel om de robot naar de oppervlakte te trekken en gebruik daarna de handgreep.WARNINGWARNING
8CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies6. HET GEBRUIK VAN DE MyDolphin™ Plus IOT MOBILE APPDownload van Google Play voor Android of van Appstore voor iOS de Maytronics MyDolphin™ Plus app naar uw mobiele smartapparaat. De Maytronics MyDolphin™ Plus app is verbonden via de cloud, waardoor besturing met real-time verbinding altijd en overal mogelijk is. 6. 1 Aan de slag met de MyDolphin™ Plus AppDe app is compatibel met de volgende apparaten:• Apple (iOS) – versie 10 en hoger – iPhone, iPad, iPod• Android – versie 5 en hoger besturingssysteem1. Zorg ervoor dat uw mobiele smartapparaat (telefoon / tablet) is verbonden met uw huis / zwembad WiFi®-netwerk. 2. Zorg ervoor dat u de naam en het wachtwoord van uw WiFi®-netwerk binnen handbereik hebt. 3. Zorg ervoor dat op uw smart-apparaat Bluetooth® is ingeschakeld. 4.
Android-gebruikers - zorg ervoor dat uw GPS en locatieservices zijn INgeschakeld. 5. Alleen voor iOS 13 - terwijl de app werkt moet Bluetooth® & locatie ingeschakeld zijn. 6. Zorg ervoor dat uw router alleen met 2,4 GHz WiFi-frequentie functioneert. 6. 2 Communicatie instellen met de Zwembadreiniger 1. Sluit de Zwembadreiniger aan op de stroomvoorziening2. De LED-indicator voor connectiviteit op uw voeding begint blauw te knipperen. 3. Plaats de Zwembadreiniger in het water4. Op uw IoT-voeding, druk op de AAN-knop voor het starten van de Zwembadreiniger. 6. 3 De Zwembadreiniger activeren met uw mobiele smartapparaat1. Activeer de MyDolphin™ Plus-app2. Klik op Akkoord en sta de vereiste rechten toe. 3. Meldt u aan door een account aan te maken of gebruik uw Gmail / Facebook-accounts4. Scan de QR-code aan de zijkant van de stroomvoorziening5.
U kunt ook op "Handmatig zoeken naar uw robot" drukken om deze te koppelen met uw zwembadreiniger. De app gaat zich koppelen met uw stroomvoorziening. 6. Wacht tot het blauwe LED-lampje ononderbroken gaat branden voor connectiviteit, en op een succesbericht in de app. 7.
9CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies6.4 LED lampjesConnectiviteit LEDs Het LED-lampje voor connectiviteit op de stroomvoorziening heeft verschillende modi: 1. Knipperend blauw licht – wacht op Bluetooth®-verbinding.2. Ononderbroken blauw licht – verbonden via Bluetooth®.3. Knipperend groen licht - de stroomvoorziening probeert verbinding te maken met het WiFi®- netwerk en de cloud van uw huis / zwembad, of er is een zwak internetsignaal.4. Ononderbroken groen licht – de stroomvoorziening is nu verbonden met het WiFi®-netwerk en met de cloud.5. Afwisselend blauw en groen licht - de stroomvoorziening is via Bluetooth® verbonden en probeert verbinding te maken met uw WiFi®-netwerk in huis / zwembad en de cloud.AAN / UIT LEDs1. Knipperend groen licht - wachten op de volgende bewerking (vertragingsmodus of wekelijkse timer).2.
Afwisselend blauw / groen / rood licht - programma wordt op afstand bijgewerkt. Wacht tot het proces is voltooid.3. Ononderbroken rood licht - storing. Raadpleeg Problemen oplossen.Tips• Als de app langer dan 2 minuten op hetzelfde scherm vastzit, moet u de app sluiten en deze opnieuw openen.• Speel een video af via de browser van uw smartapparaat om de sterkte en kwaliteit van uw WiFi®- signaal te testen. 7.
OPSLAG BUITEN HET SEIZOEN Als de zwembadreiniger voor langere tijd niet in gebruik zal zijn, worden de volgende stappen voor opslag uitgevoerd:• Controleer dat er geen water in de zwembadreiniger is achtergebleven.• Maak de filters van de cartridges grondig schoon en plaats deze terug op hun plaats.• Rol de kabel zodanig op dat er geen kinken is zitten en plaats deze op de Caddy.• Plaats de zwembadreiniger rechtop op de Caddy in een beschermd gebied zonder direct zonlicht / regen / vorst bij een temperatuur tussen 5°-45°C / 41°-113°F.
10CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | GebruikersinstructiesSchakel de stroomvoorziening uit voordat enig onderhoud wordt gestart.8. DE DUAL FILTERKORF SCHOONMAKENWARNING Maak de dual filterkorf schoon8.1 Schoonmaken na gebruik – De dual filterkorf verwijderen en schoonmaken Open de afdekking van het filter. De handgreep komt zelfstandig omhoog. Til de filterkorf omhoog.8.1.1 8.1.2Open de grendel om de onderkant los te maken.Het vuil kan nu worden verwijderd.128.1.3 8.1.4Maak de filterkorf met een waterslang schoon.8.1.5
11CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies Maak de dual filterkorf schoon8.2 Periodiek schoonmaken van het filterIIn aanvulling op het schoonmaken na gebruik, dient u de filters ook periodiek schoon te maken.Aanbevolen wordt dit eens per maand te doen.Bij het periodiek schoonmaken, moet u eerst de 4 ultrafijne filterpanelen van de buitenste korf demonteren, overeenkomstig volgende stappen:Houd de handgreep naar beneden om de binnenste netkorf te verwijderen.Demonteer de panelen; start door met uw duimen te drukken op paneel 1. Ga op dezelfde manier verder met het demonteren van de panelen in de volgorde: 2 —> 3 —> 4.Maak de filterpanelen schoon met een waterslangMonteer de filterpanelen in de volgorde: Paneel 4 —> 3 —> 2 —> 18.2.1 8.2.28.2.48.2.38.2.5Plaats de schone filterkorf en sluit de filter afdekking.8.2.6WARNINGForceer de filters niet op hun plaats.
12CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies8.3 Het rotorblad schoonmakenSchakel de stroomvoorziening uit voordat enig onderhoud wordt gestart.WARNINGAls u merkt dat er vuil in het rotorblad zit, moet deze op de volgende manier worden schoongemaakt.1. Demonteer de afdekking van het rotorblad (aeeldingen 7.3.1, 7.3.2, 7.3.3)2. Maak rondom de behuizing van het rotorblad schoon (aeelding 7.3.4)3. Opnieuw monteren. Waarschuwing: Gebruik alleen een kruiskop schroevendraaier, niet een elektrische schroevendraaier.2137.3.1 7.3.27.3.3 7.3.47.3.5 7.3.6
13CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies 9. PROBLEMEN OPLOSSENSchakel de stroomvoorziening uit voordat enig onderhoud wordt gestart. WARNINGSymptoom Mogelijke oorzaak Corrigerende actieDe stroomvoorziening of de schakelaar werken niet. • Geen spanning in het stopcontact. • De stroomvoorziening is niet ingeschakeld. • De zwarte elektriciteitskabel is niet goed aangesloten op de stroomvoorziening. • Controleer of er spanning in het stopcontact is. • Controleer of de stroomvoorziening is aangesloten en ingeschakeld. • Controleer of de elektriciteitskabel goed is aangesloten op de stroomvoorziening. • Schakel de stroomvoorziening UIT. Wacht 30 seconden en schakel deze vervolgens weer IN. De zwembadreiniger beweegt zich niet / Rood lichtje op de stroomvoorziening• De blauwe drijvende kabel is niet aangesloten op de stroomvoorziening.
• Een obstakel blokkeert het rotorblad, de rupsbanden of de wielen. • De zwembadreiniger bevindt zich niet in het water. • Controleer dat de blauwe drijvende kabel goed op de voeding is aangesloten. • Ontkoppel de stroomvoorziening. Verwijder de afdekking van het rotorblad en controleer of er niets in het rotorblad vastzit. • Controleer dat niets de rupsbanden of de wielen blokkeert. De zwembadreiniger beweegt zich in cirkels. • Verstopte filterkorf. • Er is vuil in de behuizing of de afdekking van het rotorblad. • De stroomvoorziening is verkeerd geplaatst. • Algen of het zwembadwater voldoen niet aan de specificaties. • Reinig de filterkorf. • Verwijder vuil dat vastzit in de behuizing of de afdekking van het rotorblad. • Plaats de stroomvoorziening op een zodanige plek dat de zwembadreiniger het gehele gebied van het zwembad vrijelijk kan bereiken.
14CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | Gebruikersinstructies10. MyDolphin™ Plus - PROBLEMEN OPLOSSEN Actie Wat u moet doenZwembadreiniger maakt geen verbinding met WiFi® en de stroomvoorziening knippert groen. De stroomvoorziening probeert verbinding te maken met uw huis/zwembad WiFi®-netwerk en cloud. 1. Zwak internet signaal. 2. Plaats de stroomvoorziening dichter bij de WiFi® bron. 3. Overweeg het gebruik van een WiFi® extender voor een sterker signaal. Tweede verbinding na het verlies van de router/WiFi®:Hoe kan worden omgeschakeld naar Bluetooth® na de eerste WiFi®/3G verbinding. Het verlies van de router/WiFi®:1. Open de app. Het bericht “onze clouddiensten lijken uitgeschakeld te zijn” wordt getoond (kan een aantal seconden in beslag nemen) en de wereldbol in de bovenste balk krijgt een rode kleur. 2.
Schuif naar beneden en klik op "kies een andere oplossing" waarna u naar de Bluetooth®-optie wordt geleid. (*dit is een eenmalige oplossing. Houd er rekening mee dat de eindgebruiker zich in de buurt van de robot moet bevinden om door te gaan met de Bluetooth®-verbinding). 3. Wanneer de connectiviteit terugkeert, maakt de app weer automatisch verbinding met WiFi®. Als er niet opnieuw verbinding gemaakt wordt, moet u de app opnieuw starten. 4. Als de netwerkonderbrekingen voortduren, probeer dan de kwaliteit van het signaal van de huisrouter te verbeteren (ga dichter naar de router). Eerste verbinding. Hoe uitsluitend verbinding met Bluetooth® te maken. Voordat u begint, moet de verbinding via WiFi®, 3G/4G geopend zijn. 1. Sluit de stroomvoorziening aan. 2. Verbind de robot met de stroomvoorziening. 3. Download de nieuwe MyDolphin™ Plus-app. 4.
15CLASSIC 10 / CLASSIC 10+ | GebruikersinstructiesActie Wat u moet doenVoor iOS gebruikers. Vervanging van de stroomvoorziening voor nieuwe WiFi® verbinding. Nieuwe stroomvoorziening voor een robot verbonden via WiFi®1. Schakel de stroomvoorziening in terwijl de robot hierop is aangesloten en laat hem enkele seconden werken (hij synchroniseert met de robot). 2. Log in op de app. Er verschijnt een bericht dat een verbindingsfout aangeeft. 3. Ga naar “instellingen” in de bovenste balk -> klik op “robot details” -> “verbreek verbinding met de robot” -> “doorgaan” -> “naar robots in de buurt zoeken” -> “uw robot” -> klik op “verbinding wijzigen” -> WiFi® verbinding instellen” -> “ga online”. 4. Voor uw WiFi®-naam en wachtwoord in. Motoreenheid vervanging voor eenheid die niet door de technicus aan het ondersteuningssysteem is gemeld. 1.
Allereerst, koppel de stroomvoorziening los van het stopcontact. 2. Na het vervangen van de motoreenheid (MU) sluit u de stroomvoorziening opnieuw aan op het stopcontact en schakelt u de stroomvoorziening in. Laat de robot enkele seconden werken. 3. Open de MyDolphin™ Plus-app. U ziet dat er een verbindingsfout is. 4. Ga naar "Instellingen" in de bovenste balk -> "robotdetails" -> "loskoppelen van de robot" -> "Doorgaan" -> " naar robots in de buurt zoeken" zoek en selecteer de "nieuwe Dolphin MU s/n" -> een "is dit uw robot. " bericht zal verschijnen. Nadat u het s/n-nummer hebt gecontroleerd, drukt u op "Ja, dit is mijn robot" -> De MU koppelt de robot en de app -> startscherm. Als u het serienummer niet herkent, druk dan voor het handmatig toevoegen van het s/n van de robot of scan de QR-code.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Maytronics Dolphin S300i stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Maytronics
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd