Imetec Dolcevita ST7 Handleiding
Imetec Staafmixer Dolcevita ST7
Bekijk gratis de handleiding van Imetec Dolcevita ST7 (20 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 52 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Imetec Dolcevita ST7 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

SBA TTITORE
POWER MIXER
RÜHRGERÄT
BATEDEIRA
STEPALNIK
Istruzioni ed Avvertenze
Instructions and Warnings
Anleitungen und Hinweise
Instruções e Advertências
Navodila in opozorila
Product specificaties
| Merk: | Imetec |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | Dolcevita ST7 |
| Kleur van het product: | Silver,White |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Soort: | Handmixer |
| Aantal snelheden: | 5 |
| Vermogen: | 200 W |
| Variable snelheid: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Turboknop: | Ja |
| Afneembare standaard: | Nee |
| Kloppers: | Ja |
| Mixer functies: | Beat,Mixing |
| Deeghaken: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Eject knop: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Imetec Dolcevita ST7 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Imetec
1 April 2023
22 Februari 2023
17 December 2022
16 December 2022
28 November 2022
28 Oktober 2022
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026