Iiyama ProLite TF1015MC Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite TF1015MC
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite TF1015MC (36 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 28 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite TF1015MC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD
monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte maar
complete handleiding zorgvuldig
door te lezen, voordat u de monitor
instaleert en inschakelt. Bewaar deze
handleiding goed om later als referentie
te gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite TF1015MC |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP65 |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 10.1 " |
| Resolutie: | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen: | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:10 |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Horizontaal/Verticaal |
| Kijkhoek, horizontaal: | 170 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 170 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1300:1 |
| Touch technologie: | Multi-touch |
| Helderheid: | 450 cd/m² |
| Snelstartgids: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Frequentiebereik horizontaal: | 31.4 - 49.7 kHz |
| Frequentiebereik verticaal: | 60 - 60 Hz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 1.2 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Certificering: | CB, CE, TÜV, CU, cULus \nREACH |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 1.2 W |
| HD type: | WXGA |
| Ingebouwde microfoon: | Nee |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 25 ms |
| Pixel pitch: | 0.1695 x 0.1695 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Beeldverhouding: | 16:10 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Diepte ( zonder voet ): | 39.5 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 183.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 260.5 mm |
| Gewicht (zonder voet): | 1400 g |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CHI (SIMPL), DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 25.7 cm |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 8 kWu |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| Aantal On Screen Display-talen: | 7 |
| Ondersteunt Windows: | Ja |
| Soort voeding: | AC |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 12 V |
| Ondersteunt Linux: | Ja |
| Grootte beeld (horizontaal): | 216.96 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 135.6 mm |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten: | 10 |
| Touchscreen technologie: | Projected capacitive-systeem |
| Stroomverbruik (typisch): | 10 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85285210 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite TF1015MC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026