Kuppersbusch EDIP 644.0 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Kuppersbusch EDIP 644.0 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Kuppersbusch EDIP 644.0 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/4
EDIP 644.0 - EDIPEM 644.0
537 635 G11
BEDIENUNGSANWEISUNG
mit Montageanweisungen
GB
Instructions for use and installation instructions
Instructions d'utilisation et avis de montage
Gebruiksaanwijzing en montagehandleiding
Istruzioni di uso e di montaggio
Instrucciones de uso y de montaje
Instruções de uso e de montagem
F
NL
I
E
P
Küppersbusch Hausgeräte AG
Postfach 10 01 32, D-45801 Gelsenkirchen, Küppersbuschstr. 16, D-45883 Gelsenkirchen
Telefon: (02 09) 4 01-0, Telefax: (02 09) 4 01-3 03
www.kueppersbusch.de
Küppersbusch Ges.m.b.H.
Eitnergasse 13, 1231 Wien, Telefon: 01 / 8 66 80-0, Telefax: 01 / 8 66 80 72
04306282/3

Beoordeel deze handleiding

4.6/5 (6 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Kuppersbusch
Categorie: Afzuigkap
Model: EDIP 644.0

Handleiding Kuppersbusch EDIP 644.0 – volledige tekst

Lampes : Pour remplacer les lampes halogènes rectangulaires, ouvrir le volet(Fig. 11) et démonter l'ampoule en faisantattention à ne pas la toucher de la main. Remplacer par une ampoule ayant les mêmescaractéristiques (12V, 20W, Support G4). GEBRUIKSAANWIJZING--------------------------------------------------------De afstand tussen het draagvlak van depannen op de kookplaat en de onderkantvan de wasemkap moet minstens 65 cmzijn. Als de instructies voor de installatievan de kookplaat een grotere afstandspecificeren, moet deze in aanmerkinggenomen worden. De luchtafvoer van dit apparaat nietaansluiten op een buis (pijp) die reedsgebruikt wordt voor de luchtafvoer van nietelektrische apparatuur (centraleverwarmingsinstallaties, radiatoren, geiser,enz. ). Voor de lozing van de af te voeren lucht devoorschriften van de bevoegde autoriteit inacht nemen.

Verder moet de af te voerenlucht niet via een holte in de muur verwijderdworden, tenminste wanneer deze holte nietvoor dit doel bestemd is. Voorzie de ruimte van een goede ventilatieindien de kap gelijktijdig wordt gebruikt metandere, niet elektrische apparaten (gas-,olie, kolenkachels, enz. ). De afzuigkap kannl. een onderdruk in de ruimte creëren. Deonderdruk in de ruimte mag niet groterworden dan 0,04 mbar. , om te voorkomendat de afvoergassen van de warmtebronworden aangezogen. De ruimte moetdaarom voorzien zijn van een rechtstreekseluchttoevoer, die voor een konstante verseluchtaanvoer zorgt.

Controleer het plaatje met technischegegevens in het apparaat; als op het plaatje het symbool ( ) afgebeeldstaat, moeten de volgende instructiesworden opgevolgd: dit apparaatvertoont opbouwende technischeomzichtigheden zodat het gerekend kanworden in de isolatie-klas ll en dusdaarom niet geaard gehoeft te worden. Controleer het plaatje met technischegegevens in het apparaat; als op het plaatje NIET het symbool ( )afgebeeld staat, moeten de volgendeinstructies worden opgevolgd: LETOP: Dit apparaat moet geaard worden.

Bij het tot stand brengen van de elektrischeNederlandsaansluiting moet men zich ervan verge-wissen dat het stopcontact geaard is. Bij het tot stand brengen van de elektrischeaansluiting moet worden gecontroleerd ofde spanningswaarden overeenstemmenmet de waarden die vermeld staan op hetplaatje in het apparaat. Indien Uw apparaatniet voorzien is van niet splitsbaar flexibelsnoer en stekker, of van een andermechanisme dat de eenpoligheid uitscha-keling verzekert van de netspanning, meteen openingswijdte tussen de kontaktenvan tenminste 3mm. , dan moet hetapparaat dus worden voorzien van eensoortgelijk netspanningscheidingsmecha-nisme bij vaste installatie van het apparaat. Als uw apparaat is voorzien van een snoeren stekker, dient het apparaat zo te wordengeplaatst dat u bij de stekker kunt komen.

Schakel altijd de spanning over het apparaatuit alvorens met een schoonmaak- ofonderhoudsbeurt te beginnen. HET GEBRUIK--------------------------------------------------------Vermijd het gebruik van materiaal datsteekvlammen kan veroorzaken in denabijheid van het apparaat. Bij het frituren moet men vooral letten ophet brandgevaar dat bestaat bij het gebruikvan olie en vetten. Met name reedsgebruikte olie is gevaarlijk vanwege hunontvlambaarheid. Gebruik geen openelektrische gril. Ter vermijding van mogelijk brandgevaar,houdt men zich aan de voorschriften voorhet schoonmaken van de anti-vetfilters ende verwijdering van eventuele vet-aanslagop het apparaat. ONDERHOUD--------------------------------------------------------Een nauwkeurig onderhoud garandeert eengoede werking en een lange levensduur.

Voor het wegnemen vande anti-vetfilters: overeenkomstig met hethandvat, duw de blokkering naar binnentoe en trek de filter naar beneden (Fig. 4);open de wagen en neem de andere filterop dezelfde manier weg. Eventuele vetafzettingen dienen regelmatig,naar gelang het gebruik (minstens eenmaalper 2 maanden) van het apparaat teworden verwijderd. Gebruik geenschurende of corrosieve middelen. Voorreiniging aan de buitenkant van gelakteapparaten dient een doek te wordengebruikt die vochtig gemaakt is in lauwwater en een neutraal reinigingsmiddel; voorreiniging aan de buitenkant van apparatenvan staal, koper of messing wordt hetgebruik van specifieke productenaangeraden, volgens de instructies op hetproduct zelf; voor de reiniging van debinnenkant van het apparaat moet een doek(of kwast) worden gebruikt die isondergedompeld in gedenatureerdeethylalcohol.

BESCHRIJVING--------------------------------------------------------Het apparaat mag op interne verwerking(recirculatie) of op externe verwerking(afzuiging) of met een externe motor worden gebruikt. In de Recirculatieversie (Fig. 1)worden lucht en dampen in het toestel door dekoolstoffilters gezuiverd en in het vertrek teruggestuurd. OPPASSEN: Met derecirculatieversie moeten koolstoffilters wordengebruikt die de lucht zuiveren voordat ze inhet vertrek wordt teruggestuurd. In deAfzuigingsversie (Fig. 2) worden dampen engeuren van de keuken rechtstreeks naar buitengestuurd langs een afvoerbuis in de wand/hetplafond. Geen koolstoffilters zijn dus nodig. Met een externe motor (Fig. 3) moet hettoestel aan een afzonderlijkeafzuigingsdampkap worden aangesloten. Alleen de motoren gebruiken die in deoorspronkelijke catalogus worden aangeduid "Küppersbusch".

Volgens het model kan het toestel met 1 of 2motoren worden uitgerust. In de versie met 1motor is de flens van de buitenafvoer niet inhet midden van het toestel maar op delinkerkant.

van het apparaat de anti-vetfilterswegnemen: overeenkomstig met het handvat,duw de blokkering naar binnen toe en trek defilter naar beneden (Fig. 4); open de wagen enneem de andere filter op dezelfde manier weg. achterkant van los te maken. LET OP: om uw product niet tebeschadigen, dienen tijdens de installatieUITSLUITEND DE BIJGELEVERDESCHROEVEN te worden gebruikt, en welop de juiste manier, zoals aangegeven inde volgende instructies. Om een ledige ruimte te compenserentussen het toestel en de muur is een plastieken DWARSIJZER voorzien. Dit moet op de achterkant van het toestelworden vastgemaakt met behulp van de 3A schroeven (Fig. 5). De 3 schroeven Adie gebruikt moeten worden zitten in hetzakje met toebehoren dat bij het plastiekendwarsijzer zit. Het dwarsijzer moet volgensde te compenseren afstand wordengesneden.

Bevestiging onder een wandkastBelangrijke voorwaarden voor de montage: – de elektrische aansluiting voorzien – een gat voorzien voor de buitenafvoer metde externeafvoerversie of met een externemotor versie. Om optimale prestaties te verkrijgen, in deafzuig-versie met uitwendige motor, wordt eenbuis voor de lucht-afvoer gebruikt met devolgende kenmerken: – zo kort mogelijk van lengte. – zo min mogelijk bochten (de maximalehock van de bocht: 90°). – materiaal volgens de toegestaandevoorschriften (afhankelijk van de staat). Vervolgens wordt aanbevolen grote verschillenin doorsnede van verschillende buis delen tevermijden (aanbevolen doorsnede: 125 mm). Bevestiging als in Fig. 6: Met behulp vande boormal de 4 bevestigingsgatenvoorzien volgens uw model in de bodemvan de kast en de nodige opening voor debuitenafvoer van de lucht uitsnijden. Alleen voor de versie met externe motor(Fig.

Het A onderdeel en het Bdeksel weer monteren. Het andere eindevan de kabel moet aan hetaansluitingsspaneel van de externe motorworden vastgemaakt. Schuif de wasemkap zo ver mogelijk naarde achterkant van het kastje en zet hemeraan vast met de 4 bij het apparaatgeleverde zelftappende schroeven. Met de afzuigingsversie en versie met externemotor: de flens van de dampkap aan het gatvoor de buitenafvoer van de lucht in hetplafond/de muur aansluiten met behulp vaneen speciale buis. De elektrische aansluitingvan de dampkap met behulp van de netaan-sluitingskabel uitvoeren. De anti-vetfilters terugmonteren. Voor de recirculatieversie: de flens van dedampkap aan een geschikte buis aansluitenzodat de lucht buiten het ophangmeubel wordtgekanaliseerd en in het vertrek teruggestuurd. De elektrische aansluiting van de dampkapmet behulp van de netaan-sluitingskabeluitvoeren.

Monteer het koolstoffilter let op dathet op de juiste wijze langs de randen A(Fig. 8) wordt ingevoegd. De anti-vetfilters terugmonteren. WERKING--------------------------------------------------------Bedieningen (Fig. 9):D - Schakelaar- Positie A (automatisch). Demotor en het licht zijn automatisch aan ofuit als de schuiflade geopend of geslotenwordt. Op de Positie M (met de hand) ishet licht aan. Op Positie 0 is het licht uit. Als de schuiflade gedeeltelijk open is draaitde motor in de 1ste snelheid. Als die verderwordt geopend draait de motor in de 2desnelheid; als die volledig open is draait demotor in 3de snelheid. Met de recirculatieversie moet dekoolstoffilter worden vervangen. Dit hangtaf van het gebruik, ongeveer om de 6maanden. Om het vezelspaneel te verwijderen: – open de wagen door hem naar voor tetrekken.

– Voor het wegnemen van de anti-vetfilters:overeenkomstig met het handvat, duw deblokkering naar binnen toe en trek de filternaar beneden (Fig. 4); – neem het lipje van de koolstoffilter vast,en trek tegelijkertijd in de richting van deachterkant van de afzuigkap én naaromlaag (Fig. 8/10).

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Kuppersbusch EDIP 644.0 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden