Iiyama ProLite TE8614MIS Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite TE8614MIS
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite TE8614MIS (58 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 49 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite TE8614MIS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/58

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD
monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte maar
complete handleiding zorgvuldig
door te lezen, voordat u de monitor
instaleert en inschakelt. Bewaar deze
handleiding goed om later als referentie
te gebruiken.
Scan de QR-code om meer te weten
te komen over extra software/services
die beschikbaar zijn voor uw IIYAMA-
product of ga naar:
iiyama.com/signup
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite TE8614MIS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 80200 g |
| Breedte verpakking: | 2110 mm |
| Diepte verpakking: | 225 mm |
| Hoogte verpakking: | 1291 mm |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 85.6 " |
| Resolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| Touchscreen: | Ja |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| Interne opslagcapaciteit: | 32 GB |
| Inclusief besturingssysteem: | Android |
| USB-poort: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | HDMI, Power, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 4000:1 |
| Helderheid: | 435 cd/m² |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 135 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 4 |
| Audio-ingang (L, R): | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 18 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers: | 4 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal USB-aansluitingen: | 6 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 1,07 miljard kleuren |
| RS-232C: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| USB-versie: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Intern geheugen: | 8 GB |
| Processor architectuur: | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| HDMI versie: | 2.0 |
| Display technologie: | LCD |
| Responstijd: | 6.5 ms |
| Pixel pitch: | 0.494 x 0.494 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 800 x 400 mm |
| Bezel breedte (onderkant): | 41 mm |
| Bezel breedte (zijkant): | 16.5 mm |
| Bezel breedte (bovenkant): | 16.5 mm |
| Model: | Horizontaal |
| Antireflectiescherm: | Ja |
| Bedrijfsuren (uren/dagen): | 24/7 |
| Contrast ratio (dynamisch): | 5000:1 |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, POL, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Audio (L,R) out: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 217.4 cm |
| Type processor: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Soort paneel: | VA |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 4 |
| On-board graphics adapter model: | Mali G610 MC4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C: | 2 |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten: | 50 |
| Touchscreen technologie: | Infrarood |
| Schermbreedte: | 1957 mm |
| Display diepte: | 86 mm |
| Display hoogte: | 1171 mm |
| Display gewicht: | 63600 g |
| Hardheid oppervlak: | 7H |
| Actief weergavegebied (b x h): | 1895 x 1066 mm |
| Multi-touch: | Ja |
| Styluspen: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Productontwerp: | Interactief flatscreen |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 267 W |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Positioneernauwkeurigheid: | 1 mm |
| Schrijfinstrumenten: | Finger, Passive pen |
| Type pen: | Passieve pen |
| Aantal styluspennen: | 4 |
| Wifi-module inbegrepen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite TE8614MIS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026