Karcher IVR 100/40 Sc H ACD Handleiding
Pagina's 380 Stofzuiger
Bekijk de handleiding van Karcher IVR 100/40 Sc H ACD gratis online of download de PDF. 19 mensen vonden deze handleiding nuttig. Vraag over dit model? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Karcher |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | IVR 100/40 Sc H ACD |
Handleiding Karcher IVR 100/40 Sc H ACD – volledige tekst
92 NederlandsOs signatários actuam em nome e em pro-curação da gerência. AdministradorM. PfisterKärcher Industrial Vacuuming GmbHRobert-Bosch-Straße 4-873550 Waldstetten (Alemanha)Tel. : +49 7171 94888-0Fax: +49 7171 94888-528Waldstetten, 23/10/01InhoudAlgemene instructiesLees deze oorspronkelijke gebruiksaanwij-zing voordat u uw apparaat voor het eerst gebruikt, handel dienovereenkomstig en bewaar de gebruiksaanwijzing voor later gebruik of voor de volgende eigenaars. ● Vóór de eerste inbedrijfstelling absoluut veiligheidsinstructies nr. 5. 956-249. 0 le-zen. ● Wanneer de gebruiksaanwijzing en de veiligheidsinstructies niet worden opge-volgd, kan dit schade aan het toestel en gevaar voor de bediener en andere per-sonen tot gevolg hebben. ● Bij transportschade de dealer onmiddel-lijk op de hoogte brengen.
VeiligheidsinstructiesGevarenniveaus GEVAAR● Aanwijzing voor direct dreigend gevaar dat tot zware of dodelijke verwondingen leidt. 몇 WAARSCHUWING● Aanwijzing voor een mogelijk gevaarlijke situatie die tot zware of dodelijke verwon-dingen kan leiden. 몇 VOORZICHTIG● Aanwijzing voor een mogelijk gevaarlijke situatie die tot lichte verwondingen kan leiden. LET OP● Aanwijzing voor een mogelijk gevaarlijke situatie die tot materiële schade kan lei-den. Algemene veiligheidsinstructies GEVAAR ● Gebruik van het apparaat en de stoffen waarvoor het moet worden gebruikt, inclusief het veilig verwijderen van het opgezogen materiaal, uitsluitend door opgeleid personeel. ● Bij terugvoer van de afvoerlucht in de ruimte moet een toerei-kende luchtuitwisselingswaarde L in de ruimte voorhanden zijn.
Draag bij het leegmaken en bij onderhoudswerkzaamhe-den, inclusief het verwijderen van de stof-verzamelreservoirs, de voorgeschreven veiligheidsuitrusting. ● Gebruik het appa-raat alleen met het volledige filtratiesy-steem. ● Neem de veiligheidsvoorschriften in acht die van toepassing zijn op de te be-handelen materialen. ● Het tegelijk verza-melen van verschillende soorten brandbaar stof in het verzamelreservoir kan tot brand of explosie leiden. Algemene instructies. 92 Veiligheidsinstructies. 92 Reglementair gebruik. 93 Milieubescherming. 94 Toebehoren en reserveonderdelen. 94 Leveringsomvang. 94 Beschrijving apparaat. 94 Symbolen op het apparaat. 95 Inbedrijfstelling. 96 Werking. 97 Vervoer. 100 Opslag. 100 Verzorging en onderhoud. 100 Hulp bij storingen. 103 Afvalverwijdering. 104 Garantie. 104 Technische gegevens. 104 EU-conformiteitsverklaring. 105.
Nederlands 93몇 WAARSCHUWING ● U mag het appa-raat niet opstellen of gebruiken op plaatsen waar het risico op stof- of gasexplosie be-staat. Een stofexplosieve atmosfeer in het apparaat is alleen toegestaan voor het fil-ter. In het apparaat zijn gasexplosieve at-mosferen verboden. ● Het apparaat is niet geschikt voor het opzuigen van ontvlamba-re vloeistoffen (ontvlambaar, licht ontvlam-baar, zeer ontvlambaar volgens de Duitse richtlijn 67/548/EEG inzake gevaarlijke stoffen) (vlampunt onder 55 °C) en meng-sels van ontvlambare stoffen met ontvlam-bare vloeistoffen. ● Het apparaat is niet geschikt om stof te absorberen met een ex-treem lage minimale ontstekingsenergie (ME
94 Nederlands● opzuigen van ontvlambaar stof van alle stofexplosieklassen (behalve stof met minimale ontstekingsenergie ME < 1 mJ)● opzuigen van stof en grof vuil● opzuigen van brandbaar stof uit een zo-ne 22, als het apparaat buiten potentieel explosieve gebieden wordt geïnstalleerd● opzuigen van vochtige en vloeibare sub-stanties● Commercieel gebruik, bijv. in hotels, scholen, ziekenhuizen, fabrieken, win-kels, kantoren en verhuurbedrijven. ● Industrieel gebruik, bijv. in opslag- en productieruimtenAls er op de montageplaats van het appa-raat een geclassificeerde Ex-zone is, moet een overeenkomstig Ex-apparaat worden gebruikt. De juiste werking van het apparaat wordt alleen door de nominale zuigslangwijdtes DN40 en DN50 gegarandeerd. Elk ander gebruik wordt gezien als niet-re-glementair gebruik.
Het apparaat is niet bedoeld voor:● het opzuigen van brandhaarden en stof met een gloeitemperatuur ≤ 190 °C● het opzuigen van explosieve of gelijk-waardige stoffen in de zin van §1 SprengG, explosieve damp-lucht-mengsels, evenals Al- en Mg-stof● het opzuigen van ontvlambare vloeistof-fen (ontvlambaar, licht ontvlambaar, zeer ontvlambaar volgens de Duitse Richtlijn 67/548/EEG inzake gevaarlijke stoffen) (vlampunt onder 55 °C) en mengsels van ontvlambaar stof met ont-vlambare vloeistoffen● het opzuigen van magnesiumstof of -poeder● het opzuigen van mengsels van brand-bare vloeistoffen en brandbaar stof● het opzuigen van gloeiende of hete deel-tjes, die anders tot een brand of explosie kunnen leiden● de aansluiting op een stofproducende machineMilieubeschermingDe verpakkingsmaterialen zijn her-bruikbaar. Verwijder verpakkingen op een milieuvriendelijke manier.
Voor een correcte werking van het ap-paraat zijn deze bestanddelen echter noodzakelijk. Voer apparaten met dit sym-bool niet samen met het huisvuil af. Instructies betreffende ingrediënten (REACH)Actuele informatie over ingrediënten vindt u op: www. kaercher. de/REACHToebehoren en reserveonderdelen GEVAARExplosiegevaar door niet-goedgekeurde accessoiresGebruik alleen accessoires die zijn goed-gekeurd door de fabrikant en gemarkeerd met de Ex-sticker voor gebruik met type 22. Gebruik alleen origineel toebehoren en ori-ginele reserveonderdelen. Deze garande-ren een veilige en storingsvrije werking van het apparaat. Informatie over toebehoren en reserveon-derdelen vindt u onder www. kaercher. nl. InstructieIn de leveringsomvang is geen toebehoren inbegrepen. Het toebehoren moet afhanke-lijk van de toepassing afzonderlijk worden besteld.
Nederlands 951 Vuilreservoir2 Aansluiting zuigslang op vuilreservoir3 Stofverzamelzak4 Kabel potentiaalvereffening5 Zuigslangaansluiting op filterring6 Duwbeugel7 Hoofdfilter8 H-filter9 Tussenring H-filter10 Netsnoer11 Apparaatschakelaar12 Weergave-instrument13 Kabel potentiaalvereffening14 Vergrendeling zuigkop15 Bufferslang16 Toebehorenhouder17 Hendel vuilreservoir neerlaten18 Zwenkwielen met parkeerremSymbolen op het apparaatHet apparaat is geschikt voor het zuigen van stof tot stofklasse H. WAARSCHUWING: Dit apparaat bevat stof dat gevaarlijk is voor de gezondheid. Het ledigen en het onderhoud, inclusief het verwijderen van de stofzak, mogen alleen worden uitgevoerd door deskundige perso-nen die geschikte persoonlijke bescher-mingsmiddelen dragen.
Niet inschakelen voordat het volledige filtersysteem is geïn-stalleerd en de functie van de controle van de volumestroom werd gecontroleerd. 몇 WAARSCHUWINGBeschadiging van de huid, longen en ogenUitstoot van fijn stof bij het leegmaken, on-derhoudswerkzaamheden en afvalverwij-dering Draag bij het leegmaken en bij onder-houdswerkzaamheden, inclusief het afvoe-ren van de stofverzamelreservoirs, de voorgeschreven veiligheidsuitrusting. Het apparaat is geschikt voor het zuigen van brandbaar stof, opstelling buiten zone 22. WAARSCHUWING: Dit apparaat mag niet in een zone 22 worden opgesteld. Als er een zone 22 aanwezig is, dan moet een Ex-apparaat worden gebruikt. De sticker toont de waarden voor de max. onderdruk in functie van de gebruikte zuigslangdoorsnede. De actuele waarde kan aan de manometer worden afgelezen.
Zie hoofdstuk De minimale volumestroom aflezen voor de waarden die van toepas-sing zijn voor dit apparaat. Wordt de waar-de onderschreden, dan moet het hoofdfilter worden gereinigd (zie hoofdstuk Hoofdfil-ter reinigen) of vervangen (zie hoofdstuk Hoofdfilter vervangen). De verschillende zuigslangdoorsnedes maken een aanpas-sing aan de verschillende aansluitingsdoor-snedes van het toebehoren mogelijk.
96 NederlandsInbedrijfstelling몇 WAARSCHUWINGNiet correct aangesloten potentiaalver-effeningsleidingGevaar voor elektrische schokkenControleer voor elke ingebruikname of de potentiaalvereffeningsleiding (aardingslei-ding) is aangesloten. 몇 WAARSCHUWINGGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Zuig niet zonder filterelement omdat er an-ders gevaar voor de gezondheid is door de verhoogde uitstoot van fijnstof. LET OPOntbrekend filterelementBeschadiging van de zuigmotorZuig niet zonder filterelement. 1. Het apparaat in de werkpositie plaatsen. 2. Het apparaat met de parkeerremmen beveiligen. 3. Controleren of de zuigkop correct is ge-plaatst. 4. De zuigslang (niet in de leveringsom-vang inbegrepen) in de zuigslangaan-sluiting steken. 5. Het vulniveau in het vuilreservoir contro-leren (zie hoofdstuk Vulniveau vuilre-servoir controleren).
6. Zo nodig het vuilreservoir ledigen (zie hoofdstuk Vuilreservoir ledigen). 7. Vóór het droogzuigen afhankelijk van de toepassing de stofverzamelzak of de veiligheidsfilterzak plaatsen (zie hoofd-stuk Stofverzamelzak / veiligheidsfilter-zak plaatsen). Afbeelding B8. Het gewenste toebehoren (niet in de le-veringsomvang inbegrepen) op de zuigslang steken. Zuigaansluiting selecterenAfhankelijk van de toepassing kan de zuigslang 2 in verschillende zuigopeningen worden gestoken. ● Zuigopening aan de filterring– Droogzuigen met stofverzamelzak: grof stof, kortstondig grote hoeveel-heid zuigmateriaalDe stofverzamelzak is niet bij de leve-ring inbegrepen en kan afzonderlijk wor-den besteld, bestelnr. 9. 989-606. 0 (5 stuks).
0)Hoofdfilter(bestel-nr. 9. 981-681. 0)H14-filter(bestel-nr. 9. 980-249. 0)Topzwaar apparaatNeem verdere instructies in acht als u het apparaat vervoert of ver-plaatst. Er mogen geen twee zuigslangen tegelijk op de zuiger worden aangeslo-ten. Een zuigope-ning moet goed zijn afgesloten met de afsluitstop. Bij gebruik van de stofverzamelzak moet de onderste zuigopening goed gesloten zijn.
Nederlands 97Zuigaansluiting afsluiten몇 WAARSCHUWINGGevaar voor letselBeschadiging van de huid, longen en ogen door fijn stofNa het verwijderen van de zuigslang moet de zuigslangaansluiting met de afsluitstop worden afgesloten. 1. De zuigslang verwijderen. Afbeelding C2. De afsluitstop precies in de zuigslan-gaansluiting plaatsen. 3. De afsluitstop er tot aan de aanslag in-schuiven. 4. De afsluitstop naar rechts draaien tot de zuigslangaansluiting goed is afgesloten. Vulniveau vuilreservoir controlerenAls het vuilreservoir tot aan de onderkant van de zuigopening aan het vuilreservoir is gevuld, moet het worden geleegd. Het ap-paraat schakelt niet automatisch uit als de maximale vulhoogte wordt overschreden. 1. Het vulniveau in het vuilreservoir regel-matig controleren. WerkingHet apparaat is geschikt voor het zuigen van fijn stof tot stofklasse H.
몇 WAARSCHUWINGGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Zuig niet zonder filterelement omdat er an-ders gevaar voor de gezondheid is door de verhoogde uitstoot van fijnstof. LET OPGevaar door het naar binnen dringen van fijn stof. Beschadigingsgevaar van de zuigmotor. Verwijder bij het zuigen nooit het hoofdfilte-relement. Stofverzamelzak / veiligheidsfilterzak plaatsen1. Het apparaat met de parkeerremmen beveiligen. 2. De buffferslang loskoppelen van het vuilreservoir. Afbeelding D3. Het vuilreservoir laten zakken door de hendels omhoog te trekken. Afbeelding E4. Het vuilreservoir uit het apparaat trek-ken. Stofverzamelzak plaatsenAfbeelding F5. De stofverzamelzak in het vuilreservoir plaatsen en zorgvuldig tegen de reser-voirwand en de reservoirbodem leggen. 6.
Het vuilreservoir in het apparaat plaat-sen. Afbeelding D몇 WAARSCHUWINGOndeskundig gebruik bij het vergrende-len van het vuilreservoirGevaar voor beknellingTijdens de vergrendeling in geen geval de handen tussen het vuilreservoir en de filter-ring houden of in de buurt van het hijsme-chanisme brengen. Het vuilreservoir door bedienen van de hendel met beide handen vergrendelen. 10. Het vuilreservoir vergrendelen met de hendels. 11. De buffferslang op het vuilreservoir ste-ken. Bij het gebruik van de filterveiligheids-zak moet de boven-ste zuigopening goed zijn afgeslo-ten.
98 NederlandsStofverzamelzak / veiligheidsfilterzak verwijderen GEVAARGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Het geproduceerde stof moet worden ver-voerd in stofdichte reservoirs. Overladen is niet toegestaan. Het stofverzamelreservoir mag uitsluitend worden verwijderd door ge-schoolde personen. 1. Het apparaat met de parkeerremmen beveiligen. 2. Indien nodig de zuigslang verwijderen. 3. De zuigslangaansluiting aan het vuilre-servoir afsluiten (zie hoofdstuk Zuigaan-sluiting afsluiten). 4. De buffferslang loskoppelen van het vuilreservoir. Afbeelding D5. Het vuilreservoir laten zakken door de hendels omhoog te trekken. Afbeelding E6. Het vuilreservoir uit het apparaat trek-ken. Stofverzamelzak verwijderenAfbeelding I7. De stofverzamelzak omhoog rollen. 8. De stofverzamelzak met de kabelbinder goed afsluiten. 9.
De stofverzamelzak verwijderen. 10. De stofverzamelzak conform de wettelij-ke bepalingen afvoeren. De veiligheidsfilterzak verwijderenAfbeelding J11. De veiligheidsfilterzak omhoog rollen. Afbeelding K12. De beschermfolie lostrekken. 13. De veiligheidsfilterzak met de zelfkle-vende strip afsluiten. 14. De veiligheidsfilterzak naar achteren er-uit trekken. Afbeelding L15. De zuigslangaansluiting van de veilig-heidsfilterzak met het afsluitdeksel goed afsluiten. Afbeelding M16. De veiligheidsfilterzak goed afsluiten met de aangebrachte kabelbinder. 17. De veiligheidsfilterzak uit het vuilreser-voir verwijderen. 18. Het vuilreservoir van binnen met een vochtige doek reinigen. 19. De veiligheidsfilterzak in een stofdichte gesloten zak conform de wettelijke be-palingen afvoeren. Afbeelding E20. Het vuilreservoir in het apparaat plaat-sen.
Afbeelding D몇 WAARSCHUWINGOndeskundig gebruik bij het vergrende-len van het vuilreservoirGevaar voor beknellingTijdens de vergrendeling in geen geval de handen tussen het vuilreservoir en de filter-ring houden of in de buurt van het hijsme-chanisme brengen.
Het vuilreservoir door bedienen van de hendel met beide handen vergrendelen. 21. Het vuilreservoir vergrendelen met de hendels. 22. De buffferslang op het vuilreservoir ste-kenApparaat inschakelen1. De netstekker in het stopcontact steken. 2. Het apparaat met de apparaatschake-laar inschakelen. Afbeelding N3. Het zuigen begint. De minimale volumestroom aflezenAan de voorzijde van het apparaat is een weergave-instrument gemonteerd dat de zuigonderdruk in het apparaat weergeeft (zie hoofdstuk Beschrijving apparaat). De tabel toont de waarde van de maximale zuigonderdruk. De waarde is afhankelijk van de prestaties van het apparaat en de gebruikte zuigslang. LET OPZuigverliesAls de opgegeven waarde wordt overschre-den, daalt de luchtsnelheid in de zuigslang onder 20 m/s.
Nederlands 99Reinig het hoofdfilter uiterlijk wanneer de waarde wordt bereikt (zie hoofdstuk Hoofd-filter reinigen). Vervang het hoofdfilter als de waarde niet aanzienlijk daalt door reiniging ervan (zie hoofdstuk Hoofdfilter vervangen). Het hoofdfilter uiterlijk bij de aangege-ven waarde reinigen. Hoofdfilter reinigenInstructieReinig het hoofdfilter regelmatig om verlies van zuigkracht te voorkomen. Afbeelding O1. Beweeg de filterreinigingshendel enkele keren heen en weer om het hoofdfilter te reinigen. Apparaat uitschakelen1. Het apparaat uitschakelen met de aan-/uitschakelaar. 2. Het vuilreservoir ledigen en reinigen. 3. Het toebehoren demonteren en eventu-eel reinigen en drogen. Na elk gebruikVuilreservoir ledigenHet vuilreservoir moet telkens wanneer no-dig en na elk gebruik worden geledigd. 1. Het apparaat uitschakelen en van de voeding loskoppelen. 2. Het hoofdfilter reinigen. 3.
Het vuilreservoir uit het apparaat verwij-deren en de stofverzamelzak (zie hoofd-stuk Stofverzamelzak vervangen) of de veiligheidsfilterzak (zie hoofdstuk Veilig-heidsfilterzak vervangen) vervangen. InstructieVerplaats het vuilreservoir alleen op zijn looprollen. Gebruik hiervoor geen kraan, vorkheftruck of iets dergelijks. Zuigkop verwijderen몇 VOORZICHTIGNiet in acht nemen van het gewichtGevaar voor letsel en beschadigingTil alleen de zuigkop op. Til de zuigkop van-wege het gewicht niet met de hand op. GEVAARNiet in acht nemen van het gewichtGevaar voor letsel door vallend apparaatNeem de van toepassing zijnde voorschrif-ten inzake ongevallenpreventie en de vei-ligheidsvoorschriften in acht. Controleer voor elke keer heffen of de he-finrichting met hefwerktuig correct functio-neert. Til het apparaat alleen aan de hijsogen op.
Laat het apparaat niet zonder toezicht aan de hefinrichting hangen. Afbeelding P1. Het apparaat uitschakelen en van het stroomnet loskoppelen. 2. De vergrendeling van de zuigkop ope-nen. 3. Geschikt hefwerktuig aan de kraanoog bevestigen. 4. De zuigkop met een kraan optillen en op een geschikte plaats neerleggen. Apparaat opbergen1. Het netsnoer rond de kabelhouder wik-kelen. 2. Het apparaat in een droge ruimte zetten en tegen gebruik door onbevoegden be-veiligen. Ver-mo-genSlangdiameter Waarde3,0 kW DN40 200 mbar (20 kPA)3,0 kW DN50 150 mbar (15 kPA)4,0 kW DN40 226 mbar (22,6 kPA)4,0 kW DN50 216 mbar (21,6 kPA).
100 NederlandsVervoer몇 VOORZICHTIGNiet in acht nemen van het gewichtGevaar voor letsel en beschadigingHoud bij het vervoer rekening met het ge-wicht van het apparaat. Afbeelding Q몇 VOORZICHTIGTopzwaar apparaatRisico op omkantelen, risico op letselBij het verplaatsen van de apparaten IVR 100/30 Sc H ACD en IVR 100/40 Sc H ACD ervoor zorgen dat het appa-raat niet omkantelt. Vanwege de hoogte van de apparaten raden we aan de zuigkop te verwijderen (zie hoofdstuk Zuigkop ver-wijderen). Het vuilreservoir is geledigd. 1. Voor het stofvrije transport beide zuigslangaansluitingen afsluiten (zie hoofdstuk Zuigaansluiting afsluiten). 2. De parkeerremmen loszetten en het ap-paraat aan de duwbeugel verplaatsen. 3. Om te verladen het apparaat aan het on-derstel en aan de duwbeugel vastne-men. 4. Bij het vervoer in voertuigen het appa-raat tegen wegglijden en omvallen be-veiligen.
Opslag몇 VOORZICHTIGNiet in acht nemen van het gewichtGevaar voor letsel en beschadigingBewaar het apparaat alleen op een vlakke ondergrond om kantelen te voorkomen. Houd bij de opslag rekening met het ge-wicht van het apparaat. Het vuilreservoir is geledigd. 1. Het apparaat alleen in binnenruimtes opslaan. Verzorging en onderhoud GEVAARPer ongeluk opstartend apparaat, con-tact van stroomvoerende delenVerwondingsgevaar, elektrische schokSchakel vóór werkzaamheden aan het ap-paraat het apparaat uit. Trek de netstekker eruit. GEVAARGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Draag voor onderhoudswerkzaamheden (bijv. filtervervanging) een masker van klas-se P2 of hoger en wegwerpkleding. GEVAARGebrekkige filtratieAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof.
De effectiviteit van de filtratie van het appa-raat kan met de testmethode zoals gespe-cificeerd in EN 60 335-2-69 22. AA. 201. 2 worden getest. Deze test moet ten minste jaarlijks of vaker worden uitgevoerd, al naargelang de nationale voorschriften.
Herhaal bij een negatief testresultaat de test met een nieuw filter. 몇 WAARSCHUWINGGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Veiligheidsinrichtingen voor het voorkomen van gevaren moeten minstens eenmaal per jaar door de fabrikant of een opgeleid per-soon op hun probleemloze veiligheidstech-nische werking worden gecontroleerd, bijv. dichtheid van het apparaat, schade aan het filter, werking van de controle-inrichtingen. LET OPSiliconenhoudende onderhoudsmidde-lenKunststof onderdelen kunnen worden aan-getast. Gebruik om te reinigen geen siliconenhou-dende onderhoudsmiddelen. Stofverwijderende machines en veilig-heidsinrichtingen voor het vermijden of ver-helpen van gevaren volgens BGV A1.
● Voor het onderhoud door de gebruiker moet het apparaat uit elkaar gehaald, gereinigd en onderhouden worden, voor zover dit uitvoerbaar is, zonder hierbij een gevaar voor het onderhoudsperso-neel en andere personen te vormen. Ge-.
Nederlands 101schikte voorzorgsmaatregelen omvatten de ontgifting vóór het uit elkaar halen van het apparaat, het treffen van maat-regelen voor gefilterde gedwongen ont-luchting op plaatsen waar het apparaat uit elkaar wordt gehaald, reiniging van het onderhoudsvlak en geschikte be-scherming van het personeel. ● De buitenkant van het apparaat moet door het stofzuigproces ontgift en schoon worden afgeveegd of met af-dichtmiddel worden behandeld vooral-eer het uit het gevaarlijke gebied wordt genomen. Alle onderdelen van het ap-paraat moeten als verontreinigd worden beschouwd als ze uit het gevaarlijke ge-bied worden genomen. Er moeten pas-sende maatregelen worden getroffen om een stofverdeling te vermijden. ● Bij de uitvoering van onderhouds- en re-paratiewerkzaamheden moeten alle ver-ontreinigde voorwerpen die niet op bevredigende wijze konden worden ge-reinigd, worden weggeworpen.
Dergelij-ke voorwerpen moeten in ondoorlaatbare zaken, in overeenstem-ming met geldende bepalingen voor het verwijderen van dergelijk afval, worden afgevoerd. ● Bij transport en onderhoud van het ap-paraat moeten de zuigopeningen met de afsluitstoppen worden afgesloten. 1. Houd er rekening mee dat u eenvoudige onderhoudswerkzaamheden zelf kunt uitvoeren. 2. Reinig het oppervlak van het apparaat en de binnenkant van het reservoir re-gelmatig met een vochtige doek. Controle- en onderhoudswerkzaamhedenLaat het apparaat regelmatig conform de nationale voorschriften van de wetgever in-zake ongevallenpreventie controleren. On-derhoudswerkzaamheden moeten regelmatig volgens de instructies van de fa-brikant door een deskundige worden uitge-voerd. Hierbij moet er rekening worden gehouden met bestaande bepalingen en veiligheidsvereisten.
Werkzaamheden aan de elektrische installatie mogen alleen door een elektricien worden uitgevoerd. Als u vragen hebt, kunt u contact opnemen met een filiaal van KÄRCHER.
Hoofdfilter vervangen GEVAARGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Het geproduceerde stof moet worden ver-voerd in stofdichte reservoirs. Overladen is niet toegestaan. Het stofverzamelreservoir mag uitsluitend worden verwijderd door ge-schoolde personen. 몇 WAARSCHUWINGGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stof Ademhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Gebruik het hoofdfilterelement niet nadat het uit het apparaat is verwijderd. Vast geïnstalleerde filters mogen alleen in geschikte gebieden (bijv. zogenaamde decontaminatiestations) door een deskun-dige worden vervangen. Afbeelding R1 Spanring2 Hoofdfilter3 Moeren4 Reinigingsinrichting1. Het apparaat met de parkeerremmen beveiligen. 2. Het apparaat aan de apparaatschake-laars uitschakelen. 3. De netstekker uittrekken. 4.
De zuigkop verwijderen (zie hoofdstuk Zuigkop verwijderen). 5. De spanband op de tussenring H-filter losmaken. 6. De tussenring H-filter met het H-filterele-ment verwijderen. 7. Verwijder de filtereenheid aan de hand-grepen uit het apparaat en draai deze om. Afbeelding S8. De moeren verwijderen en de reinigings-inrichting demonteren.
102 Nederlands9. De schroefverbinding van de spanring losmaken. 10. Het hoofdfilter verwijderen. 11. Het filterschuim weggooien. 12. Het nieuwe hoofdfilter plaatsen. 13. Het nieuwe filterschuim aanbrengen. 14. De spanring plaatsen en vastschroeven. 15. De reinigingsinrichting plaatsen en vast-schroeven. 16. De filtereenheid plaatsen. Let er bij de installatie op dat het lipje op het filterinzetstuk in de as grijpt. Afbeelding TH-filter vervangen1. Het apparaat met de parkeerremmen beveiligen. 2. Het apparaat aan de apparaatschake-laars uitschakelen. 3. De netstekker uittrekken. Afbeelding U4. De zuigkop verwijderen (zie hoofdstuk Zuigkop verwijderen). 5. De spanband op de tussenring H-filter losmaken. 6. De tussenring H-filter met het H-filterele-ment verwijderen. 7. De tussenring ondersteboven op een plat oppervlak leggen. 8. De moeren losdraaien. 9.
Het H-filter losdraaien door het één slag tegen de klok in te draaien en het verwij-deren. 10. Het verontreinigde H-filter onmiddellijk na het verwijderen uit het apparaat in een zak steken en de zak goed afsluiten. 11. Het verontreinigde H-filter conform de wettelijke vereisten afvoeren. 12. Het vuil aan de schoneluchtzijde verwij-deren. 13. Het nieuwe H-filter in omgekeerde volg-orde plaatsen. Stofverzamelzak vervangen GEVAARGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Het geproduceerde stof moet worden ver-voerd in stofdichte reservoirs. Overladen is niet toegestaan. Het stofverzamelreservoir mag uitsluitend worden verwijderd door ge-schoolde personen. 1. Het apparaat met de parkeerremmen beveiligen. 2. Indien nodig de zuigslang verwijderen. 3.
De zuigslangaansluiting aan het vuilre-servoir afsluiten (zie hoofdstuk Zuigaan-sluiting afsluiten). 4. De buffferslang loskoppelen van het vuilreservoir. Afbeelding D5. Het vuilreservoir laten zakken door de hendels omhoog te trekken. Afbeelding E6. Het vuilreservoir uit het apparaat trek-ken. Afbeelding I7.
De stofverzamelzak omhoog rollen. 8. De stofverzamelzak met de kabelbinder goed afsluiten. 9. De stofverzamelzak verwijderen. 10. De stofverzamelzak conform de wettelij-ke bepalingen afvoeren. Afbeelding F11. De nieuwe stofverzamelzak in het vuilre-servoir plaatsen en zorgvuldig tegen de reservoirwand en de reservoirbodem leggen. 12. De rand van de stofverzamelzak over de rand van het vuilreservoir plaatsen. Afbeelding E13. Het vuilreservoir in het apparaat plaat-sen. Afbeelding D몇 WAARSCHUWINGOndeskundig gebruik bij het vergrende-len van het vuilreservoirGevaar voor beknellingTijdens de vergrendeling in geen geval de handen tussen het vuilreservoir en de filter-ring houden of in de buurt van het hijsme-chanisme brengen. Het vuilreservoir door bedienen van de hendel met beide handen vergrendelen. 14. Het vuilreservoir vergrendelen met de hendels.
Nederlands 10315. De buffferslang op het vuilreservoir ste-ken. Veiligheidsfilterzak vervangen GEVAARGevaar voor de gezondheid door scha-delijk stofAdemhalingsaandoeningen door inade-ming van stof. Het geproduceerde stof moet worden ver-voerd in stofdichte reservoirs. Overladen is niet toegestaan. Het stofverzamelreservoir mag uitsluitend worden verwijderd door ge-schoolde personen. 1. Het apparaat met de parkeerremmen beveiligen. 2. Indien nodig de zuigslang verwijderen. 3. De zuigslangaansluiting aan het vuilre-servoir afsluiten (zie hoofdstuk Zuigaan-sluiting afsluiten). 4. De buffferslang loskoppelen van het vuilreservoir. Afbeelding D5. Het vuilreservoir laten zakken door de hendels omhoog te trekken. Afbeelding E6. Het vuilreservoir uit het apparaat trek-ken. Afbeelding J7. De veiligheidsfilterzak omhoog rollen. Afbeelding K8. De beschermfolie lostrekken. 9.
De veiligheidsfilterzak met de zelfkle-vende strip afsluiten. 10. De veiligheidsfilterzak naar achteren er-uit trekken. Afbeelding L11. De zuigslangaansluiting van de veilig-heidsfilterzak met het afsluitdeksel goed afsluiten. Afbeelding M12. De veiligheidsfilterzak goed afsluiten met de aangebrachte kabelbinder. 13. De veiligheidsfilterzak uit het vuilreser-voir verwijderen. 14. Het vuilreservoir van binnen met een vochtige doek reinigen. 15. De veiligheidsfilterzak in een stofdichte gesloten zak conform de wettelijke be-palingen afvoeren. Afbeelding G16. De nieuwe veiligheidsfilterzak bevesti-gen. Afbeelding H17. De rand van de veiligheidsfilterzak over de rand van het vuilreservoir plaatsen. Afbeelding E18. Het vuilreservoir in het apparaat plaat-sen.
Afbeelding D몇 WAARSCHUWINGOndeskundig gebruik bij het vergrende-len van het vuilreservoirGevaar voor beknellingTijdens de vergrendeling in geen geval de handen tussen het vuilreservoir en de filter-ring houden of in de buurt van het hijsme-chanisme brengen. Het vuilreservoir door bedienen van de hendel met beide handen vergrendelen. 19.
Het vuilreservoir vergrendelen met de hendels. 20. De buffferslang op het vuilreservoir ste-ken. Hulp bij storingen GEVAARGevaar voor letselGevaar voor onbedoeld starten van het ap-paraat en gevaar voor een elektrische schokSchakel het apparaat vóór alle werkzaam-heden uit en trek het netsnoer uit. Laat alle controles en werkzaamheden aan elektrische delen door een vakman uitvoe-ren. Motor (zuigturbine) start nietGeen elektrische spanning Het stopcontact en de zekering van de stroomvoorziening controleren. Het netsnoer en de netstekker van het apparaat controleren. De zuigkracht neemt afDe sproeier, de zuigbuis of de zuigslang zijn verstopt. De sproeier, de zuigbuis en de zuigslang controleren en eventueel reinigen. Het hoofdfilter is vuil. Het hoofdfilter reinigen.
104 NederlandsAfvalverwijderingHet apparaat moet uiteindelijk volgens de wettelijk bepalingen worden afgevoerd.GarantieIn elk land gelden de garantievoorwaarden die door onze verantwoordelijke verkoop-maatschappij zijn uitgegeven. Mogelijke storingen aan uw apparaat verhelpen we binnen de garantieperiode gratis, voor zo-ver een materiaal- of fabricagefout de oor-zaak is.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Karcher IVR 100/40 Sc H ACD stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Karcher
Alle Karcher Stofzuiger handleidingen