Iiyama ProLite TF3215MC Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite TF3215MC
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite TF3215MC (32 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite TF3215MC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/32

ENGLISH
Thank you very much for choosing the iiyama
LCD monitor.
We recommend that you take a few minutes
to read this comprehensive manual carefully
before installing and switching on the monitor.
Please keep this manual in a safe place for
your future reference.
USER MANUAL
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite TF3215MC |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 12850 g |
| Breedte verpakking: | 890 mm |
| Diepte verpakking: | 155 mm |
| Hoogte verpakking: | 630 mm |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP65 |
| Beeldschermdiagonaal: | 32 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, HDMI, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 16:9 |
| Touch technologie: | Single-touch |
| Helderheid: | 460 cd/m² |
| Touch screen type: | Kiosk |
| Snelstartgids: | Ja |
| Land van herkomst: | China |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 68 kHz |
| Frequentiebereik verticaal: | 47 - 63 Hz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 2 W |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16.78 miljoen kleuren |
| Volledige HD: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Megapixels: | 2.1 MP |
| HD type: | Full HD |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 8 ms |
| VESA-montage: | Ja |
| Bedrijfsuren (uren/dagen): | 24/7 |
| Contrast ratio (dynamisch): | 3000:1 |
| Effectieve beelddiameter: | 392.8 x 698.4 mm |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Diepte ( zonder voet ): | 61 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 434 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 739.5 mm |
| Gewicht (zonder voet): | 10300 g |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 31 kWu |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| Aantal On Screen Display-talen: | 7 |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Mean time between failures (MTBF): | 50000 uur |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten: | 30 |
| Touchscreen technologie: | Projected capacitive-systeem |
| Hardheid oppervlak: | 7H |
| OmniTapps Multitouch compatibiliteit: | Nee |
| Stroomverbruik (typisch): | 43 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85285210 |
| Glas dikheid: | 3 mm |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 466703 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite TF3215MC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026